Monacor-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Monacor-Polska Sp. z o.o.

Grześ

bardzo podoba mi się profil działalności tej firmy. W skrócie, tak jak napisał @oli, działają w wyposażeniach scenicznych, co jest ciekawe. Pracownicy na pewno mają szansę na rozwój tutaj. Pozdrawiam. :)

Rafał

Oddział Monacor we Wrocławiu. [usunięte przez moderatora], współpraca z nimi to koszmar.

nieważne

O tak, poleca "Natalia" która z tą firmą nie ma nic wspólnego, a z pewnością w niej nie pracuje :). To samo dotyczy reszty wpisów jakichś "Romków" i innych Alexów. Żadne z tych imion nie figuruje na liście pracowników firmy Monacor, a tak się składa że wiem kto tam pracuje i to zarówno we Wrocławiu, jak i w oddziałach (jednoosobowych nawiasem mówiąc). Żałosna promocja na siłę, tylko robiąca firmie obciach, bo takie sprawy łatwo sprawdzić.

Zostaw opinię o Monacor-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monacor-Polska Sp. z o.o.