Polor Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Polor Sp. z o.o.

dwa

Pomagają i uczą, więc i dobry humor się wszyskim udziela. Pozytywne nastawienie jest dość istotne, a wkońcu atmosfera opiera się na dość dobrych relacjach,

trzy
@dwa 28.04.2016 16:42

pozytywne nastawienie - aby przetrwać, "dość dobre relacje" - w domyśle, zbyt wiele powiązań osobistych

Podoba się Wam atmosfera w firmie Polor Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Polor Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polor Sp. z o.o.