Anlux Firma Handlowa

Bielsko-Biała

Opinie o Anlux Firma Handlowa

Marta

Cześć, czy na forum są obecni pracownicy firmy którzy są w stanie napisać cokolwiek o aktualnych zatrudnieniach i sytuacji firmy Anlux ? Wchodząc na stronę firmy głownie wyświetlają się produkty jakie firma oferuje, nie ma zakładki o ofertach pracy. Poprzednicy pisali o wolnych stanowiskach jako Przedstawiciele Handlowi, czy nadal są one aktualne?

w3

zwrot za paliwo to jednak sprawa... a zwrot kosztów za eksploatację samochodu? przecież wiadomo że na liczniku się przebieg nabija, pojazd się zużywa - czy jest szansa że za to też jakąś kaskę się dostanie?

young

No właśnie podobno Wałęsa tęż podobno nie był Bolkiem .Jak to zwykle w tym kraju bywa są dwie prawdy ta oficjalna i po prostu prawda obiektywna.

young

Omijać z daleka ......... chyba ze lubicie być robić za grosze.

czmielu

Cześć wszystkim: ja też tam pracowałem jakiś czas temu na magazynie przez kilka lat,i nie mogę złego słowa powiedzieć o samej pracy.Fajni ludzie(pozdrawiam Ryśka i wujka Józka) normalni szefowie,jak na polskie warunki w miarę pieniądze (do pierwszego starczało hi hi)I pewnie pracował bym tam do dziś gdyby nie małe nieporozumienie plus mój charakterek...tak bywa człowiek uczy się całe życie, i głupi umiera .Wszystkiego najlepszego w nowym roku..... Ps. może kiedyś tam zaglądnę po jakieś kabelki itp. bo buduję dom pozdrawiam D...k

ja a co

brać zanim całkiem wyłysieje :)

Herbert

Bardzo przepraszam, ale proszę się pode mnie nie podszywa. Ja tam pracowałem miesiąc I tylko wdzięki Lidzi mnie satysfakcjonowały. Poza tym firma do bani.

zakapior

Nie to Herbert. Pracowałem tam przez miesiąc. Straszna kicha jak chodzi o kase. Szukają naiwnych co będą zasówać za 1300

xXx

Damian to Ty????!!!?????

nick.

Jestem klientem tejże pseudo importera z chin , totalna kicha , na 100 kupionych produktów 80 do reklamacji , realizacja zamówienia , dosyć opieszała , , zupełna nieznajomość prawa co do terminów reklamacyjnych ( 3 miesiące - odpowiedź ) zero odbierania telefonu , jak już ktoś odbierze telefon to wielka łaska że coś załatwi

Pendium

Marne zarobki tam są.

TOSS

A WŁAŚNIE MIAŁEM APLIKOWAĆ NA ICH OFERTĘ PRACY ( PRZEDSTAWICIEL HANDL. ) ODRADZASZ ??

Zostaw opinię o Anlux Firma Handlowa - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anlux Firma Handlowa