Promet S.A.

Opinie o Promet S.A.

piwko

piszecie jakbys cie nie wiedzieli co sie dzieje w innych firmach. constar cersanit man. jest inaczej . nie pracowalem to wiem. pozdro.

swita

Na magazyn przyjmuja hahahahahah beznadzieja!!!

kort

bezpieczne zatrudnienie ? dobry żarcik , chyba sobie jaja robicie :)

milo

Witam ! Powie ktos ile czasu od rozmowy kwalifikacyjnej czekaliscie na odzew ??

nie wierna

Oczywiscie ONka tam jest system Czterobrygadowy!Nieraz robisz 5 dni czy 7 w tygoniu i nikogo to nie obchodzi!!

onka

Zastanawia mnie tyle negatywnych opinii. I co tam sie w ogóle robi czy pracuje się w weekend.

nie wierna

Codziennie zawsze ktos odchodzi a ktos przychodzi!!!! Chcesz sie garba dorobic???? Lub nabawic nerwicy?? Szacunek masz jak bys byla bydlenciem tylko do wykorzystania!!! pozdrawiam

onka

A na produkcje do Starachowic przyjmują wie ktos ??

boodygray

Firma schodzi,na psy!!!! Nie dlugo towarzystwo ze wschodu zapełni promet!!!! Nie ma ludzi do pracy za 1300 zl,poza tym Leks jezeli chcesz isc na Export to masz 1600 zl na umowie o prace i wymagania z kosmosu!!!!

piwko

a ja na razie pracuje i mam wszystkie opinie kolo jajek.Pozdrawiam wszystkich

db

heehe Trr a ty tam pracowałes??? chyba od góry po znajomości!!! :)

bobovit

Poleprza sie w firmie tylko do kieszeni kierownictwa!!!! A ludzi traktuja jak bydlo!!!! juz nie mowie o L4..

dozorfca

hehe najleprzy?najwiecej wala w h.... ten zaklad pip powinien dawno zamknac!!!!

zagraniczny duch

Witam, "Nowy" daj sobie spokój z ta firma ,lepiej poszukaj coś innego.H... (usunięte przez administratora) jesteś za byle co nie będziesz przynosił dużych korzyści firmie to wylecisz nie wiadomo kiedy nawet sie tego nie spodziewasz.Poza tym robi sie konkurencja na rynku za mniejsza cenę i w kolko musisz nakręcać klijentow! daj spokój panie...

NOWY

Mam pytanie bo jestem zainteresowany aplikowaniem na ph , orientuje się ktoś jakie zarobki ? zauważyłem że już od roku czasu szukają ph na region pł-zach , takie wymagania mają czy po prostu brak chętnych ?

ONA

Najgorsza Firma z jaką miałam doczynienia. Ciągłe naciski ze strony przełożonego, bardzo marne zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Z resztą w koło kogoś szukają a to o czymś świadczy! Nie polecam Nikomu !

milko

Bardzo prymitywnie zarządzana firma. Ogromne rozczarowanie. Nie polecam tam pracować!!!

nie chce sie pracowac

Syf,kila,mogiła!!!!!! ludzie uciekaja!!!!!!!!1

lipek

Ostanie miejsce, gdzie polecam pracowac

dania

oszusty!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Promet S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Promet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promet S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promet S.A.?

Kandydaci do pracy w Promet S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promet S.A.