Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o.

Dominika

@levy300od jak dawna nie pracujesz już w firmie? Rozumiem, że praca w Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o. Ci odpowiadała. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych stronach tego pracodawcy? Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do firmy, szczególnie do działu handlowego?

levy300
@Dominika 24.07.2017 08:57

Dokładnie od października 2016. Tak, nie było źle. Przede wszystkim nie jest to moloch i podejście mają indywidualne, a nie jest to łatwa branża. Spodziewać się można walki o każdego klienta (tzn zależy od regionu). Trzeba mieć podejście do ludzi. Co do wynagrodzenia to chyba standard podstawa + premia. Jest kilka dodatków w socjalu.

levy300

Pracowałem tam jako handlowiec. Praca nie jest zła. Jeśli chodzi o szefostwo ok (wszystko do dogadania). Zawsze chciałoby się więcej i lepiej ale nie można mieć wszystkiego.

Krzysiek

@sewik, a czy wiesz może czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Szukałem ich ofert ale nic nie znalazłem, a chciałbym aplikować do nich właśnie na Przedstawiciela Handlowego. A i z tego co piszesz warunki zatrudnienia mają dobre. Tak więc jeśli mógłbyś mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Potrafią tylko wykorzystywać ludzi.

driver ???
@krzys 28.10.2014 13:12
zgadzam sie że to banda wyzyskiwaczy gnębicieli pod pozorem fałszywej uprzejmości Uprzejmośc na pozór w rzeczywistości oszuku...

Jaki pracownik taka opinia

basia
@driver ??? 06.03.2015 20:22
Jaki pracownik taka opinia

W mobinngowej firmie to trudno byc dobrym pracownikiem , tam trzeba dobrze dawac zeby sie utrzymac.

Zostaw opinię o Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o.