Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o.

Adres: Necla 7 lok. 13, 81-377 Gdynia

NIP: 5860007062 KRS: 0000125004

Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o.

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Imex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o.