Jaśmin Piekarnia

Konin

Opinie o Jaśmin Piekarnia

mama kazika

kochani gdzieś w internecie widziała jakąś fajną oferte pracy u nich - Kierowca samochodu dostawczego stanowisko a obowiązki to wywóz pieczywa i wyrobów cukierniczych - wiecie może czy to jest nadal aktualne? napiszcie proszę bo synowi roboty szukam bo żona mu zaciążyła

hg

dacie spokój , brud , smród , ubóstwo ,a jak ma przyjechać sanepid to dostają cynka i zamiast myć blachy itd. to wszystko brudne pakują do busa i wiozą pod dom szefowej ,a potem przywożą i dalej na tych brudnych pieką

swój

ja pracowałem w jaśminie ponad 3 lata i wiem wszystko co tam się dzieje,kilku ludzi dostało po 300 zł mniej wypłaty a jeden facet z grodzca cały miesiąc kroił chleby po nocach i wszyscy dostali wypłaty a on nie dostał i w środku nocy odszedł,wiem po sobie nigdy nie mają kasy jak po 2 tygodniach chcesz 250 zaliczki to dostaniesz 100 i zawsze coś jest zle zrobione,a o umowie o prace zapomnij jak już to o dzieło albo zlecenie jak się doprosisz ja robiłem 1.5 roku na czarno a potem psztykali mi takie śmieciówki

Ja
@swój 22.01.2016 19:44

Proszę pamiętać że zawsze można sprawdzić wszystko co kto pisze i ile jest w tym prawdy. Ja pracuje tam dwa i pół roku i pół złego słowa nie powiem. Mama umowę mam pensje na czas i wiem ze zażądaj tam odpowiednie osoby.

Ja
@swój 22.01.2016 19:44

konin

Witam,czy ktos moze mi powiedziec z reka na sercu jakie sa warunki pracy w jasminie jak jest z wyplatami,umowa o prace itd,pozdrawiam

KONIN

Witam,czy MOZESZ mi powiedziec z reka na sercu jakie sa warunki pracy w jasminie jak jest z wyplatami,umowa o prace itd,pozdrawiam.pOZDRAWIAM

Marcin

Moja opinia jest dobra poniewarz mysle że jest to praca idalna

slownik
@Marcin 22.11.2014 18:53
Moja opinia jest dobra poniewarz mysle że jest to praca idalna

tak samo jak jest idealna twoja ortografia

obserwator

witam przypadkowy z 19-11-2013 jeżeli taka porażka to są odpowiednie instytucje które ci pomogą jeżeli masz jakieś zastrzeżenia nie wypisuj głupot bo ty w sieci nie jesteś anonimowy, zawsze można cie odszukać i poprosić o dowody zanim napiszesz pomyśl pozdrawiam

przypadkowy

Totalna porażka firmy prywatnej ! Brak profesjonalizmu, Nie dbanie o pracownika, Brak dbałości o prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, Brak odpowiednich zasad BHP, Wyzyskiwanie pracowników, Odciąganie pensji za absurdalne przewinienia, Popieranie pracowników ze względu na powiązania rodzinne, W razie konfliktu - brak porozumienia z szefostwem i innymi pracownikami, Absurdalne postępowanie finansowe, Wydzwanianie po pracownika będącego w domu i nakazanie mu przyjazdu do miejsca pracy z powodu problemu drażniącego pracowników... Po prostu więcej minusów niż plusów.

byly piekarz

cwierc wieku piekarzem bylem i niczego sie nie dorobilem wiec przesylam ostrzezenie ludzia mlodym i naiwnym cyt: chcac zmarnowac zycie mlode to w piekarni znajdz robote ni ZAROBKU ni SZACUNKU od nie niedzieli az do piatku

BYLY MECZYBULA

PIEKARZ PRACOWNIK - BIDA Z NEDZA I TO BEZ WYJATKU W KAZDEJ

khyt

w jasminie dobrze placa !?kto Ci takich glupot na opowiadal????!!!!.... to sie tam zatrudni to zobaczysz jaka tam jest slodka praca za marne grosze....

mjh

a ja slyszalem, ze zarobki marne na ratyi atmosfera nie cikawa...

kacper

moge malo powiedziec mnie nie bylo tam tak zle pracowalem krotko.z opowiadan slyszalem roznie ale co tu sie oszukiwac w piekarnictwie szalu niema nigdzie praca okropnie niewdzieczna stresujaca wymagajaca konskiej kondycji , ciaglego skupienia nad produkcja . rynek jest bezlitosny wytknie kazde potkniecie odszedlem z tej branzy i mimo kilku nawet intratnych propozycji mowie nigdy wiecej. i tak pozdrawiam cala ta branze z szacunkiem naprawde naleznym

Zostaw opinię o Jaśmin Piekarnia - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaśmin Piekarnia