Opinie o Osborne-Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Osborne-Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Osborne-Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osborne-Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

PZ1

Firma spoko. Wypłata na "czas"

Z tego co mi wiadomo wynajęli dodatkową halę i poszukują operatorów na CNC ze znajomością FANUC. Na frezarki Makino, Matsuura, Toyoda oraz tokarki Daewoo i Victor.

NN
@Adam

Brzmi jak oferta pracy, nie jak opinia.

Bardzo dobry pracodawca dba o swoich pracowników. Może nie każdy zasługuje na takie premie?

Arek

Bardzo fajne miejsce do pracy, ciekawy system premiowy, karta multisport, luxmed, ubezpieczenie PZU. Super zakład.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Osborne-Engineering Sp. z o.o. na stanowisko Tokarz manualny Wrocław? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Wiktor

Spoko firma kolacja świąteczna, bony na święta. Fajnie się tu pracuje.

Zainteresowany.
@Wiktor

Ile za ten wpis dostałeś pieniędzy?

PZ2

Siema

PZ

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród, nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski ród, królewski szczep piastowy. Nie damy by nas zgnębił wróg. Tak nam dopomóż Bóg ! Tak nam dopomóż Bóg !

aplikuje

Widziałem ogłoszenie jako programista - Ustawiacz - Operator Tokarek CNC. Chciałbym zapytać Was na jakie zarobki można realnie liczyć jako tokarz z doświadczeniem Pozdrawiam

Witam, czy to prawda że w osborne zwalnia się starych pracowników?

P. Z

Tak

Dariusz
@P. Z

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać dlaczego pracodawca zwalnia starych pracowników? Osoby, które mają już doświadczenie na danym stanowisku, są lepszą inwestycją dla firmy, niż nowa osoba, którą trzeba wyszkolić? Co o tym sądzisz? Napisz, jakie dodatki do wynagrodzenia oferuje firma? Czy są premie lub pakiet socjalny? Czy aktualnie są prowadzone rekrutacje?

Rafs

Nie wiem, skąd są te opinie o "trzęsieniu zakładem". Pracuję tu od niedawna i nie poczułem jeszcze jakieś presji jeśli chodzi o czas, tempo pracy itp. Pracuje się bardzo spokojnie, a jak czegoś nie wiesz, to inni Ci pomogą. Do tego dobra stawka, multisport, opieka medyczna. Mogę polecić. ;)

premii nie było od roku i nie będzie , pracodawca zrobi wszystko żeby jej nie było . koniec kropka. taki tu jest klimat , przy rekrutacji jest mowa o premii ale to nie do osiągnięcia , premia zależy od wyrobienia się całej firmy i tu jest mina

Koleś Śmoleś
@pracownik

Czlowieku ty to chyba od roku tu nie pracujesz.Firma się rozwija i z każdym tygodniem jest widać postępy i mniejsze i większe inwestycje . Dobrze że takie osły już tu nie pracują, bo tylko patrzą na własny czubek nosa . Najlatwiej wymagać nie dając nic od siebie i jeszcze siedzieć na L4.

Są także przyjęcia na tokarzy manualnych.

Heniek

Przyjmują tylko na CNC?

Julia

@adam, masz może jakieś wiadomości o obecnych rekrutacjach? Na stronie firmy nie ma żadnych informacji, a osoby poszukujące pracy byłyby zainteresowane tym tematem. Czy obejmuje Cię pakiet socjalny i możesz liczyć na premie? To zawsze miłe dodatki do wynagrodzenia, które bardzo motywują pracownika.

Julia

@Pracuś, dziękuję Ci za Twoją opinię. Jesteś zadowolony z pracy. Atmosfera i relacje ze współpracownikami też Ci odpowiadają. Uważasz, że firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika? Można w niej awansować i starać się o podwyżkę? Poleciłbyś tego pracodawcę innym użytkownikom forum, którzy poszukują pracy?

adam
@Julia

Firma spoko, pieniądze spoko, lokalizacja fajna, warto tu pracować.

Julia

@Nowy, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko w narzędziowni chcesz aplikować? @Tonik, @Prawa noga kierownika, może moglibyście pomóc @Nowemu i odpowiedzieć na jego pytania odnośnie zatrudnienia? Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby aplikować na stanowisko, o którym myśli @Nowy? Wasze informację przydadzą się tez innym osobom, które chcą się zatrudnić w tej firmie.

Pracuś
@Julia

Praca na poziomie, firma rozwojowa,pełny socjal zarobki średnia krajowa, miła atmosfera, wspaniali koledzy, bardzo miły szef warsztatu, ogólnie pracuje się miło i przyjemnie.Majstrowie uprzejmi a dodatkowo jest tutaj bardzo profesjonalna i rzetelna komórka kontroli jakości która czuwa nad prawidłowa praca zakładu

Witam . Ile mozna wyciagnac kasy mając pojęcie o pracy w narzędziowni w robotach jednostkowych .

Julia

@Tonik, czy trudno jest osiągnąć wymagania niezbędne do otrzymania premii? Czy generalnie praca jest skomplikowana? Czy poza tym są jakieś dodatki świąteczne? Napisz proszę kilka słów o swoich doświadczeniach.

Tonik

Premia jest za osiąganie pewnych wyników. Może dlatego nie wszyscy dostają!!

Prawa noga kierownika

Chciałbym zwrócić uwagę pracownikom starającym się do osborne engineering, żeby przy ustalaniu stawki nie brać pod uwagę premi której nie ma i raczej nie będzie. Jest niesprawiedliwa dla produkcji. Kierownik zakładu kusi wysoką premia która jest nieosiągalna. Po kilku miesiącach orientujesz się że zostałeś oszukany, bo jak byś się nie starał to premi nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Osborne-Engineering Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Osborne-Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osborne-Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Osborne-Engineering Sp. z o.o.