Sushi 77

Sopot

Opinie o Sushi 77

bolshit

Pracowałam i było świetnie. Przede wszystkim zarobki bardzo dobre, z napiwkami nawet 6tys za 180h pracy. Szkoda, że klienci nienormalni, można się wykończyć psychicznie..

Elf

Jedzenie super kelnerki kiepskie iluż kilka razy doliczyły mi małe co nieco do rachunku skandal ! Jedzenie oceniam na 10 obsługa 2

N.K.

Po wizycie w Walentynki zdecydowanie restauracja zasłużyła na pozytywny komentarz- kelnerzy mili, kucharze wiedzą co robią. Polecam!

były pracownik

Sądząc po małej ilości opinii, firma jest dobra. Zarobki kucharzy dobre, praca jako kelnerka, mała stawka 6 zł netto, chyba że jesteś supervaisor to masz 7 zł netto plus premie uznaniowa 200zł. Tipy? Jak to w sushi, ok 150 zł dziennie więc w sumie za dzień pracy wychodzi Ci ok 220 zł. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra stawka. Jest to tzw "rodzinna" firma która rządzi się swoimi prawami. Jednym się to podoba drugim nie.

Katastrofa ciągle cięcia

Zostaw opinię o Sushi 77 - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sushi 77