Sushi 77

Poznań

Opinie o Sushi 77

Pan Jan

Brak kultury osobistej od pracowników kuchni, chamstwo i obłuda. Traktują nowe osoby jak popychadła, chamsko odnosząc się do innych pracowników. W stronę innych pracowników rzucane są nieprzyzwoite epitety. Co z tego że dobrze płatna praca skoro atmosfera pracy jest nie do wytrzymania psychicznie. Restauracja ma o sobieopinie "restauracji szkoleniowej" gdzie przychodzą ludzie uczyć się i odchodzą do innego pracoawcy chcąc się rozwijać i mając lepsze warunki pracy. Ciągły przemiał ludzi + obcokrajowcy z ktrymi jest straszny problem żeby się porozumieć. Odradzam.

Oczekujemy na aktualne info odnośnie Sushi 77, od dawna nie ma nowych info od Was!

Zostaw opinię o Sushi 77 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sushi 77