Houghton Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Houghton Polska Sp. z o.o.

Techniczny

Rozczarowła mnie ta firma - nowa umowa na czas nie określony i ani złamanego grosza podwyżki - jaka płaca - taka praca - h.u.j was tam w krakowie w d.upę

Alicja

@pracownik techniczny, pracownicy chyba mają wyznaczone swoje obowiązki jakimi się zajmują? Firma prowadzi również rekrutację na stanowisko Pracownika Gospodarczego, ktoś ma podobne doświadczenia na tym stanowisku? Może ktoś napisze coś na temat zatrudnienia?

Seba

@Techniczny, a możesz wrzucić tu jakiś link do tych ogłoszeń o których piszesz? Szukam pracy u nich ale widzę tylko jakieś dwa ogłoszenia nie wiem czy to to. Prośba o pomoc, będę zobowiązany Dzięki z góry

Techniczny

Z tego co się orientuje TFM OLEŚNICA poszukuje pracowników technicznych.

Wózkowy

Warunki pracy są ok. Konkretnie co madz na myśli.

Wózkowy

Witam co do kasy na jedzenie w stołówce to niechce pisać ile. Nie istotne kto gdzie ile ma czy ile zarabia. Zakładam że każdy oddział ma swój socjal gdzie ludzie są mniej lub bardziej zadowoleni.

Wózkowy

Witam. Jestem pracownikiem technicznym w firmie Houghton od 4 lat. Pracuje w oddziale na terenie Oleśnicy. Jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy. Czytałem wpisy na temat firmy i kadry kierowniczej, niewiem jak jest w innych oddziałach ale w tfm oleśnica nie można nażekać na kadre kierowniczą są w stu procentach OK. Wiadomo jak wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Pamiętajmy jednak że wszystko działa w dwie strony "tak jak Ty do kierownika, tak kietownik do Ciebie". Wynagrodzenie jest dobre w porównaniu do innych firm w okolicy, adekfatne do wykonyeanej pracy, wiadomo że mogło by być wyższe ale nie ma coarudzić, zawsze można znaleźć lepszą prace. Klimat w pracy tworzą ludzie więc jest różnie, jest kilka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w w naszym oddziale ale ogólnie nie jest źle. PŁACĄ NA CZAS, PIORĄ CIUCHY, FINANSUJĄ STOŁÓWKĘ itd. Ktoś kto tyrał u pryeaciarza napewmo doceni prace tutaj.

Geral

Też pracuję w TFM OLEŚNICA, tam jest dużo wózkowych, ciekawe co Ty za As jesteś. Pewnie od ........ . Haha

Geral

najlepiej na stanowisko dyrektora naczelnego, kasa niestety nie wiem jaka na początek

pracownik HOUGHTON

Pracuję w tej firmie 7 miesięcy i sobie chwale, wypłata godziwa, na czas, praca lekka - pozdro dla pracowników firmy houghton

exxx

Firma płaci na czas i da się tam dłużej pracować, pod warunkiem że uodpornisz się na układziki między kierownikiem a jego donosicielami,np. Marek-człowiek miesiąca swego czasu. A sprzęt to prawda, próbują zrobić coś z niczego.

były

mobbing to norma, zakłamanie i niekompetencja kierownictwa to chleb codzienny, brak rozwoju i układy , podział na swoich i tych gorszych.

tom

To co powyżej napisane to prawda sama w sobie firma jest dobra ale dobór kadry kierowniczej to porażka tak zwani karierowicze z plecami za donoszenie na kolegów.Pozdrawiam

xxx

zależy oddziału, są plusy i też minusy. Wysokość zarobków jako pracowników fizycznych nie powala, ale to też zależy od stażu pracy. Im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz. Wypłata zawsze na czas. składki odprowadzane uczciwie. Są dodatki, socjalne np za urlop i inne , a powinno być na urlop ale to szczegół. Dbają o BHP prawie dobrze. Trochę nawala rekrutacja nowych pracowników. Często są dobierani ludzie tacy nie potrafiący pracować w grupie. Wielu z nich się szybko wykrusza co jest dobre. Sprzęt na którym trzeba pracować to porażka, improwizacja, pasmo nerwów, taki z odzysku, zużyty ze złomu. Można by wiele zmienić, ale kierownicy są nie reformowalni, nie otwarci na pomysły, nie zachęcający. Powinno się ich zmieniać co jakiś czas. Nowa krew daje nowe siły i niszczy chore układy.

pracownik2

bardzo sredni szefowie. nie sa godni polecenia.

są gorsze firmy ale nie jest aż tak pięknie kolego...

Zostaw opinię o Houghton Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Houghton Polska Sp. z o.o.