Metal-MIX - Maj Mirosław

Rytwiany

Opinie o Metal-MIX - Maj Mirosław

JO

TROL NA TROLU. DZIĘKUJE.

xik
użytkownik zarejestrowany

Chomik @true to prężnie działająca firma. Jeżeli szukasz u nich pracy to właśnie pokazały się ogłoszenia. Szukają między innymi kierowców i magazyniera. Co dla mnie ważne oferują umowę o pracę.Lepiej się spiesz

Jak nie jak tak

Jak nie jak tak

Jakniejaktak

Metal Mix Rytwiany to bardzo elastyczna firma oprócz wybornych kominów kwasoodpornych produkujemy nierdzewne "meble" dla zakładów masarskich , okapy , wentylacje po ozdobne rynny rzygacze i.t.d. A od jakiegoś czasu produkujemy i to na masowo brakujące części blaszane do starych motocykli: zwłaszcza wszelkie nakładki - proszę np. wpisać w google wsk export bak. Wielu kolegów co odeszli na swoje mają teraz własne prężnie działające firmy tej samej branży. W takich firmach, które kreują w pracownikach kreatywność warto pracować. Wieści o fajnych jako oryginalnych częściach do motocykli rozchodzą się szybko na forach motocyklowych. Jak chcesz w migusiem skumać zajawke na swoją działalność kapitalistyczną pędź do METAL-MIXu RYTWIANY

Irlandia

Metal Mix Rytwiany to firma solidna istniejąca od 1998, z tego co wiem jest kilka zakładów w jej okolicy żerujących na jej renomie poprzez podszywanie się pod nią. UWAŻAJCIE !!!

Mariusz

Robiłem tam przed laty, i po powrocie z wieloletniego pobytu za zagranicą znowu chciałbym się tam do Metal Mixu Rytwiany załapać , wspominam miłą atmosferę, profesjonalizm, "prezes" nie wiem jak to robi, ale zawsze wyłapuje ciekawe i intratne roboty . Wciąż się można nauczyć czegoś nowego.

Nick:*

A u mnie Panowie z METAL MIXA nic nie zrobili , mówili mi wciąż że się nie da, a ja głupi nie wierzyłem . Wziąłem innych , rozpierniczyli mi pół domu i też powiedzieli że się nie da . Masakra .

Teraz Angol

Robiłem tam kiedyś z miesiąc , albo dwa WPOŻO .

Jacek - ANNOPOL

Ja też, mogę z czystym sumieniem polecić \'\' METAL - MIX \'\' Z Rytwian. Bowiem i u mnie montowała wkład kominowy ta firma ... wszystko OK - od siebie dodam że długo śledziłem temat i tylko oni zrobili tak jak chciałem , inne firmy marudziły a panowie z Metal Mix z uwagą wysłuchali moich sugestii i nie powiem że nie mieli obiekcji , ale po namyśle powiedzieli że się da tak jak ja zasugerowałem.Czyli sobie zażyczyłem... Polecam .

Władysław Starachowice

U mnie robili komin już ze dziesięć lat temu z blachy 1,25 mm, teraz syn buduje dom , szukałem kontaktu do nich i znalazłem w iternecie telefon , odebrał ten sam pan poznałem go po głosie , powiedział że nie dobrze jest obmurowywać tych rur . Jak syn wybuduje to powiedział żeby wtedy zadzwonic i sie zrobi . nie ma sprawy ale jak już będzie syn montował piec .

Alek

Polecam firmę METAL -MIX RYTWIANY Nie ma co , znają się te chłopy na robocie . Poważni starsi Goście - solidna fachowa robota najlepiej dzwonić do nich na (usunięte przez administratora) lub stacjonarny (usunięte przez administratora) POLECAM TE FIRME.

Zostaw opinię o Metal-MIX - Maj Mirosław - Rytwiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-MIX - Maj Mirosław