Piano Bar Sp. z o.o.

Piano Bar Sp. z o.o.

Opinie o Piano Bar Sp. z o.o.

Człowieku [usunięte przez moderatora]się w łeb ! pracowałem tam przez rok powiem tak chlanie[usunięte przez moderatora] same[usunięte przez moderatora]i złodzieje ! menadżer nie wypłacalny i na dodatek pil tyle co ważył (150kg) no jeden wielki burdel ! A jeżeli chodzi o szefa to tak przyjemny nie jaki Ireneusz rzadko tam zagląda ale gość przyjemny.

Zostaw opinię o Piano Bar Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piano Bar Sp. z o.o.