Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Ostaszewo

Opinie o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Nick1

O jakiej stabilności mowa, skoro firma jedzie na wiecznym minusie!!!!! Gdyby nie Okaya to już dawno, by upadła. W normalnej sytuacji, gdyby właścicielem był ktokolwiek inny - tej firmy dawno, by już nie było!!!!

kili

Stanowczo odradzam!!! Słabe zarobki. Nie dbają o doświadczonych pracowników i wszyscy dobrzy uciekli już lub uciekną za chwilę. Wszystko tylko jest na „gatke” a jak przychodzi co do czego to nie pamiętają. O wszystko trzeba walczyć samemu. Zero perspektyw i rozwoju tylko znajomki maja dobrze.

Gemini

Nie polecam pracy w tej firmie. Sam tam pracowałem i mogę stwierdzić,ze nie wiadomo czego chcą. Złe wrażenie zrobili na mnie kierownicy, to przez nich ta firma jest w tak kiepskiej sytuacji. Szkoda, bo ma potencjał.

niezadowolony

Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. Nie miła atmosfera, kadra zarządzająca wzięta z przypadku, brak perspektyw jakiegokolwiek rozwoju i i świadomość bliskiej upadłości firmy.

Zostaw opinię o Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.