Sławpol Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Sławpol Sp. z o.o.

L

Pracuje taki leser co zekomo pilnuje obiektu tylko śpi i jeszcze mu za to placom taki to do zwolninia bo w pracy się nie śpi

koleś

Firma wzorowa z 30 letnim stażem zawsze wypłacalna i mające zlecenia.Pracownik jest szanowany i doceniany.Gorąco polecam prace w SŁAWPOLU.

koleś

Dan

Wiesz co tak poszukuje nowych pracowników, kilka dni wisiały ogłoszenia, ale miały jakieś błędy więc zostały skasowane, ale to nic nie znaczy, bo one tutaj były i są nadal nabory na te stanowiska, więc poszukaj albo na ich www albo wyślij CV w ciemno

żak

przepraszam ale głupstwa pisałem po pijanemu rzeczywiście Firma jest ok.

żak

Zarobki 1400 zł na konto coś tam pod stołem ogólnie lipa.Stawka w przedziale 13 zł na godzinę ale trzeba się liczyć z obijaniem za śniadania po 45 min z dniówki oraz (to jest najlepsze :)) potrącenia od lewych pieniędzy na podatek tych pod stołem,gdy się przekroczy kwotę 2.500 zł nawet o 1 zł hahahah. Złodziej jakich mało,praca dla desperado.

dobry
@żak 14.11.2014 21:37

najlepsza Firma jaką znam a pracuje 19lat.Wyplaty na czas pieniądze zarobione ok

Zarobki niskie nie płacą na czas

Zostaw opinię o Sławpol Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławpol Sp. z o.o.