Opinie o Sushi 77 w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Sushi 77, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sushi 77 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi 77 w Poznań

Paweł Nowy wpis

Jakie macie zmiany pracy?

Zażenowana ex kelnerka Nowy wpis

Jeśli: Lubisz grzyby, szczególnie te na ścianach w miejscu pracy, lubisz być zle traktowany, zawodzić się na każdym kroku bo Twój pracodawca znowu nie dotrzyma obietnic, wolisz wypłatę dostawać mniejszą o pare stówek i nawet tydzień po terminie? APLIKUJ!! A tak całkiem na serio- nie polecam nikomu. To co się tam dzieje jest nie do opisania. Nie wierz ogłoszeniu na kelnera , które oferuje zarobki 2000-4000 zł plus WYSOKIE NAPIWKI. Napiwki są śmiesznie małe bo przychodzi cała polska cebula BO PRZECIEŻ MAJĄ ZNIŻKĘ 50%.

Pozdro Nowy wpis

Firma zdecydowanie ma problem egzystencjonalny, ludzie którzy sie bardzo starają zostają potraktowani jak psy ponieważ „góra” ciagle wymaga więcej i więcej. Dużo ciekawych ludzi tam poznałem i z tego się bardzo cieszę ale obietnice które składają nie pokrywają się z rzeczywistością nawet w 20%. Nikomu nie polecam tego miejsca, tym bardziej teraz bo nie ma już żadnego Polaka. Bliski wschód zdominował restauracje.

Administrator Nowy wpis

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Sushi 77. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sushi 77? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Frezer narzędziowy
MASZYNY PROTOTYPOWE.PL
(1 opinia)
logo firmy Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań
Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Asystent projektanta
SD PROJEKT s.c.
Aplikuj na wiele ofert
Ex-employee

Zdecydowanie nie polecam nikomu. Zmarnowany czas, obiecują premie i napiwki, a w ostateczności obcinają nawet po 400zł z wypłaty za błędy niewyszkolonych managerów, którzy mają problem nawet z zapisem liczb w języku polskim, a do sushi chcą zamawiać buraki i ogórki konserwowe. Ekipa jest fajna, jednak każdy czuje się wypalony, ciągłe nerwy, pracownicy nagminnie się zwalniają, co również wpływa na ilość błędów i niezadowolenie klientów (którzy przychodzą do restauracji jedynie dla zniżki, gdyż jakość sushi jest jedna z najsłabszych w Poznaniu, nie jest to winą masterów, a po prostu food costu i przepisów narzuconych z góry).

Pan Jan

Brak kultury osobistej od pracowników kuchni, chamstwo i obłuda. Traktują nowe osoby jak popychadła, chamsko odnosząc się do innych pracowników. W stronę innych pracowników rzucane są nieprzyzwoite epitety. Co z tego że dobrze płatna praca skoro atmosfera pracy jest nie do wytrzymania psychicznie. Restauracja ma o sobieopinie "restauracji szkoleniowej" gdzie przychodzą ludzie uczyć się i odchodzą do innego pracoawcy chcąc się rozwijać i mając lepsze warunki pracy. Ciągły przemiał ludzi + obcokrajowcy z ktrymi jest straszny problem żeby się porozumieć. Odradzam.

Oczekujemy na aktualne info odnośnie Sushi 77, od dawna nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi 77 - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sushi 77