Nessler Polska Sp. z o.o.

Opinie o Nessler Polska Sp. z o.o.

Dużo płaci sobie prezes, a pracownikom żałuje dać złotówki wiecej do wypłaty. Zero organizacji, motywacji i w ogole nie polecam tej firmy. Kto tam się rozwija??? Na hali??? Gdzie tam sie można rowijać? Ludzie co wy opowiadacie!!! O sekretarce Ani sie nie wypowiadam haha.

Tak szczególnie Ania sekretarka jest niczego sobie :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Nessler Polska Sp. z o.o. - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nessler Polska Sp. z o.o.