OSM Łask,

Okręgowa spółdzielnia mleczarska w łasku

Opinie o OSM Łask,

nar2

wyzysk człowieka za marna kase do maksimum

Ługownik

c.d. Prezesek OSM w Łasku jerzy skorek , ma działkę rekreacyjną. Ogrodził ją i urządził. Wszelkie prace wykonali pracownicy działu technicznego. Prezesek miał im zapłacić, ale zapomniał. Niektórzy zdążyli umrzeć (tokarz) a zapłaty nie doczekali. Takie są zasady tego mleczarnianego v.p.a. . c.d.n.

Hinomen

W ogóle dziwie sie ze inspekcja pracy tam nic nie znajduje. Pewna grupa musi robic po całych miesiącach. Tam jest zasada tyraj cały czas a my ci damy sto złotych wiecej. A na stanowiskach zajmowanych przez ta grupę odpoczynek to podstawa.

Waldi
@Hinomen 01.08.2016 14:34

Ta wiem o czym piszesz. Dyspozytorek rapczynski nie wie co to grafik, czas pracy itd. ..

Ługownik

c.d. Myśląc naiwnie ,że w OSM w Łasku panują jakieś minimalne choćby zasady przyzwoitości, złożyłem odwołanie od udzielonej mi kary,do prezeska skorka. Wyjaśniłem szczegółowo przyczynę zakażenia masła i poprosiłem o: 1) utrzymanie w mocy udzielonej kary, 2) przeniesienie na inne stanowisko, 3) obniżenie mojej stawki wynagrodzenia. To przekroczyło zdolność percepcji tego gentlemana o rynsztokowych zasadach. Nie odpowiedział. Maślarz i aparatowy zwolnili się z pracy. c.d.n.

Ługownik

c.d. W OSM Łask,jak na szambo przystało,wyprodukowano śmierdzące masło.Końcówkę wyrobu (około 10 kg ) przechowano w podręcznym magazynku ( posiadam zdjęcia ) a po 3 dniach domieszano do nowego wyrobu. Na polecenie technologa grażyny rychlik . Masło uległo zakażeniu. Zostałem ukarany przez prezeska ja oraz maślarz i aparatowy. Trzeba być wyjątkowo prostackim chamem , żeby karać pracowników,którzy w niczym nie zawinili. Kilkaset kilogramów masła zakażono , przez bezmyślność technologa. Prezio jej nie ukarał, bo z kim by nurkował w szambie ? c.d.n.

Mleczarz

Nakieruj jedna rakiete na Matejki 16 bedzie koniec tej nedznej mleczarni ....

Harry

Witam Dzięki Pani Kierownik(usunięte przez administratora) która mnie stąd wyrzuciła spełniłem swoje marzenia o byciu pilotem. Teraz latam w Kuwejcie i zabijam Islamistów. Ale chciałbym napisać o pracy która ma tu miejsce. Jest w porządku naprawdę ludzie są fajni, mili i sympatyczni. Ogółem panuje tu rodzinna atmosfera. Gdybym się sprawdził pewnie do teraz bym tu pracował. Tylko miałem jeden problem odnośnie kluczyka do szafki bo nie mogłem schować swoich magicznych przedmiotów bo go nie dostałem ale to się wytnie ;) Nie rozumiem tych wszystkich ludzi którzy mają takie złe zdanie o tej pracy. Dlatego niech się Pani kierownik nie martwi już ja ich mam na celowniku i wymierzę odpowiednie działa w ich domy Tra-ta-ta-ta-ta. A teraz muszę kończyć bo lecę na akcję POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z OSM ŁASK !!! JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI !!!

Hinomen

Kierowcy ci nic nie odpiszą bo 7.90 zł na godzinę brutto to żaden powód do dumy.

DAVVID

Witam, a jak tam maja kierowcy na dużych i małych autach? tez są ponizani i maja najnizsza krajowa ? ... czy dobra kasa i szanowany pracownik? pytam bo chcialem zlozyc cv na kierowce.

Mleczarz

Tak jestem zaje...e dumny ze po prawie 15 latach pracy w osm zarabiam 100 wiecej niz najnizsza krajowa :( jest powod do dumy bravo tak trzymac :(

Ługownik

c.d. Eureka! Prezesek OSM w Łasku, skorek (61.l) ogłosił,że mu "wolumen wzrósł". O całe 10%. Przez ostatnich kilka lat w ogóle już mu się nie podnosił.I nagle cud. Przed Walnym Zebraniem zaczął mu się dźwigać. Emerytura też niedaleko. A co z tego "wzrośniętego wolumenu" mają dostawcy i pracownicy?. c.d.n.

krowiak

córa już dawno mówiła żebym ustanowił sobie pełnomocnika bo tam jest wariacja. każde głosowane powinno być tajne a liczenie głosów jawne i przezroczysta skrzynka. wyobrażacie sobie pracownika delegata który nie zagłosuje za absolutorium dla zarządu przy jawnym głosowaniu? cha cha a i wielu innych delegatów zagłosowało by inaczej takie mam przeczucie.

drobny dostawciak

trzeba niewątpliwie się temu wszystkiemu przyjrzeć.Niedługo walne zebranie przedstawicieli chyba wyślę kuzyna (jest prawnikiem w Warszawie) żeby mnie reprezentował i przekopał papierzyska mam przecież takie prawo jak każdy zresztą udziałowiec bo wydaje mi się że wszyscy dajemy się wodzić za nos.jestem tylko prostym człowiekiem ale ciężko pracuję i nie dam się wykorzystywać przez starą klikę

Ługownik

c.d. Przedstawiłem fakty i zdarzenia w OSM Łask w sposób cząstkowy,ale wystarczająco obrazujący sytuację i zasady tam panujące, pod rządami prezeska mikroczłonka kłamcy jerzego sk...a. Gdybym chciał opisać wszystkie przekręty takie jak np: śmierdzące masło, skażona maślanka w panice wycofywana ze sklepów,skażone produkty prezentowane na targach mleczarskich,przerabianie zgniłego sera żółtego na ser topiony i wiele innych, powstała by gruba książka. OSM w Łasku to lansowany na zewnątrz pozorny blichtr, a wewnątrz to szambo, w którym pływa i nurkuje prezesek mikroczłonek jerzy skorek,w towarzystwie "dam" grażyny rychlik i anny kosińskiej. Szambo to ich żywioł. c.d.n.

dostawca

dziwię się że przez tyle lat nikt z dostawców udziałowców nie przyjrzał się temu co się dzieje w ich przecież zakładzie. Dwóch panów stworzyło sobie swój folwark i robią co chcą czy jest dobrze czy źle to obdzielają się nagrodami co roku i żadnej odpowiedzialności, żadnego rozliczania z chybionych inwestycji czy strat, niektórzy podobno biorą emerytury i pracują na cieplutkim wysokim stanowisku a dla pracownika i dostawcy ni ma. czy to nie jest dziwne? chłopy obudźmy się przecież każdy z nas udziałowców( mały i duży) ma prawo przejrzeć im papiery i przyjrzeć się im z bliska. I wyborom i wszystkim głosowaniom na walnym też proponuję się przyjrzeć niech liczą głosy jawnie a zobaczycie jakie może być zdziwienie.

wiro

a cieniasy z dz.technicznego to margines staweczka najniższa i zero nadgodzin i dziękuj boskiemu bo masz robotę a pod bramą ludzie do roboty się pchają

koksu

potwierdzam dla prezesika i pani kierownik pracownik to nikt murzyn do roboty i nic ale to nic więcej. przedmiotowe traktowanie i udowadnianie swojej wyższości na każdym kroku, zero motywacji wiem bo tam pracuję, za marną staweczkę.

kiki

pracowałem tam dwa miesiące. masakra. wynagrodzenie żałosne i zero poszanowania.Masakra!!!!!dziwie się że takie firmy jeszcze istnieją i ktoś chce tam pracować.

nar2
@kiki 09.04.2016 12:07

nie polecam tego zakladu nikomu

Lugownik

Slyszalem jeszcze za czlonek zarzadu zajmuje sie produkcja i dystrybucja alkoholu wlasnego wyrobu ,az tak malą ma pensje biedny ze musi dorabiac :(

patos

Ojciec pracuje tam ponad 20 lat i ma chyba 8.5 brutto.Żenada nikomu nie mówi o swoich zarobkach zasuwa po robocie do drugiej roboty żeby było na chleb.nie polecam

Ługownik

c.d.Chamski mobbing w OSM Łask,polega na ciągłym nagabywaniu i upominaniu pracownika,bez względu na to, czy pracuje źle czy dobrze. Kadra usiłuje zmusić go do pracy ponad normy,za jak najniższym wynagrodzeniem. Jeśli kadra ma jakiś problem techniczny, z którym nie może sobie poradzić ,usiłuje zrzucić go na pracownika,strasząc pracownika zwolnieniem.Kadra nigdy nie jest karana.Dlaczego? To proste. Co pewien czas kierowniczka rychlik brała popołudniowe dyżury.Pod wieczór, po zakończeniu produkcji, przyjeżdżał prezesek skorek na kontrolę. Zamykali się w gabinecie prezeska i uprawiali "konsulting".I po problemie.Winien pracownik. c.d.n.

Ługownik

c.d. Istnieje jednak grupa pracowników , która ma się znakomicie. To krewni i "znajomki" prezeska. Mają zapewnione "fuchy" i nie muszą obawiać się zwolnienia. Np. traktorzysta, który utracił prawo jazdy (1,7 prom.), nie został zwolniony. Otrzymał odpowiednią nową "fuchę".Każdy inny "zwykły" pracownik, wyleciał by z hukiem.Widać,że prezesek skorek , jako mikroczłonek mikro partyjki PSL-u , pobierał nauki, u swojego "kólegi"Sawickiego,który jest wybitnym specjalistą od "fuch" dla swojej rodziny , a z którym prezesek skorek się fotografuje. c.d.n.

Lugownik

Z tego co pamietam prezesik Skorek zarabial kolo 8 tys a pracownikom placil i placi najnizsza krajowa jeszcze wymaga poswiecenia i oddania dla zakladu zenada za taka pensje nich sam sie poswieca .

Ługownik

c.d. Pracownik w OSM Łask traktowany jest jak przedmiot,a nie jak podmiot. Kadra wymaga ślepego posłuszeństwa,a swoje błędy usiłuje zrzucać na załogę. Kto nie pozwala sobą pomiatać jest niszczony, np.dwóch aparatowych,którzy byli dobrymi fachowcami,ale nie chcieli chodzić na kolanach.Kier. prod. rychlik,osoba wredna i bezwzględna,usunęła ich tylko za to,że mieli swoje zdanie.Tego samego pokroju jest prezesek skorek,który bez konkretnej przyczyny usunął vice-prezesa,a potem opisał to w lokalnej gazecie,jako swój sukces. Zwykły pracownik ma służyć jak pies,nie znając dnia ani godziny. c.d.n.

Ługownik

c.d. Zdając sobie sprawę z jaką kliką w OSM Łask mam do czynienia,wynająłem adwokata stanisława kasiora ze Zd-Woli i złożyłem wniosek o kasację do SN. SN kasację oddalił ,ze względu na przekroczenie wszelkich terminów. Okazało się ,że adwokat kasior celowo "uwalił" moją sprawę.Zna prezeska skorka, mają działki rekreacyjne po sąsiedzku.Potwierdziło się przysłowie, że świnia świni... Złożyłem skargę na kasiora. Został ukarany przez Okręgową Radę Adwokacką , z powiadomieniem Nacz.Rady Adwokackiej i Ministerstwa Sprawiedliwości, ale sprawę "uwalił", bo terminów cofnąć nie można. Sitwa szmaciarzy zadziałała.Adwokat stanisław kasior,postąpił jak łajza adwokacka. c.d.n.

Zostaw opinię o OSM Łask, - Okręgowa spółdzielnia mleczarska w łasku

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSM Łask,