Gekon Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gekon Sp. z o.o.

agata

najniższa krajowa a robi się na 5 stanowiskach

maria

Koszmar nie robota

Macie nowe informacje na temat zatrudnienia w firmie Gekon Sp. z o.o. ? Dobrze jest pracować u nich, czy pracownicy nie są w pełni usatysfakcjonowani? Dodaj opinie, Twoje zdanie się liczy!

daria
@admin 18.08.2015 18:44

Jeśli chodzi o firmę Gekon Sp z o.o. na Modelarskiej w Katowicach- odradzam i to bardzo. Nikomu nie życzę pracy w takiej firmie z takim szefostwem.

Zostaw opinię o Gekon Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gekon Sp. z o.o.