Monacor-Polska Sp. z o.o.
counter
Patryk Nowy wpis

Czy macie może aktualnie wolne jakieś stanowiska ?

Łucja Nowy wpis

Pracujesz w firmie Monacor-Polska, a może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Jeśli masz nowe wiadomości o miejscach pracy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje zatrudnienie, nie wahaj się tylko dodaj tu swój komentarz. Nowe opinie będą bardzo pomocne dla innych osób.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grześ Nowy wpis

bardzo podoba mi się profil działalności tej firmy. W skrócie, tak jak napisał @oli, działają w wyposażeniach scenicznych, co jest ciekawe. Pracownicy na pewno mają szansę na rozwój tutaj. Pozdrawiam. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Rafał

Oddział Monacor we Wrocławiu. [usunięte przez moderatora], współpraca z nimi to koszmar.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nieważne

O tak, poleca "Natalia" która z tą firmą nie ma nic wspólnego, a z pewnością w niej nie pracuje :). To samo dotyczy reszty wpisów jakichś "Romków" i innych Alexów. Żadne z tych imion nie figuruje na liście pracowników firmy Monacor, a tak się składa że wiem kto tam pracuje i to zarówno we Wrocławiu, jak i w oddziałach (jednoosobowych nawiasem mówiąc). Żałosna promocja na siłę, tylko robiąca firmie obciach, bo takie sprawy łatwo sprawdzić.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Monacor-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Monacor-Polska Sp. z o.o.