Ciepłonet Rafał Nowak

Opole

Opinie o Ciepłonet Rafał Nowak

Cryxon

A ile trwa taki okres próbny o którym mówisz @koleżka? No bo dalej niby nikogo nie szukają, ale pomyślałem, że może wyślę cv od tak i zobaczymy co się stanie. Znajomy powiedział, że zarobki są dobre i socjal niezły, że ubezpieczenie, bony na świeta i tak dalej.

Adrian

Alicja - 2012-04-20 11:45:45 Ten portal jest po to żeby ułatwiac ludzią podjecie decyzji o wyborze firmy.Wpisy "szefów" nie są nam potrzebne.Proszę o wpisywanie prawdziwych opini a nie tekstów typu "godna polecenia".W tej firmie nie ma ani jednej osoby która znałaby sie na czymkolwiek.Powinno być: w tej "firmie". Pełna zgoda Alicjo, firma "myszka miki" i spółka.

Adrian

Pełna zgoda.

Alicja

andrzej

Wielu specialistów......?

Wojtek

hahahahahahaha ale mnie rozbawiłes tym wpisem...hahaha

Zostaw opinię o Ciepłonet Rafał Nowak - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciepłonet Rafał Nowak