PASSAT-STAL S.A.

09-412 biała k. płocka

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o PASSAT-STAL S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASSAT-STAL S.A.

Robal

Witam chciał bym w skrócie opisać rektutację przez Kierownika zmiany dzwoni umawia spotkanie wszystko ładnie pięknie badania człowiek robi a on dzwoni że nie podpiszemy z Panem umowy bo w CV zobaczył że ostatnie moje Prace trwały Rok ale to nie z mojej winy było . Miałem kilka umówionych spotkano pracę ale odpuściłem jak już mi badania zrobili itp. Nie polecam

Amor
@Robal 17.10.2017 12:53
Witam chciał bym w skrócie opisać rektutację przez Kierownika zmiany dzwoni umawia spotkanie wszystko ładnie pięknie badania cz...

Ile Ci zaproponowali ?

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie PASSAT-STAL S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o PASSAT-STAL S.A. - 09-412 biała k. płocka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASSAT-STAL S.A.