Opinie o Wawa-Bud w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wawa-Bud. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wawa-Bud o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawa-Bud w Szczecin

Władek

@Klient Ale to jest forum dla pracowników natomiast klient swoje uwagi powinien kierować na inny adres.

Many Nowy wpis
@Władek

Przeciwnie! – Opinie klientów są istotne na równi z opiniami pracowników. To, jak właściciel firmy, tudzież szefostwo firmy, zachowuje się wobec klientów, ukazuje jak właściciel/szefostwo zachowuje się w ogóle wobec ludzi - czyli także wobec swych pracowników. Mówię o tym, że jeśli ktoś wali w rogi kogoś innego, to znaczy że w ogóle nie ma żadnych zahamowań przed takim postępowaniem wobec wszystkich, i jeśli nadarzy się okazja, to wykiwa kogo się tylko da.

Cezary

Interesuje mnie praca w Wawa-Bud a słyszałem , że to bardzo dobra pracodawca. Może ktoś podpowie jak idzie rekrutacja? Trudno się dostać?

Pracownik Nowy wpis
@Cezary

Nie jest trudno się dostać. Tylko czy warto zadawać się z takim oszustem...

wawa-bud Nowy wpis

Witam na forum - to normalne , że zwolniony pracownik jest rozgoryczony. Jednak , widocznie był jakiś powód , że Pan już nie pracuje. W firmie do dziś pracują pracownicy , którzy już się utrzymują kilka lat i jak widać są zadowoleni. Są też tacy co wracają po spróbowaniu sił gdzie indziej i też pracują , a jak byliby "oszukiwani" to by nie wracali. Jednym z najważniejszych powodów rozstania się z pracownikiem to jest niestety picie alkoholu w pracy lub przychodzenie do pracy już w stanie upojenia. Czasem jest to złapana okazja przez pracownika , bo ktoś więcej zapłacił szczególnie za granicą i rzuca pracę , a potem jest rozgoryczenie , bo jednak w Wawa-bud było lepiej ale jak się spaliło mosty to teraz tylko złość zostaje i najlepiej ją wyładować na kimś innym za swoje niepowodzenia. Pozdrawiam Aleksander.

Kinga Nowy wpis

Ale dla czego dla Was ta firma to (usunięte przez administratora)

Klient

Zleciłem poszukiwanie wycieku. Pan bardzo chętnie podjął się wykonania usługi roztaczając przede mną wizje szybkiego znalezienia wycieku super nowoczesnym sprzętem. Rzeczywistości okazała się zupełnie inna: sprzęt zaawansowany faktycznie ale operator sprawia wrażenie ze nie potrafi go obsługiwać, wyciek nie został zlokalizowany tylko skończyło się na jakiś mglistych tłumaczeniach ze praktycznie może być wszędzie, do tego płatność tylko gotówka, a później przez 2 tyg nie mogłem doprosić się faktury. Gdy w końcu otrzymałem fakturę była na zaniżona kwotę, gdy poprosiłem o wystawienie faktury na rzeczywista kwotę która zapłaciłem to mój nr telefonu został zapisany do zablokowanych i pan rozłączał wszelkie rozmowy z mojej strony. Żenada, brak profesjonalizmu i firma nastawiona na wyciąganie kasy tylko.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wawa-Bud? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pedro

Może wystarczy powiedzieć, że oczekuje się na fakturę i nie będzie problemu?

Czuje sie oszukany

Nie wystawiają faktur , zgarniaja kasę i się nie odzywają. -0 Moje sugestie dla Wawa-Bud: Odoierajcoe telefojy

nie no oczywiscie na takim stanoiwsku to konieczne jednak jest to zeby miec odpowiednie kwalifikacje

samo zlo

pomyslowosc kreatywnosc pracowitosc sumiennosc dbalosc o sprzet daja pozadane efekty czasem to moze potrwac ale warto

samo zlo

warto przyjsc i pokazac jak sie powinno pracowac a napewno dyrekcja to doceni .$$

firma ok

gosc

najbardziej rzetelną opinię o firmie to mogą wystawić tylko ci, którzy zgłosili tę firmę do sądu pracy , anie ci co się podlizują szefostwu i reszcie... ale o tym sie już firma nie pochwali...

wawa

Witam wszystkich na forum, pragnę wyprostować fakty .Z naborem pracowników jest tak ,że na rynku jest mało fachowców , a potencjalni pracownicy piszą w cv całe historię gdzie nie pracowali i co nie robili . W rzeczywistości okazuje się ,ze są to jedynie pomocnicy , bo samodzielnie nic nie umieją wykonać.Dlatego też jest większy przesiew i wielu nie zadowolonych. Jednak jak firma ma większe zlecenia to szuka pracowników najczęściej sezonowo ale jak pracownik chce pracować i pokaże ,że coś potrafi to dostanie na pewno umowę na stałe.W firmie nie ma poślizgów z wypłatą , wypłata jest zawsze na czas. Pracownik ma odzież bhp , rękawice i wodę ( nie koniecznie w upały). Pracownik ma czym pracować , ponieważ jest dużo sprzętu. Serdecznie zapraszany uczciwych fachowców , którzy chcą pracować. P.S. Proszę się przedstawiać jak piszecie negatywne opinie w tedy łatwiej jest odpowiedzieć o co poszło lub co się wydarzyło.Wiadomo ,że napluć incognito na człowieka jest najłatwiej. Pozdrawiam M.N.

marysia

wydaje mi się, że firma jest poztywnie kojarzona, bo własnie też słyszałem, że oni specjalizują się właśnie w badanich termograficznych, a to jest jednak wąską branżą i opinii o nich nie ma aż tak dużo, a jeśli są to właśnie są to raczej obiektywne opinie - tak mi się przynajmniej wydaje, ale jak nie mam racji to napiszcie.

aga
@marysia

Nierzetelni, wykrywają wycieki ale oszukują przy zapłacie ,po doliczane niewiadomo co, narzędzi nie biorą ze sobą, wraca po narzędzia i liczy to sobie do usługi , "bo to nie jego problem że zapomniał, tylko Twój" itd.......itp..... NIE POLECAM

namer

BARDZO ZŁA FIRMA A DODATKOWO NIE WYPŁACALNA NIE POLECAM

Prosze o info komu firma Wawa-bud nie wypłaciła , bo takiego przypadku nigdy nie było. Jeżeli ktoś jest niezadowolony to pewnie wyleciał przez notoryczne picie lub kradzież. Szef wszystkim daje druga szansę , bo też jest człowiekiem. Wypłata zawsze od kilkunastu lat jest na czas.Pozdrawiam.

Byłem tam

Byłem w tej firmie na tzw.rekrutacji(nie jestem pijakiem ani (usunięte przez administratora) i powiem szczerze że ta firma to jakaś jedna WIELKA POMYŁKA !!!. Mają człowieka w głębokim poważaniu -proponują fachowcom głodowe stawki jak wyzyskiwacze a i jeszcze pracę na czarno bez ubezpieczenia zdrowotnego ( okres próbny może trwać nawet 3 miesiące a jak coś się stanie ze zdrowiem na budowie to pracownik z własnej kieszeni będzie musiał płacić za leczenie w szpitalu). Co kilka tygodni a firma poszukuje ludzi do pracy na infoludek i olx.

niedoszła klientka

Witam, nie znam tej firmy ani nikogo kto w niej pracował. Jednak pierwszą opinię o niej można sobie wyrobić już po sposobie rekrutacji pracowników. W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na "Infoludku" zadzwoniłam dzisiaj w imieniu męża (który aktualnie pracuje gdzie indziej, toteż nie bardzo może rozmawiać w podanych godzinach) z grzeczną prośbą o wstępną informację na temat warunków zatrudnienia i w odpowiedzi zostałam dosłownie zmieszana z błotem przez pana, który był wielce obrażony, że w ogóle śmiałam zadać jakieś pytanie bo to przecież On jest tu od zadawania pytań. A ty śmieciu (w domyśle) nie masz żadnych praw. Nie dając mi w ogóle dojść do słowa zakończył połączenie. Jeżeli ta firma w podobny sposób traktuje swoich pracowników, to radzę się zastanowić przed podjęciem tam pracy. Raczej na pewno nie skorzystam też w przyszłości z jej usług i nikomu jej nie polecę.

robert

Witam, z tego co wiem to firma szuka fachowców , a nie pseudo fachowców . Ludzie którzy przychodzą na sprawdzenie z infoludka ,to najczęściej pijacy i nic samodzielnie nie potrafią. Firma tylko wyrzuca ludzi pijących lub olewających pracę , reszta pracuje i ma zawsze na czas wypłatę. Nigdy nie było ani jednego dnia zwłoki z wypłatą. Po za tym tam jest sprzęt i jest czym pracować- nie tak jak w innych firmach trzeba robić wszystko przysłowiowym śrubokrętem.Wystarczy popatrzeć na stronę internetową i wykaz sprzętu. Ci co piszą bzdury o firmie ,to najczęściej ludzie wyrzuceni za picie lub kradzież materiału lub narzędzi.Uwaga! Kierownik bada alkomatem na trzeźwość.

WRC

(usunięte przez administratora)Znam małe firmy(właściciel) budowlane gdzie tylko pracują na sprawdzonym sprzęcie głównie MAKITA,BLACKDEKER,HILTI i nie żałują pieniędzy na BHP !!!i NIE SĄ WYZYSKIWACZAMI !!! CZŁOWIEKA TRAKTUJĄ Z SZACUNKIEM !!!,nie jak śmiecia !!!

?

peWNE JEST TO ŻE KIEROWNIK NIE DOCENIA PRACOWNIKÓW I DZIĘKI JEMU SĄ MNIEJSZE STAWKI NIŻ POWINNY BYĆ SZEFOSTWO Z TYMI WPISAMI MARACJĘ BO OGÓLNIE JEST W FIRMIE OK WYPŁATY NA CZAS ZALICZKI COŚ Z TYMI WOLNYMI SIĘ NIE ZGADA ALE NIE JEST TRAGICZNIE INNE FIRMY SIĘ CHOWAJĄ CO DO SPRZĘTU TO FAKT.

CWANIACY zafajdani

TA FIRMA CO kilka tygodni ogłasza się na (usunięte przez administratora)że poszukują fachowców !!! COŚ Z TĄ FIRMĄ JEST NIE TAK !!!!, najwidoczniej zatrudniają na czarnucha i lecą sobie w kulki z wynagrodzeniem za prace !!!. Większość małych firm budowlanych w Szczecinie zatrudnia na czarno !!!LUDZIE NA BUDOWACH SĄ (usunięte przez administratora)!!!!. Takich pracodawców to bym na CHŁOSTĘ POSYŁAŁ !!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawa-Bud - Szczecin

Wawa-Bud
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Wawa-Bud