Opinie o Jaśmin Piekarnia w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jaśmin Piekarnia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jaśmin Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaśmin Piekarnia w Konin

P.

Nie polecam, odradzam. NO CHYBA ŻE Z BRAKU INNYCH PERSPEKTYW, (NA JAKIŚ CZAS). (są 3 fora internetowe na ten temat, (o tym zakładzie). https://www.lm.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=47&t=666866

gallanonim

Zdecydowanie odradzam wszystkim zainteresowanym Pracę w Piekarni "jaśmin", (a dlaczego ?), (Prosze wnikliwie przeczytać dalej), (Pracuje się tam, dłużej, niż normalnie i nikt nie płaci za nadgodziny), pan rafał Nawrocki, (to "mały zły człowiek", szczególnie dla Kobiet, zainteresowanych czy to pracą w Cukierni czy Dodatkowej), (udaje Dżentelmena, a wykorzystuje, naiwność i ... , (nie tylko Samotnych Kobiet), (często jak trochę przycichnie i pojawi się nowa np. Kobieta), (mamiąc obietnicami, (takimi, czy innymi), (nagrywa z Nimi filmy "erotyczne", (z udziałem swoim i Ich), (a wiem to, (BO sAM CHWALIŁ SIĘ POKAZUJĄC JEDEN FILM TAKI 3 PRACOWNIKOM Z PIEKARNI I JEDNEJ PANI, (W CELU JEJ ZACHĘCENIA, (NA CO ONA NA:, (JAK PRZECHODZIŁA KOŁO MNIE GŁOŚNO POWIEDZIAŁA : " ja pier...", (A NA DRUGI DZIEŃ, PRZYSZŁA UBRANA CAŁA NA NIEBIESKO, ŻEBY NIE WAŻYŁ SIĘ JEJ TKNĄĆ), bo jedna Pani, zgłosiła sprawę na Policję), (ale za kilka "groszy", wycofała ją), (RAZ STRAŻAKI POD PRETEKSTEM BADAŃ PRZECIWPOŻAROWYCH, (SZUKALI TYCH MINIATÓROWYCH KAMEREK, ALE NIESTETY, NIE ZNALEŹLI), (O TO TEŻ POSTARAŁA SIĘ JEDNA PANI :) ), (JAK W STARYM POWIEDZENIU : (usunięte przez administratora) zawsze wypłynie"), (I TYM RAZEM, JAK NA RAZIE, JEST TO PRAWDA), (bo po pierwsze, nie wolno nagrywać, takich filmów, bez wiedzy drugiej Osoby), (CO DO KAMER, W MIEJSCACH W KTÓRYCH NIE WOLNO ICH MONTOWAĆ, TO JESZCZE JAK TAM PRACOWAŁEM, DOWIEDZIAŁEM SIĘ PO CICHU, ŻE KIEDYŚ WIEDZIELI O TYM, ŻE KAMERA BYŁA TEŻ POD PRYSZNICEM, (jakaś miniaturka, (CIEKAWE CZY TEN ZBOCZENIEC NIE ZAMONTOWAŁ TEŻ KAMERY W SZATNI KOBIET ?), (I TO NAPRAWDĘ NIE SĄ ŻARTY), (ale i wśród Pracowników, jest tam kilkU "NIECIEKAWYCH", Pracowników, (jeden to benek, który, jedną z Pracownic szantażował, (bo "boss" rafał, go o to poprosił), (albo mi "dasz", albo powiem twojemu Chłopakowi z którym, czasem piję piwo w Staraku), (bo jej Chłopak stracił Pracę w VW, (no i dziewczyna się ... "rozpuściła"), (I pAN rAFAŁ NAWROCKI, TO WYKORZYSTAŁ, I NA PEWNO Z NIĄ TEŻ MA FILMY), (ale, jaki to on "wspaniałomyślny", załatwił jej Chłopakowi Pracę u jednego ze swoich "Kolegów Biznesmenów", (TEN pAN rAFAŁ NAWROCKI, TO JEST NAPRAWDĘ "SPORA gnida"), (kończąc o bernardzie, (benek) to też nieprzyjemny typ, (CO ROKU ROBI DZIECKO ŻONIE, (ŻEBY MIAŁA ZAJĘCIE), (po całym mieście rozrzuca puszki i butelki od wódki), :) ,(A JAK JEST W CIĄŻY, CZY TEŻ NIE "LATA" JAK TA LATAWICA, PO CUDZYCH BABACH, (PRZEZ CO KTOŚ GO ŻGNOŁ I TO PORZĄDNIE I UPOZOROWAŁ NAPAD RABUNKOWY, JAKIŚ CZAS TEMU), (JEST JESZCZE JEDEN PRACOWNIK, O IMIENIU ZBYSZEK, (NA PIEKARNI), (TO BARDZO NIEPRZYJEMNY TYP, (SPOSOBAMI SPRYTNYMI, (WYKOŃCZYŁ POPRZEDNIEGO PRACOWNIKA I MNIE, TAK ŻE SZEFOWA SIĘ NIEZORIENTOWAŁA, (jak wam napiszę że z braku na chwilową przerwę, (NASRAŁ W GACIE), (TO MI CHYBA NIKT NIE UWIERZY, (TAKI Z NIEGO PRACUŚ!, (z Wsi BRONIKI)), (niewiem jak WCZEŚNIEJSZYCH ZAŁATWILI), (ale wiem jaką intrygę uknuł na poprzednika i na mnie, (na mnie namówił jeszcze DWÓCH, (I POZBYLI SIĘ MNIE WE TRZECH)), (ŻEBYŚMY SAMI ODESZLI, (nieważne, czy odeszli : "Z HUKIEM, CZY BEZ"), (PANI ILONA NAWROCKA, JEST NIELEPSZA, (CO DO PANI ILONY NAWROCKIEJ, (no cóż po pierwsze, ze wszystkim kryje brata, (jeszcze robi tak, żeby to ktoś ucierpiał, a nie ich Rodzina), (DODAM WIĘCEJ, (I WIEM TO NA SWOIM PRZYKŁADZIE), (JEŻELI JUŻ ZDECYDUJECIE SIĘ PODJĄĆ TAM PRACĘ, (CZASEM NIE POCHWALCIE SIĘ, ŻE JEDZIECIE NP. GDZIEŚ Z KIMŚ "FAJNYM" POROZMAWIAĆ, (kogoś "Poderwać" :) ), (bo "GŁUPEK" wyśle swoją Siostrę na "ZWIADY" !), (I TO NAPRAWDĘ NIE JEST ŻART !), (BO MI TAKI WYWINĘLI RAZ), (NO CÓŻ, NIE KAŻDEGO INTERESUJĄ TYLKO FINANSE, (ALE CZASEM :) ), (dla zdecydowanych: DUŻO FAJNYCH LUDZI na Cukierni, (na Piekarni, (4 "w PORZĄDKU", (2 na dniówce, 2 na nocce), (RESZTA NA PIEKARNI, TO SAME SZUMOWINY !!!), (KIEROWCY O.K. , (DWÓCH KIEROWCÓW, NALEŻY DO RODZINY I O WIELE WIĘCEJ ZARABIAJĄ, CHOĆ WSZYSTKIM WMAWIAJĄ, ŻE SĄ ZWYKŁYMI KIEROWCAMI, (ZRESZTĄ MAŁO KTO O TO PYTA), (I NIE KAŻDY CZŁOWIEK JEST TAK "ROZGARNIĘTY" JAK ja, (ŻEBY TO WSZYSTKO TAK SZYBKO "ROZGRYŚĆ", (JAK TO MNIE JEDEN OSTRZEGŁ: "UWAŻAJ TUTAJ", (I TO CAŁY CZAS TRZEBA UWAŻAĆ) !!! , (i dlaczego Ktoś mi niedawno Powiedział: "NIECH TEN PIEC, JAK NAJSZYBCIEJ WYGAŚNIE !", (i nie pracował tam tylko dużo słyszał), ?). (OCENĘ ZOSTAWIAM WAM, (TYM CO CHCĄ ZARYZYKOWAĆ PRACĘ TAM), (ORAZ OD RAZU PRZESTRZEGAM PRZED "nIEWŁAŚCIWYMI" Ludźmi, (I EWENTUALNYMI NIEPRZYJEMNYMI SYTUACJAMI, Z KTÓRYMI PRZYJDZIE SIĘ ZMIERZYĆ

Tomasz

Rozumiem, że osoby niezadowolone nie chcą podawać personaliów, ponieważ boją się pozwów od właściciela, itp. Ale czy osoby piszące pozytywne opinie mają jakikolwiek powód, aby być anonimowe? Pachnie to trochę autoreklamą.

pracuje tam i złego słowa nie powiem wypłaty na czas ,jak chcesz tygodniówkę nie ma problemu , ganiają pijaków i złodziei ale to w każdej robocie tak jest, jak idziesz do szefowej i kupujesz ciasta lub słodkości zawsze ci policzy taniej , chleb dostaje zawsze do domu , chce wolne bez problemu -szefowa nie robi problemu, powiedziałem ja tam pracuje i mam prace ,wypłatę i jeszcze chlebek codziennie do domu

@pracownik

Można prosić o podanie imienia, żeby sprawdzić autentyczność wypowiedzi?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jaśmin Piekarnia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Mikeu

Praca kierowcy ok, z kasą nie ma problemu. Można dobrze zarobić jak się ma chęci .Ja mam pozytywne odczucia a trochę czasu już tu pracuję.

@Mikeu

Może Pan się podpisać prawdziwym imieniem, żeby można zweryfikować opinię?

Czy zdarzają się jakieś premie ? W sumie to piekarnia więc pewnie średnio z tym...

Pracowałem , w tej piekarni . Pensja na raty mimo oczekiwania to Pani Ilona szefowa przynosi pensję w drobnych co można nazwać kpiną. Nie normowana ilość godzin , za nad godziny nie płaci . Straciłem w tej piekarni mnóstwo czasu , człowiek liczył że może będzie lepiej . A ta oszustwa z tym swoim bratem mamiła że pieniądze będą jutro . Nie dajcie się nabrać. Jak myślicie,kto pisze super komentarze sama szewcia ilonka szuka naiwnych ludzi. Bo nikt nie chce pracować.A dobra firma zazwyczaj nie ma komentarzy .

Arek

Czy w piekarni działaj teraz tylko na wynos ?

Darek

Ludzie, którym chce się pracować i dobrze to robią nie muszą pisać nic negatywnego.

max

praca tam to masakra. finansowo masakra tez nie otrzymałem 2tygodniowek. odradzam, nie wiem kto pisze te pozytywne opinie

marlboro

praca tam to finansowa masakra Pani Ilona obiecuje złote góry pierwszej tygodniowki nie otrzymałem. i 5tej tygodniowki tez nie otrzymałem . a kierowcy razem z sobota zarabiaja tam 400pln tygodniowo Moje sugestie dla Jaśmin Piekarnia: omijać ta firmę z dalekka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: podnieść place i płacić na czas

Obserwator

Rzetelna firma wypłacalna jak na te czasy za dobrą i uczciwą prace godziwe wynagrodzenie plus premia Moje sugestie dla Jaśmin Piekarnia: Rzetelna i wypłacalna firma Lubię atmosferę w Jaśmin Piekarnia za: Brak zalegania z wypłatami

Zawiedziona????

Piekarnia Jaśmin=się dno i pół metra mułu!!!!!! A ich handel obwoźny to jedna wielka kpina.

Irek

Dla mnie jest oczywiste, że jak rzadko piszą ludzie na forum to musi być dobrze!!

BB

Ludzie ta piekarnia to jakaś pomyłka - pracuje tam człowiek Radzymiński, który jest zarażony hcv do tego pracuje bez umowy. Sprawa zostanie zgłoszona do sanepidu.

Ryszard

Ostatnio dobrze pisaliście o firmie. Mam pytanie czy w dalszym ciągu jest dobrze w firmie? Mam zamiar starć się o pracę dlatego zależy mi na informacjach przed rozmową.

mama kazika

kochani gdzieś w internecie widziała jakąś fajną oferte pracy u nich - Kierowca samochodu dostawczego stanowisko a obowiązki to wywóz pieczywa i wyrobów cukierniczych - wiecie może czy to jest nadal aktualne? napiszcie proszę bo synowi roboty szukam bo żona mu zaciążyła

hg

dacie spokój , brud , smród , ubóstwo ,a jak ma przyjechać sanepid to dostają cynka i zamiast myć blachy itd. to wszystko brudne pakują do busa i wiozą pod dom szefowej ,a potem przywożą i dalej na tych brudnych pieką

swój

ja pracowałem w jaśminie ponad 3 lata i wiem wszystko co tam się dzieje,kilku ludzi dostało po 300 zł mniej wypłaty a jeden facet z grodzca cały miesiąc kroił chleby po nocach i wszyscy dostali wypłaty a on nie dostał i w środku nocy odszedł,wiem po sobie nigdy nie mają kasy jak po 2 tygodniach chcesz 250 zaliczki to dostaniesz 100 i zawsze coś jest zle zrobione,a o umowie o prace zapomnij jak już to o dzieło albo zlecenie jak się doprosisz ja robiłem 1.5 roku na czarno a potem psztykali mi takie śmieciówki

@swój

Proszę pamiętać że zawsze można sprawdzić wszystko co kto pisze i ile jest w tym prawdy. Ja pracuje tam dwa i pół roku i pół złego słowa nie powiem. Mama umowę mam pensje na czas i wiem ze zażądaj tam odpowiednie osoby.

@swój

KONIN

Witam,czy MOZESZ mi powiedziec z reka na sercu jakie sa warunki pracy w jasminie jak jest z wyplatami,umowa o prace itd,pozdrawiam.pOZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Jaśmin Piekarnia - Konin

• Jak się pracuje w Jaśmin Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Jaśmin Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaśmin Piekarnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaśmin Piekarnia