Grupa B12 Nieruchomości

Kraków

Grupa B12 Nieruchomości

Opinie o Grupa B12 Nieruchomości

WM

Administracja B12 to dno. Administratorzy za nic mają zdanie zarządu wspólnoty. Na każdym kroku trzeba patrzeć na ręce bo nie wiadomo skąd i za co pojawiają się faktury od firm czy zlecenia na usługi nie uzgodnione że wspólnotą.Właściciel arogancki, butny, sfochowany w przypadku, gdy zwróci mu się uwagę, że jest coś nie tak. Nawet w przypadku rezygnacji z jego usług nie potrafi przyjąć tego tak jak trzeba tylko próbuje wywoływać mega burzę, podważając tym samym decyzję zarządu. Za wszelką cenę utrudnia działania dot. zmiany administratora. W komitywie z dłużnikami - broni ich i informuje o podjętych działaniach przez zarząd oraz gra dezorganizacją wspólnoty aby uchronić ich np. przed sądem. Naszczęście po wielkiej wojnie wywołanej przez właściciela i insynuacjach że strony Pana K. K. że zarząd jest Be udało nam się pożegnać z tym Panem i jego firmą.

Asas
@WM 28.11.2018 17:45

U nas podobnie. Faktury Bóg wie skąd. Nic w terminach. Rozliczenia do podważenia przez laika. B12 traci coraz więcej wspólnot :)

Henry

Najłatwiej jest tak oskarżać bez specjalnego zastanowienia. Zawsze wspólnoty mogą sobie same wszystko organizować.

Paweł Seweryn

Zdecydowanie odradzam jako administratora - nie można im zaufać właściwie w każdym temacie, zwłaszcza jeżeli chodzi o pieniądze wspólnoty. Współpracują z różnymi podwykonawcami/firmami i chętnie wystawiają im FV, co niekoniecznie jest uzasadnione. Współpracując z deweloperem chronią developera i mataczą, aby Ci nie zapłacili za swoje błędy i niedoróbki. Szczerze odradzam, kontakt z administracją utrudniony, właściciel - arogancki i nieuprzejmy.

Darek

Jako administratora budynku - ODRADZAM !!! Nie odbierają telefonów i nie reagują odpowiednio na awarie. 1 listopada całe nasze osiedle nie mogło wyjechać z garażu na groby i do rodzin bo zepsuła się brama wyjazdowa z garażu podziemnego, a oni nie podpisali umowy z serwisem 24 h !!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa B12 Nieruchomości? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piotr

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

gggni

JESTEM CIEKAWA NA ILE TU PRAWDY A ILE konkurencji ??

Jeden z wielu

Podzielę się wrażeniami z dzisiejszej rozmowy kwalifikacyjnej. Była to miła rozmowa kwalifikacyjna. Po wymianie uprzejmości i konwencjonalnym zestawie pytań przechodzimy do szczegółów - czyli: co, czego, kiedy, jak i za ile? Praca od 9-10 do wieczora za 1400 zł bez widoków na prowizję - która i tak jest jedną z najbardziej marnych na rynku - 20 % od marży. Dlaczego? Bo tematy dopinają inne osoby. W tej firmie na stanowisku agent nieruchomości ma szukać lokali, pokazywać lokale klientom, odpisywać na maile, aktualizować oferty. Praca dla asystenta z niskimi wymaganiami i kupą wolnego czasu do zmarnowania. Na rynku jest wiele zdecydowanie lepszych ofert - potencjalnym zainteresowanym życzę wytrwałości i asertywności w poszukiwaniu pracy. Właścicielowi polecam lekturę niniejszego forum. Mocne zastanowienie nad poprawą PR oraz życzę złapania szerszego spojrzenia na biznes. Dobra firma odnosząca sukcesy, z perspektywami na przyszłość to zadowoleni klienci - zachęcani do skorzystania z usług firmy przez autentycznie zadowolonych z pracy i płacy pracowników. Tylko szczere intencje implikują autentyczne sukcesy.

Tłuste lata B12 Przeminęły !!!

Żaden szanujący się klient nie podejmie współpracy z tym biurem. Pracownicy bardzo się starają jednak na myśl o tym że właściciel K.K. oszuka ich z uśmiechem na ustach na każdy możliwy sposób jest doskonałym argumentem na to żeby nie dawać mu zarobić.

oszukana

Apeluję do wszystkich osób które chcą nawiązać współpracę z Biurem B12 - omijajcie szerokim łukiem. Bezwzględny Właściciel nastawiony na dobicie pracownika. Nieustanna rotacja pracowników. Współpraca z takim biurem jest poniżej godności.

Wynajmujący

Odradzam wynajmowanie mieszkań za pośrednictwem tego biura. Do momentu podpisania umowy jest dobrze - ale jak tylko przeleje się pieniądze to sytuacja całkowicie się zmienia. B12 zarządzało budynkiem a bardzo ciężko było się z nimi skontaktować. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują. Można dzwonić do biura ale tam wam powiedzą, że zajmą się sprawą i tyle. Uwaga! Rozliczenie i zwrot kaucji jest bardzo utrudniony - chyba liczą na to, że człowiek w końcu ustąpi i zapomni. Ja kaucję rozliczłem po około 3 miesiącach od końca umowy po wieloktronych telefonach. Radzę omijać szerokim łukiem.

Alicja

Zadzwoniłam z ogłoszenia. Mało sympatyczny Pan- tu pokłony, że słowo pan piszę z dużej litery - poinformował mnie, że dla nich nie liczy się, że masz pasję, chęci i zainteresowania związane z nieruchomościami..... absurd. Trafiliście na moją osobistą czarną listę. Jeśli tak samo podchodzicie do klientów- to wyrazy współczucia.Ps. dodam, że na swoim koncie mam już 4 sfinalizowane transakcje mieszkaniowe, zarządzam 8 apartamentami ale dla B12 jestem bezwartościowa....

kot no

Aż przykro same złe oceny

Podpisuję się rękami i nogami, szef to skończony buc

basia

Zupełny brak profesjonalizmu, nie dbają o dobro klienta, za prowizję sporządzą umowę najmu z osobą, która nigdy nie zapłaci za najem.

janek

powstał nowy rodzaj usług na rynku - portal nieruchomości OminPosrednika.pl, na którym właściciele nieruchomości mogą bezpłatnie zamieszczać swoje oferty, a kupujący mogą skorzystać z usługi BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI, cena usługi może być nawet 10-krotnie niższa od prowizji pośrednika!!! Oferty w portalu pochodzą wyłącznie od osób prywatnych, dzięki czemu użytkownicy nie tracą czasu na przeglądanie tych samych ofert po 20 razy w różnych cenach i różnych lokalizacjach. ominposrednika.pl/

Przemek

Odradzam wszelką współprace z tym biurem nieruchomości, właściciel to cwaniak i oszust.

Saba

Popieram wszystkie negatywy nie wywiązują się należycie z obowiązków, przeinaczają fakty na zebrania przychodzą nieprzygotowani ogólnie porażka szkoda słów nigdy nie polecę tej firmy

Icek

Ta firma nie szanuje pracowników ani przede wszystkim klientów - okrada ich, księguje blednie ich wpłaty, obciąża wspólnoty fakturami na duże kwoty za jakieś rzeczy, których nigdy nie kupiła (jak np WD40 czy preparaty na mrówki). Nie polecam jako pracodawcy ani jako zarządcy!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!

Charytatywny

Amen bracia...

mateusz

Popieram wszystkich przedmówców, szef biura to po prostu bardzo niemiły człowiek, zależy mu tylko na JEGO pieniądzach, zero szacunku do ludzi, zarówno do klientów jak i pracowników. Duża rotacja pracowników właśnie ze względu na aroganckiego Pana K. (nie wspominając o bataliach jakie trzeba stoczyć, aby dostać należne pieniądze), w sieci całe mnóstwo negatywnych komentarzy o tym człowieku. Pracownikom radze nagrywać rozmowy i gromadzić wszelkie możliwe dowody na oszustwa Pana K. w przeciwnym wypadku ich praca nabierze formę charytatywną ;) Szczerze odradzam!!

kontrahent B12

Świadczyliśmy usługi dla B12. Teraz się zanosi sprawa w sądzie. Swoją pracę wykonaliśmy solidnie. Usterka nastąpiła z powodu ukształtowania terenu i czynników atmosferycznych. Zaproponowaliśmy usunięcie usterki, po wcześniejszym przygotowaniu terenu przez B12. Nie zgodzili się. Z jakiej mrzyczyny mamy wzywać ekipę i płaćić im za usunięcie usterki nie z naszej winy? Nękanie, nękanie, nękanie. Zwracam im pieniądze i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. tylko w koszty poszliśmy.

lukasz

zdecydowanie nie polecam... dużo pracy za minimalną krajową, tym praca w weekendy, sobota i niedziela, a jak już coś się uda sprzedaż, wynająć to okazuje się że to ktoś inny przyjął kiedyś i pół zarobku trafia do kieszeni albo szefa albo wcześniej cytowanej starej gwardii... nie

omijac szerokim lukiem

Szefowi słoma z butów wychodzi!

kubuś

Ludzie z daleka omijać. Szykany, kpina i harpie. Można się łudzić, że w końcu każdy dostaje to na co zasłuży..

adam.1982@onet.pl

Ja ich również nie polecam jako klient bardzo sie na nich zawiodłem. Umówione spotkanie, jasno okreslone kryteria i brak kontaktu z ich strony, NIE POLECAM !!!

marzec

Ja też nie polecam biura. Szkoda słów........NAPRAWDĘ SZKODA SŁÓW.

Absolwent

Nie polecam. Duża rotacja w tej firmie w tak delikatniej dziedzinie jaka są nieruchomości,źle rokuje dla potencjalnych klientów. Szef potrafi ot tak opierdzielić pracowników. Na początku kariery nowy pracownik nie dostaje żadnych szkoleń na stanowisko pracy. Nie wie jak modelowo wykonywać swoje obowiązki. Jakieś ,,szkolenie' ma przeprowadzić najdłużej pracująca osoba. Robi to nieprofesjonalnie. Ale tu się nie dziwie bo sama ma swoja pracę. I zamiast na niej się skoncentrować to p.Konrad każe jej poświęcać czas na nowe osoby. Praca jest od 9 lub 8 rano. Kończy się nie o 17 tylko wieczorem. Szefa nic nie obchodzi. Musisz spotkać się z klientem + przyjąć mieszkanie + wprowadzić nowy wpis do bazy + odpowiedzieć na maile. standardowo zostajesz około 2 godziny po zamknięciu biura. Taka pierdoła: w tłusty czwartek pan Koniarz nie ma kilku złotych aby kupić dla swojej załogi pączka. Niby drobnostka, ale z drobnostek świat się składa. Co do prowizji: często tak jest (rotacja w firmie) że dana nieruchomość przyjmuje do sprzedaży osoba ,,A" a tranzakcie przeprowadza już inna ,,B". Więc często komuś nie wypłaci należnych pieniędzy. A teraz finał: Kobiet które zajdą w ciąże i maja przysługujące urlopy oczywiście nie może zwolnić. Ale w na pewno jednym przypadku jak tylko jej skończył sie okres ochronny to ... od razu ją zwolnił. Do aututów należy zaliczyć że zatrudnia na podstawie umowy o pracę. pozostałe biura na zlecenie lub o dzieło.

AS

Popieram przedmówców!!! Brak szacunku dla pracowników, klientów!!! Osoba która prowadzi to biuro obraża wszystkich, nie liczy się z ludźmi i nie poważa nikogo! UCIEKAĆ KTO MOŻE!

JA :)

Jeżeli macie zdrowy rozsądek to z niego skorzystajcie i się zastanówcie czy warto pracować w miejscu takim jak B12. A czemu?? A dlatego, że to co tam się liczy to kasa, kasa, kasa- tzn. szef patrzy ile z ciebie wydusić i ile ci zabrać z pensji - jeśli sprzedaż to się nie ciesz, on i tak znajdzie powód, aby ci tej kasy nie dać! Ogólnie chora sytuacja! Oszust, który patrzy ci w oczy słodzi i okrada! Wymusza psychicznie na tobie poczucie winy i ukorzenia przed nim , pokazuje że jesteś beznadziejny, a robi to po to, żeby wypłacić Ci mniej kasy! Istna patologia! Kochani szczerze odradzam, ale jak to mówią " w życiu trzeba spróbować wszystkiego"!!! Także kto to zrobi i będzie żałował niech przypomni sobie ten wpis!!!! TO BIURO TO ISTNA KATASTROFA!

Zostaw opinię o Grupa B12 Nieruchomości - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa B12 Nieruchomości