Monacor-Polska Sp. z o.o.

Monacor-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Monacor-Polska Sp. z o.o.

Łucja

Pracujesz w firmie Monacor-Polska, a może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Jeśli masz nowe wiadomości o miejscach pracy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje zatrudnienie, nie wahaj się tylko dodaj tu swój komentarz. Nowe opinie będą bardzo pomocne dla innych osób.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Grześ

bardzo podoba mi się profil działalności tej firmy. W skrócie, tak jak napisał @oli, działają w wyposażeniach scenicznych, co jest ciekawe. Pracownicy na pewno mają szansę na rozwój tutaj. Pozdrawiam. :)

Rafał

Oddział Monacor we Wrocławiu. [usunięte przez moderatora], współpraca z nimi to koszmar.

nieważne

O tak, poleca "Natalia" która z tą firmą nie ma nic wspólnego, a z pewnością w niej nie pracuje :). To samo dotyczy reszty wpisów jakichś "Romków" i innych Alexów. Żadne z tych imion nie figuruje na liście pracowników firmy Monacor, a tak się składa że wiem kto tam pracuje i to zarówno we Wrocławiu, jak i w oddziałach (jednoosobowych nawiasem mówiąc). Żałosna promocja na siłę, tylko robiąca firmie obciach, bo takie sprawy łatwo sprawdzić.

Zostaw opinię o Monacor-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monacor-Polska Sp. z o.o.