Houghton Polska Sp. z o.o.

Kraków

Houghton Polska Sp. z o.o.

Opinie o Houghton Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@ja, chcę Cię zapewnić, że to forum działa niezależnie od Houghton Polska i na usuwanie wpisów może decydować się wyłącznie administrator i robi to w sytuacjach, w których wpisy pozostawione przez użytkowników łamią zasady regulaminu tego forum.

ja

widac ta strona jest opłacana przez houghton połowa wpisów usunieta pewnie ta co prawda była tez oszusci

Alicja

@Iron Men, może rozważania o przyznaniu podwyżek są przez Houghton Polska zatrzymane ze względu na aktualną sytuację w tej firmie? Może wiesz coś na temat kondycji w jakiej obecnie znajduje się Houghton Polska? Jeżeli tak, to proszę Cię o kilka słów na ten temat.

Alicja

@Lipa, czy, odnosząc się do treści Twojego wpisu, w Houghton Polska Sp. z o.o. występuje deficyt pracowników? Czym jest on Twoim zdaniem spowodowany? Jak długo współpracujesz z tym pracodawcą? Jak przedstawia się całokształt Twojego doświadczenia z tą firmą? Wszystkie informacje, których udzielisz będą ważne dla osób, które poszukują aktualnie pracy i interesują się Houghton Polska Sp. z o.o.

Iron Men
@Alicja 01.03.2018 16:25

Alicjo pracuje w firmie kilka lat, uważam się za doświadczonego pracownika. Od września załoga jednej jak i drugiej hali wysyła pisma o podwyżki, które są olewane przez zarząd i kierownictwo, księgowa, która popełnia błędy na niekorzyść pracowników w naliczaniu np. wypłat itd. kicha. Trzeba szukać innej lepszej pracy, której nie brakuje do dokoła.

Olesniczanin

Nie polecam TFM OLEŚNICA ! Kiepskie zarobki nie dają wogóle nadgodzin a bez nich pensja w systemi 4brygadowym wygląda marnie! W dodatku ucieli premie świąteczne podwyżki to śmiech na sali, z tego co wiem to w Oleśnicy szukują się masowe zwolnienia chłopaków ktorzy coś potrafią a nie chcą pracować za nędzne pieniądze ! może wtedy zarząd się obudzi. Choć w to wątpię, a gdyby nawet to wtedy może być już za późno, Klient którego obsługujemy jest wymagający. Pracuję tu długi okres czasu i też planuję odejść. NIE POLECAM

Lipa
@Olesniczanin 17.02.2018 05:25

Też pracuję w Oleśnicy. Nic dodać nic ująć. Od grudnia nie mogą czterech pracowników zatrudnić. Jaja będą jak ludzie się po zwalniają. Też szukam czegoś lepszego.

Luty
@anonymous 06.12.2017 14:08

Ale to my nakręcamy całą tom zabawę. Jak by nie pracownicy techniczni to kupa by była a nie Hołoton w Polsce. Już widzę jak Krakowiaczki zapychaja na halach produkcyjnych. Miliony trzepane są dzięki nam szarym nie docenianym robolom.

Drwal
@Techniczny 10.08.2016 07:03

Nie polecam... (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Duże ciśnienie kiepski hajs.

Paweł

Plotki chodzą że na jednym projekcie kierownikowi pracownicy domy stawiają za setki. Żal.

Luty
@Paweł 17.01.2018 15:16

To zarobią chłopaki. :-). U nas nie chcą dawać setek. A odkąd połączyli się z Quakerem to kupa jest że (usunięte przez administratora) ściska. Premie świąteczne okrojone o 100%, na podwyżki nie ma co liczyć. Marzec Kwiecień masowo ludzie zaczną uciekać z oddziału w Oleśnicy .

Alicja

@pracownik techniczny, pracownicy chyba mają wyznaczone swoje obowiązki jakimi się zajmują? Firma prowadzi również rekrutację na stanowisko Pracownika Gospodarczego, ktoś ma podobne doświadczenia na tym stanowisku? Może ktoś napisze coś na temat zatrudnienia?

Seba

@Techniczny, a możesz wrzucić tu jakiś link do tych ogłoszeń o których piszesz? Szukam pracy u nich ale widzę tylko jakieś dwa ogłoszenia nie wiem czy to to. Prośba o pomoc, będę zobowiązany Dzięki z góry

Wózkowy

Warunki pracy są ok. Konkretnie co madz na myśli.

Wózkowy

Witam co do kasy na jedzenie w stołówce to niechce pisać ile. Nie istotne kto gdzie ile ma czy ile zarabia. Zakładam że każdy oddział ma swój socjal gdzie ludzie są mniej lub bardziej zadowoleni.

Wózkowy

Witam. Jestem pracownikiem technicznym w firmie Houghton od 4 lat. Pracuje w oddziale na terenie Oleśnicy. Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy. Czytałem wpisy na temat firmy i kadry kierowniczej, niewiem jak jest w innych oddziałach ale w tfm oleśnica nie można nażekać na kadre kierowniczą są w stu procentach OK. Wiadomo jak wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Pamiętajmy jednak że wszystko działa w dwie strony "tak jak Ty do kierownika, tak kietownik do Ciebie". Wynagrodzenie jest dobre w porównaniu do innych firm w okolicy, adekfatne do wykonyeanej pracy, wiadomo że mogło by być wyższe ale nie ma coarudzić, zawsze można znaleźć lepszą prace. Klimat w pracy tworzą ludzie więc jest różnie, jest kilka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w w naszym oddziale ale ogólnie nie jest źle. PŁACĄ NA CZAS, PIORĄ CIUCHY, FINANSUJĄ STOŁÓWKĘ itd. Ktoś kto tyrał u pryeaciarza napewmo doceni prace tutaj.

Geral

Też pracuję w TFM OLEŚNICA, tam jest dużo wózkowych, ciekawe co Ty za As jesteś. Pewnie od ........ . Haha

najlepiej na stanowisko dyrektora naczelnego, kasa niestety nie wiem jaka na początek

pracownik HOUGHTON

Pracuję w tej firmie 7 miesięcy i sobie chwale, wypłata godziwa, na czas, praca lekka - pozdro dla pracowników firmy houghton

exxx

Firma płaci na czas i da się tam dłużej pracować, pod warunkiem że uodpornisz się na układziki między kierownikiem a jego donosicielami,np. Marek-człowiek miesiąca swego czasu. A sprzęt to prawda, próbują zrobić coś z niczego.

były

mobbing to norma, zakłamanie i niekompetencja kierownictwa to chleb codzienny, brak rozwoju i układy , podział na swoich i tych gorszych.

tom

To co powyżej napisane to prawda sama w sobie firma jest dobra ale dobór kadry kierowniczej to porażka tak zwani karierowicze z plecami za donoszenie na kolegów.Pozdrawiam

xxx

zależy oddziału, są plusy i też minusy. Wysokość zarobków jako pracowników fizycznych nie powala, ale to też zależy od stażu pracy. Im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz. Wypłata zawsze na czas. składki odprowadzane uczciwie. Są dodatki, socjalne np za urlop i inne , a powinno być na urlop ale to szczegół. Dbają o BHP prawie dobrze. Trochę nawala rekrutacja nowych pracowników. Często są dobierani ludzie tacy nie potrafiący pracować w grupie. Wielu z nich się szybko wykrusza co jest dobre. Sprzęt na którym trzeba pracować to porażka, improwizacja, pasmo nerwów, taki z odzysku, zużyty ze złomu. Można by wiele zmienić, ale kierownicy są nie reformowalni, nie otwarci na pomysły, nie zachęcający. Powinno się ich zmieniać co jakiś czas. Nowa krew daje nowe siły i niszczy chore układy.

pracownik2

bardzo sredni szefowie. nie sa godni polecenia.

są gorsze firmy ale nie jest aż tak pięknie kolego...

Zostaw opinię o Houghton Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Houghton Polska Sp. z o.o.