Opinie o Metal-MIX - Maj Mirosław w Rytwiany

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metal-MIX - Maj Mirosław. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal-MIX - Maj Mirosław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-MIX - Maj Mirosław w Rytwiany

Mariusz

Robiłem tam przed laty, i po powrocie z wieloletniego pobytu za zagranicą znowu chciałbym się tam do Metal Mixu Rytwiany załapać , wspominam miłą atmosferę, profesjonalizm, "prezes" nie wiem jak to robi, ale zawsze wyłapuje ciekawe i intratne roboty . Wciąż się można nauczyć czegoś nowego.

Nick:*

A u mnie Panowie z METAL MIXA nic nie zrobili , mówili mi wciąż że się nie da, a ja głupi nie wierzyłem . Wziąłem innych , rozpierniczyli mi pół domu i też powiedzieli że się nie da . Masakra .

Kunta Kinte
@Nick:*

Czapki z głów przed ludźmi którzy rozumieją niuanse każdego rozdania

Teraz Angol

Robiłem tam kiedyś z miesiąc , albo dwa WPOŻO .

Jacek - ANNOPOL

Ja też, mogę z czystym sumieniem polecić \'\' METAL - MIX \'\' Z Rytwian. Bowiem i u mnie montowała wkład kominowy ta firma ... wszystko OK - od siebie dodam że długo śledziłem temat i tylko oni zrobili tak jak chciałem , inne firmy marudziły a panowie z Metal Mix z uwagą wysłuchali moich sugestii i nie powiem że nie mieli obiekcji , ale po namyśle powiedzieli że się da tak jak ja zasugerowałem.Czyli sobie zażyczyłem... Polecam .

Informatyk

Do rzeczy.

Nie było żadnych pytań, kazano mi siąść do jednego z komputerów i ocalić dane z padniętego dysku. Po "egzaminie" obiecywano zadzwonić. Godna podpatrzenie kreatywność i praktyczne podejście do rzeczywistości. Pomimo upływu kilku lat od incydentu wciąż jesteśmy w kontakcie.

Władysław Starachowice

U mnie robili komin już ze dziesięć lat temu z blachy 1,25 mm, teraz syn buduje dom , szukałem kontaktu do nich i znalazłem w iternecie telefon , odebrał ten sam pan poznałem go po głosie , powiedział że nie dobrze jest obmurowywać tych rur . Jak syn wybuduje to powiedział żeby wtedy zadzwonic i sie zrobi . nie ma sprawy ale jak już będzie syn montował piec .

Alek

Polecam firmę METAL -MIX RYTWIANY Nie ma co , znają się te chłopy na robocie . Poważni starsi Goście - solidna fachowa robota najlepiej dzwonić do nich na (usunięte przez administratora) lub stacjonarny (usunięte przez administratora) POLECAM TE FIRME.

Polecam Ich
@Alek

Robota godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-MIX - Maj Mirosław - Rytwiany

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal-MIX - Maj Mirosław?

Kandydaci do pracy w Metal-MIX - Maj Mirosław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal-MIX - Maj Mirosław
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Lwowska 41
    39-220 Rytwiany