Opinie o Arrow Electronics w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arrow Electronics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arrow Electronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arrow Electronics w Warszawa

zainteresowany Nowy wpis

Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? regularnie widzę nowe rekrutacje na różne stanowiska? mogę prosić o rzeczową i szczerą opinię?

Franek Nowy wpis

Mam nadzieję, że taki spokój na wątku pracowniczym jest spowodowany ogólnym zadowoleniem z pracy w firmie?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Stabilność zatrudnienia słaba, dużo polityki. Człowiek jest traktowany jako cytryna do wycisneicia. Jak w branży to już AVNET polecam tj ebv.

misiak Nowy wpis

kurcze.. wybieram się tam na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać w takie sytuacji i nie wiem ile powiedzieć na dzień dobry... czy możecie mi coś podrzucić..? jakie tam są zarobki i jaka atmosfera?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Arrow Electronics.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
JA

Zgadzam się w 100% I jeszcze zapomniał ktoś dodać, ze potrafią wywalić pracownika po 10-12latach pracy bez powodu, nawet jak plan w 100% wykonywał. [usunięte przez admina] Wiec zemsta musiała być! K.

???

Chryste, kto Ci takich bzdur naopowiadał. Jak tam mają fajne zarobki to ja jestem święty. Pracowałem tam Pare lat i uważam, że: Ekipa ok, choć już niewiele osób zostało ze starej fajnej kadry Szef PW to (usunięte przez administratora)- nic dodać nic ująć. Ludzię bardziej odchodzą niż przychodzą. PMowie to kretyni - nie dogadasz się za żadne skarby świata. System muzeum zwany AS400 z lat 70. Wdrażają nowy, ale jak to napisali nie wiedzą kiedy. A i co najciekawsze - zdają sobie sprawe że sprzedaż spadnie do 0 przez 2-3 miesiące zmiany systemu. Ciekawe jak handlowcy to klientom wytłumaczą. Morał prosty - nawet nie myśl o tej firmie, chyba że uważasz, że praca od 8-20 za 3000brutto to dużo. Jak wyjdziesz zgodnie z warunkami pracy to szef pretensje bedzie miał bo przecież tyle do roboty do zrobienia.... Niestety Arrow to jedna wielka porażka - sugeruje bardziej grupe AVNET, lepsze płace i lepiej ludzi traktują. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Arrow Electronics - Warszawa

• Jak się pracuje w Arrow Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Arrow Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arrow Electronics