ABL-Polska Sp. z o.o.

Łomianki

ABL-Polska Sp. z o.o.

Opinie o ABL-Polska Sp. z o.o.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 27 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie ABL-Polska Sp. z o.o.?

rurk

No @ambaras w przypadku pracy jako pracownik produkcyjny ciężko będzie o umowę o pracę. Ale na wyższych stanowiskach już takowe posiadają, ważne jednak że zatrudnienie jest legalne na zlecenie i że kasa w terminie

Gość

Ta firma to porażka o wypłaty trzeba żebrac nie prosic leca w kólki jak mało odradzam prace w tej firmie gorszej nie ma

Szukasz pracy?

rewenge

Panie i Panowie łączmy się ! dawajcie nagłośnimy to w mediach w gazetach, mamy 21 wiek a takie przekręty. DZIĘKI PO-srańcom za śmieciowe umowy!!! mamy jak każdy w nasze czasy kredyty a nie możemy spłacić. Prezesi to już siedzą na Bahamach i śmieją się jak wydymali frajerów -- bo takie prawo w Polsce.

super pharn

NIE POLECAM, TO OSZUŚCI, NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW , WYNAGRODZENIE NIGDY NA CZAS, OSTATNIO TO CAŁKIEM PRZEGINAJĄ Z WYPŁATĄ . PO ROZWIĄZANIU UMOWY 3 - MIESIĘCZNY ZAKAZ PRACY U KONKURENCJI --- TO MOŻE 3 MES. ODPRAWĘ DACIE .... CO BRACIA właścicieli ....... " SPRAWIEDLIWOŚĆ WAS DOSIĘGNIE " SKŁADAMY ZBIOROWY POZEW DO SĄDU, NIE PŁACĄ SKŁADEK.. MAMY WEZWANIA DO ZUSu W SPRAWIE SKŁADANIA WYJAŚNIEŃ, JAKBYM NIE MIAŁ CO ROBIĆ TYLKO JEŹDZIĆ PO ZUS-ACH I WYJAŚNIAĆ

NIE POLECAM ,NIE POLECAM NIE POLECAM

anonymous124

Żałosna firma, płacą najmniej, wymagają więcej, a o rozwoju można zapomniec wogole!!! Nie polecam!

Zostaw opinię o ABL-Polska Sp. z o.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABL-Polska Sp. z o.o.