Jureko Serwis Gastro Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Jureko Serwis Gastro Sp. z o.o.

pusi

Myślę, że źle nie jest skoro pracując jako handlowiec ma się narzędzia pracy takie jak samochód służbowy.

Mario

poprostu kpina ... firma \\\"garażowa\\\" - swoją drogą ciekawe czy Sanpid tam był ... pakują sami towar, ceny wysokie jakby złoto sprzedawali a przyprawy i inne mizernej jakości

Zbyszek

Auta mają PH opel corsa 2 osobowe z gps inwigilacja na całość,a bakalie nikt nie chce kupować za duże opakowania na detal

zielonka

WITAJCIE FIRMA Z ZIELONEJ GÓRY jureko serwis gastro spzoo prezes w biurze i pani prezes ha ha ha. Biuro wynajęte 1 pokoik w hangarze w byłym zakładzie produkcyjnym , a w garażu robole zawijają te ich przyprawy i bakalie masakra.Nie polecam pracy bynajmniej w mazowieckim.

ślązok

HEJ Joanna a ty długo pracujesz w Gastro bo na Łódż było niedawno ogloszenie możesz napisać coś więcej jakie warunki i samochody gps ile wizyt jaka kasa

Zostaw opinię o Jureko Serwis Gastro Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jureko Serwis Gastro Sp. z o.o.