Opinie o Houghton Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Houghton Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Houghton Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Houghton Polska Sp. z o.o. w Kraków

Jacek

Firma jest dobrym pracodawcą i wystarczy popatrzeć na tę pustkę na forum żeby upewnić się !

@Jacek

Jaja sobir robisz?

Bogdan
@Prac.tech. TFM Oleśnica

Zastanawia mnie skąd takie zróżnicowane opinie na temat Houghton Polska? Czy zechciałbyś rozwinąć swój komentarz? Chętnie dowiem się więcej na temat samej pracy, warunków wynagrodzenia i atmosfery.

My w Krakowie zarabiamy mniej od Was

Luty
@anonymous

Ale to my nakręcamy całą tom zabawę. Jak by nie pracownicy techniczni to kupa by była a nie Hołoton w Polsce. Już widzę jak Krakowiaczki zapychaja na halach produkcyjnych. Miliony trzepane są dzięki nam szarym nie docenianym robolom.

@anonymous

To się za robotę weźcie...

Prac.tech. TFM Oleśnica

Firma zamiast się rozwijać względem praciwników się cofa... zabrano nam kase na stołówkę, od 2 lat premie roczne szkoda gadać. Bida

Elżbieta

Twój wpis jest nie na miejscu, ponieważ jest wulgarny i łamie regulamin. Nie wolno podawać imion osób zatrudnionych w firmie. Obowiązujące na Gowork zasady, zabraniają tego ze względu na ochronę danych osobowych. Wpisy powinny być pomocne dla innych użytkowników i w sposób merytoryczny odnosić się do tematyki forum, czyli wszelkich kwestii związanych z rynkiem pracy. Tylko wtedy są wartościowe dla osób, które tu zaglądają. Zapoznaj się z regulaminem i przestrzegaj go w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Obserwator
@Elżbieta

Z tego co widzę to połowa pracowników TFM SANDEN jest (usunięte przez administratora) Nie masz nazwiska nie masz kasy i musisz (usunięte przez administratora). za innych.

Pancio

(usunięte przez administratora)to był kierownik szkoda chłopa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Houghton Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Kolegazsandenu

Szymon zwróć uwagę na tą firmę. Same przekręty. Nie raz byłem świadkiem o wpisywaniu lewych dostaw i lania innego środka do maszyn niż wskazany produkt. :) róbcie tak dalej to wszyscy wylądujecie za bramą.

Lidertopala

Czy młody J****N został już liderem zmianowym? Dajcie znać.

Lidertopała
@Lidertopala

Jak narazie wchodzi kierownicze w cztery litery. Zachowuje się jak by chodził w różowych skarpetkach xd hehehehe

Pracownikhgtonsan

. Teraz na start dają 3200. (usunięte przez administratora) Robię tu tyle czasu i mam nie dużo więcej. Stosowany mobbing w pracy Panu Ewa z Panem Mankiem wiedzą o czym mowa. Zwalniają pracowników z dnia na dzien. Nawet nie dają wcześniej znać. Ewa 2 lata temu zwykły pracownik w biorze siedziala jak mysz pod miotla. Teraz (usunięte przez administratora) pani kierownik co o wszystko się sra i ciężko nawet podłogę umyć. A kiedyś magazyny myla. Haha śmieszne. Nie polecam w 100%

Mondeo2001
@Pracownikhgtonsan

teraz firma się powiekszy o jednego pracownika o bardzo znanym nazwisku w tej firmie???!! . Wiemy o kim mowa :) ciekawe ile mu dadzą na start.???!! No i w nie długim czasie zapewne zostanie LIDEREM ZMIANOWYM!!!???

zwykły pracownik z Sandenu
@Pracownikhgtonsan

a ile lat pracy ma kolega , że się żali niech popracuje trochę se w rożnych zakładach pracy a później porównania sobie zrób jak się nie podoba to inną se znajdź wtedy popiszemy :) na coś trzeba se zasłużyć a ,że kogoś zwolnili z trybie natychmiastowym , czyli coś pracownik musiał odwalić...

Mondeo2018
@Mondeo2001

Marku, dziękujemy za twoją wyczerpującą opinie. Niech Mondeo będzie z Tobą.

Łoch

Nje no co wy. Fajna integjacja fczoraj była. Śkoda tylko rze ż tymi pajacami z hojtona tfm woldzwagjen. Ogojnie supej było. Kajkoweczka ok w klegjle tesz się fajno gjalo. Pozdjawiam wasz pjacownik. I zejdecnie dzikuje za wspu=jpjaće.

Alicja

@ja, chcę Cię zapewnić, że to forum działa niezależnie od Houghton Polska i na usuwanie wpisów może decydować się wyłącznie administrator i robi to w sytuacjach, w których wpisy pozostawione przez użytkowników łamią zasady regulaminu tego forum.

widac ta strona jest opłacana przez houghton połowa wpisów usunieta pewnie ta co prawda była tez oszusci

Alicja

@Iron Men, może rozważania o przyznaniu podwyżek są przez Houghton Polska zatrzymane ze względu na aktualną sytuację w tej firmie? Może wiesz coś na temat kondycji w jakiej obecnie znajduje się Houghton Polska? Jeżeli tak, to proszę Cię o kilka słów na ten temat.

Alicja

@Lipa, czy, odnosząc się do treści Twojego wpisu, w Houghton Polska Sp. z o.o. występuje deficyt pracowników? Czym jest on Twoim zdaniem spowodowany? Jak długo współpracujesz z tym pracodawcą? Jak przedstawia się całokształt Twojego doświadczenia z tą firmą? Wszystkie informacje, których udzielisz będą ważne dla osób, które poszukują aktualnie pracy i interesują się Houghton Polska Sp. z o.o.

Ole 1
@Alicja

Czym? Chyba nie trudno sie domyslec ze chodi o warunki.... Jaki jest sens podjecia pracy u podwykonawcy skoro gkn daje lepsze warunki a aktualnie (od min 3 miesiecy) potrzebuje pracownikow.... Kiedys nowy praconik houghtona zarabial jak pracownik gkn z 2 lub 3 letnim stazem- dzis pracownik gkn na start ma tyle co 5latach houghtona...

Iron Men
@Alicja

Alicjo pracuje w firmie kilka lat, uważam się za doświadczonego pracownika. Od września załoga jednej jak i drugiej hali wysyła pisma o podwyżki, które są olewane przez zarząd i kierownictwo, księgowa, która popełnia błędy na niekorzyść pracowników w naliczaniu np. wypłat itd. kicha. Trzeba szukać innej lepszej pracy, której nie brakuje do dokoła.

Olesniczanin

Nie polecam TFM OLEŚNICA ! Kiepskie zarobki nie dają wogóle nadgodzin a bez nich pensja w systemi 4brygadowym wygląda marnie! W dodatku ucieli premie świąteczne podwyżki to śmiech na sali, z tego co wiem to w Oleśnicy szukują się masowe zwolnienia chłopaków ktorzy coś potrafią a nie chcą pracować za nędzne pieniądze ! może wtedy zarząd się obudzi. Choć w to wątpię, a gdyby nawet to wtedy może być już za późno, Klient którego obsługujemy jest wymagający. Pracuję tu długi okres czasu i też planuję odejść. NIE POLECAM

Lipa
@Olesniczanin

Też pracuję w Oleśnicy. Nic dodać nic ująć. Od grudnia nie mogą czterech pracowników zatrudnić. Jaja będą jak ludzie się po zwalniają. Też szukam czegoś lepszego.

Techniczny

Z tego co się orientuje TFM OLEŚNICA poszukuje pracowników technicznych.

Drwal
@Techniczny

Nie polecam... (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Duże ciśnienie kiepski hajs.

Plotki chodzą że na jednym projekcie kierownikowi pracownicy domy stawiają za setki. Żal.

Ant
@Paweł

Pozdrawiam Polkowice ;)

Luty
@Paweł

To zarobią chłopaki. :-). U nas nie chcą dawać setek. A odkąd połączyli się z Quakerem to kupa jest że (usunięte przez administratora) ściska. Premie świąteczne okrojone o 100%, na podwyżki nie ma co liczyć. Marzec Kwiecień masowo ludzie zaczną uciekać z oddziału w Oleśnicy .

Alicja

@pracownik techniczny, pracownicy chyba mają wyznaczone swoje obowiązki jakimi się zajmują? Firma prowadzi również rekrutację na stanowisko Pracownika Gospodarczego, ktoś ma podobne doświadczenia na tym stanowisku? Może ktoś napisze coś na temat zatrudnienia?

Seba

@Techniczny, a możesz wrzucić tu jakiś link do tych ogłoszeń o których piszesz? Szukam pracy u nich ale widzę tylko jakieś dwa ogłoszenia nie wiem czy to to. Prośba o pomoc, będę zobowiązany Dzięki z góry

Wózkowy

Warunki pracy są ok. Konkretnie co madz na myśli.

Wózkowy

Witam co do kasy na jedzenie w stołówce to niechce pisać ile. Nie istotne kto gdzie ile ma czy ile zarabia. Zakładam że każdy oddział ma swój socjal gdzie ludzie są mniej lub bardziej zadowoleni.

Wózkowy

Witam. Jestem pracownikiem technicznym w firmie Houghton od 4 lat. Pracuje w oddziale na terenie Oleśnicy. Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy. Czytałem wpisy na temat firmy i kadry kierowniczej, niewiem jak jest w innych oddziałach ale w tfm oleśnica nie można nażekać na kadre kierowniczą są w stu procentach OK. Wiadomo jak wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Pamiętajmy jednak że wszystko działa w dwie strony "tak jak Ty do kierownika, tak kietownik do Ciebie". Wynagrodzenie jest dobre w porównaniu do innych firm w okolicy, adekfatne do wykonyeanej pracy, wiadomo że mogło by być wyższe ale nie ma coarudzić, zawsze można znaleźć lepszą prace. Klimat w pracy tworzą ludzie więc jest różnie, jest kilka (usunięte przez administratora) w w naszym oddziale ale ogólnie nie jest źle. PŁACĄ NA CZAS, PIORĄ CIUCHY, FINANSUJĄ STOŁÓWKĘ itd. Ktoś kto tyrał u pryeaciarza napewmo doceni prace tutaj.

Polonista
@Wózkowy

Dziecko ! Do szkoły biegiem i ortografii się uczyć, a nie na forum głos zabierać !!!!!!!!!!!!!

Geral

Też pracuję w TFM OLEŚNICA, tam jest dużo wózkowych, ciekawe co Ty za As jesteś. Pewnie od ........ . Haha

Geral

Zostaw merytoryczną opinię o Houghton Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Houghton Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Houghton Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Houghton Polska Sp. z o.o.?

Houghton Polska Sp. z o.o.