Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Poznań

Opinie o Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@tomek_szymczak rozumiem, że poleciałabyś pracę w Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe dla osób ceniących sobie pracę w zespole? Czy są jeszcze jakieś inne plusy pracy w Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

tomek_szymczak

sympatyczny zespół. osiągnięcia budzą uznanie !

robercik

trzeba oddać sprawiedliwość, że nie ma chyba mocniejszego gracza w bateriach Panasonic w Polsce.

robercik

kimeleon
użytkownik zarejestrowany

ugi, a jesteś przekonany że oni każdemu dają umowę o pracę ? Słyszałem, że w tym momencie to raczej umowa zlecenie jest dla każdego a na umowę o pracę trzeba sobie zasłużyć. Z tego co słyszałem nie jest to niemożliwe.

aha

witam, jak się pracuje w tej firmie, dostałam ofertę pracy jako konfekcjoner. proszę o jakieś info

były pracownik

czy pan właściciel zatrudnia jeszcze ludzi na lewo bez zatrudnienia albo tylko pół etatu a robisz na cały i jak przychodzi do wypłaty to robi ludzi w konia właściciel zarozumiały bufon cham i prostak

czarek
@były pracownik 21.01.2016, 21:25

jeśli ktoś tak pisze o Innym, sam wystawia sobie 'godne' świadectwo. Wszystko pasuje, ale nie do Tego Człowieka !!! Na litość

P

Uprzejmie proszę by wszelkie zapytania czy uwagi kierować na mój email: piotr@gols.pl Chętnie ustosunkuję się do każdego komentarza, z wrodzoną firmie życzliwością

Coś tu nie gra

Jakie znane marki? Schivaki? To żadna marka - chińskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panasonic - popieram, jedyna znana marka która utrzymuje golsa na powierzchni. Spectrum - spoko produkty z Chin ale ich własna sieć dystrybucji lepiej sobie radzi

he

wacław - 2012-11-06 12:55:56 Boska firemka !!!z okolic kosmosu na bank... od klientów słyszałem że trochę naciągają i faktycznie u konkurencji można taniej wyrwać to samo dokładnie... nie mówiąc już o śmiesznych promocjach - idę do sklepu i taniej kupuję niż oni próbowali sprzedać dla sklepikarza.. heheh śmiech na sali

wacław

Boska firemka !!!

jakiś ja

ale na bank nie jako przedstawiciel!!!

staszek

ze współpracy z Golsem jestem bardzo zadowolony. Współpracujemy już prawie 3 lata. Uprzejma, kompetentna załoga. Jak wszędzie zdarzają się potknięcia, ale normą jest życzliwość i biznes

p

jakiś ja - 2012-06-15 17:25:49 obiecanki cacanki... obiecywane 4-6 tysi miesięcznie jest nie do zarobienia... z twoich pieniędzy są zabierane zaległości klientowskie!!! realnie przy dobrym miesiącu i łaskawości konkurencji można zarobić około 2100 - 2300 na łapęnieprawda, bo około 3500, tylko trzeba PRACOWAĆ :-)

jakiś ja

Zostaw opinię o Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gols Plus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe