Rogum Kable Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Rogum Kable Sp. z o.o.

iwo

To firma ,która nie szanuje pracowników . Pracownicy wypracowują tam milionowe zyski a w zamian otrzymują zamiast pensji jałmużnę najniższą krajową ,wypłacaną w ratach po 500 zł żenada .

Zonk
@Marcin K. 29.01.2017 19:41
Zdecydowanie nie zgadzam się z waszą opinie Ta firma dba o pracowników. To jest nie prawda ze wypłacają po 500 zł, tylko płaca...

Bredzisz

iwo
@Marcin K. 29.01.2017 19:41

Kolego chyba nie wiesz co się dzieje w twojej firmie .Widocznie jesteś pracownikiem biura może tam wypłacają uczciwie , bo zwykłemu pracownikowi opóźniają wypłaty i płacą w ratach !Żenada.

rumunia

firma oszukanie

Ha ha ha ta opinia to chyba jest bardzo bardzo nieaktualna. Ta firma to dno. Brak jakichkolwiek ludzkich warunków do pracy. Bałagan czai się za każdym rogiem.

Zostaw opinię o Rogum Kable Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rogum Kable Sp. z o.o.