Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Clean-eco 2000? Jaka jest atmosfera?

Iza
@Administrator 24.02.2018 08:33

Nie polecam pracy masakra atmosfera jedno drugiego utopi w łyżce wody

Były Pracownik

Pracowałem tam i dla mnie lipa.Na Galerii Bałtyckiej 4 lata temu byli lepsi i gorsi. A na tą chwilę w budynku Centromer w Gdańsku jest (usunięte przez administratora) totalny panie które mają pracować po 8h pracują max rzetelnie po 1h a po niby umyciu podłogi śmierdzi stęchlizną mopy nie wymieniane od 3 lat.Jednym mopem myje się klatki raz zamaczając je we wiadrze z wodą i tak przez 6 pięter a na drugi dzień tym samym mopem myje się garaż po prosty SYF,BRÓD I CO KTO DODA .....

Obecny pracownik

Chyba, że konkurencja chce zdyskredytować firmę!!

OBIEKTYWNY

Jeżeli pojawia się jedna, no może 3 negatywne opinie, to można pomyśleć - pewnie jakiś zwolniony pracownik się mści. Ale gdy jest ich coraz więcej i więcej, to to musi być prawda. Dlatego proponuję dać spokój sobie z taką firmą. Pozdrawiam

Smutna

Pracuje w clean eco od miesiąca, co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi ... nie ma szacunku do pracownika ...po prostu masakra !!!nie polecam pracy w tej firmie A dokładniej kellogs w Kutnie

Upokarzany

Najlepszy żart, to pani nadzorująca usługi sprzątania na Galerii Bałtyckiej, była sprzątaczka i w dodatku ślepa na jedno oko. Zapomniał wół jak cielęciem był. Tam pracownicy dzielą się na ulubieńców i resztę chołoty, która musi pracować na tych ulubieńców. Jak jesteś na topie to masz wolne a jak nie to zapieprzasz. Kiedyś to było inaczej, każdy był traktowany tak samo, bo i Opiekunowie byli na poziomie. teraz żenada. Panie Prezesie pomocy........... proszę się przyjrzeć co się dzieje na Galerii i jak jest zarządzana przez dyrektor R. Pracownik upokarzany.

TIK-TAk
@wszyscy pracownicy serwisu 01.12.2016 21:53

Moja droga Pani o inteligencji tik-taka, z braku laku i kit dobry. Więcej szacunku do osób, które coś przeżyły na tej Galerii. Zamiast szczekać, czas zabrać się za pracę.

maniek

Atmosfera rzeczywiście dopiero dopisuje, bo to dobry znak.

zygmunt

Nie szanują klientów. Pani przychodząca sprzątać "udaje ze sprzata" podczas gdy nie robi nic. Płacimy za pełne sprzatanie pomieszczen a swietem jest jak Pani zechce umyc podłogę i równiez z tym ma problem, zamiatanie od swieta ciagle sie zwalnia lub przychodzi tylko smieci wyrzucic, nie potrafi nawet kurzu z szafki zetrzec. Ogólnie żenada, zaczelismy sprzatac sami

Niezadowolony

Bardzo szczerze nie polecam....bałagan, chaos, zero szacunku dla ludzi i klientów.

Klon

Luzak - prawa! Brak szacunku do pracowników..brak ogłady i zrozumienia i zaufania.. Firma upada. Pan Prezes - ha ha ha .. dobre. Nie odpowiednia osoba na danym stanowisku. Popieram - pora się obudzić.

luzak

Widzę że niektóre wpisy zostały usunięte...wiadomo przez kogo...Jak się nie płaci i nie szanuje pracowników to ciężko się przyznać do błędów!!!???Panie ,,PREZESIE,,.....pora się obudzić jak się chce prosperować na rynku....Firma spada na dno...!!!Są lepsze firmy,dobrze płacą i szanują ludzi...Prawda p.Beato R.???

Ala

Profesjonalne ściemnianie dostępne tylko w Clean Eco 2000. NIE POLECAM!

karla

Nie pytajcie się już, tylko spróbujecie tam pójść do pracy. Teraz poszukują osób, jak ktoś sam nie spróbuje to się nie przekona. Osoby które pracowały w tej firmie dobrze wiedzą co się dzieje i to się nie zmieni.

karla

Co mają do pracy fizycznej błędy ortograficzne, może ktoś jest dysortografikiem. No właśnie, na błędy zwraca uwagę prezes, a sam nie potrafi napisać stylistycznie miela. Panie prezesie, boli co ludzie piszą ? Wszystkich macie za nic, myślicie, że ludzie tylko palą, kradną i leżą. Trochę szacunku dla pracowników.

Osoba

Ludzie do narzekania jesteście pierwsi ale do pracy .....Tylko krytykować ,a co od siebie daliście.... nic najlepiej żeby płacili za palenie ,leżenie ,kradzież itp .Czy macie w ogóle jakieś pojęcie o normalnej pracy? nie wspomnę o ortografii i innych błędach stylistycznych porażka....

ran

Ha, ha , ha pracownicy fachowcy, chyba jakiś żart. Osoba o niku szelest napisała prawdę o firmie. No cóż prawda w oczy kole. Przy takich fachowcach ta firma jeszcze bytuje ? Chyba nie długo... szkoda, po właściciel długo pracował na renomę firmy a tu takie porażki, nie każdy nadaję się, aby kontynuować takie dzieło.Wybór osób mających wpływ na rozwój firmy:( Czas się obudzić.... bo nie długo będzie za późno....

ja

Nie ma co dużo mówić, wszystko jasne. Człowiek o nik-u szelest jest niewiarygodny a nawet bezczelny. Jak można oceniać osoby po jednym dniu pracy i ich obrażać. Znam pracowników tej firmy, to dobrzy fachowcy.

szelest

Witam, nie dawno zatrudniłem się w tej firmie zostałem przyjęty, rozmowa była krótka i rzeczowa.. Dziś zakończyłem pierwszy dzień, wolałbym uniknąć komentarze bo i tak opinia i ocena tej firmy jest jednoznaczna, sprzęt to to profelka nie jest, ciuchy robocze jakie dostałem były za duże chyba rozmiaru XXL ( mówili że nie mieli a to ściema ), w poprzednim zakładzie pracy widziałem lepsze ciuchy a tu byle by usługa była zrobiona, autem którym jechałem do pracy to totalny złom ciekawe tylko czy to ma badania ale zresztą ja nie kierowałem, co do pracy typowy standard mycie okien, klatki schodowej i na zewnątrz budynków było znośnie, współpracownicy to totalny marginez społeczny więcej K.. w jednym dniu nie słyszałem, odzywki do siebie takie same, z nikim nie pogadasz nawet, co do pieniędzy to nie wiem mówią że terminowo tego nie udało mi się sprawdzić. Niewiadomo dlaczego zatrudniają ludzi z prawem jazdy B skoro oni i tak nie jeżdżą a w takim charakterze miałem być zatrudniony cóż traktowanie w ciągu dnia tak samo nawet po imieniu się nie da.. Jeżeli ktoś się wybiera do nich do pracy do odradzam bo nawet wyposażenia nie dostaniecie profesjonalnego.

SIC

Ja nie oskarżam tylko stwierdzam fakt. Bardzo podchwytliwe pytanie z tym mobbingiem, ale nie dowiesz się kto napisał. Jak nie wiesz, co to mobbing to poczytaj, może ci się przydać jak będziesz stosował ich metody. Własnie w dzisiejszych czasach każdy wie co to mobbing... ty chcesz aplikować na Koordynatora ? Widzę, że jeden post został usunięty, co zabolało ? Można usunąć literki ale prawdy nie wymażesz....... Pozdrawiamy

ohoho

i znowu obiekt stracili,ale wszystko w porządku to już prawie standard

ala

anka...pytanko ta "czarna mamba" to konkretnie na jakim obiekcie była kierowniczka?...pytam bo ciekawa jestem czy chodzi o tą samą co u mnie była opiekunem

SIC

Zgadzam się z powyższą opinią Pani I kręci prezesem jak tylko może, wszystko aby zarobić więcej kasy. Nie liczy się z innymi. Masakra.... Żal mi tych właścicieli, którzy myślą że rządzą firmą a to zupełnie inaczej wygląda..

były

Jeśli chodzi o ogłoszenie dotyczące kierownika ds. kadr i płac to z tego co wiem już nieaktualne p. Iza została na miejscu. hej człowieku z pseudo. CINEK pracowałeś tam jak piszesz 9 lat????ciekawe ja 5 ale mam całkowite inne poglądy na to co Ty wypisujesz....na pewno się nieraz spotkaliśmy ale powiem Ci coś albo pod tym pseudo kryje się któryś z prezesów albo Ty nieźle musiałeś się im podlizywać bo o tak sobie podwyższę nie było mowy....specjalistyczne prowadzenie usług????kto z tego co wiem i pamiętam to brygadzistów to było dwóch lub trzech z jedną Panią Izą a reszta to brygadziści z musu. Także sorry ale nie wypisuj głupot każdy kto tam pracował zgodzi się z Tobą że wypłaty i owszem na czas ale to jak traktują ludzi jak ciągle podejrzanych o konfabulowanie o spiskowanie o inne pierdoły to wszystko przeszło do historii clean eco. Tam liczy się tylko jedna osoba Pani I. tylko ona ma możliwość i specjalistyczne podejście do wpływania na panów prezesów....

Cinek

Witam, Moje doznania i osobiste spostrzeżenia odnośnie pracy w/w firmie, są dobre. Pracowałem tu około 9 lat w sekcji usług doraźnych. Pracodawca wielokrotnie przystępowal na wszelkiego rodzaju prośby. Począwszy od zaliczek kończysz na podwyszkach i wysokich premiach. Nie ukrywam iż wymagało to z mojej strony, specjalistycznego prowadzenia usług, przez ten okres mogę stwierdzić iż 80 procent ludzi zatrudnionych nie nadaje się do prac porządkowych, stąd wpisy j.w A pozostały odsetek, nie potrafi wyjść z cienia zadufanych brygadzistow. Ogólnie; wypłaty na czas, możliwość zaliczek, na usługi służbowe auta, specjalistyczny park maszyn.

Raben -fresh

kolos się wali ,obiekty padają jak muchy,a karawana jedzie dalej

rum

Park maszynowy ????? ha, ha, te ruiny, którymi dysponuje. Prace na poziomie ? jakiś żart. Do prac na poziomie to trzeba mieć sprzęt i dobrych ludzi oraz prowadzić szkolenia profesjonalne w celu podnoszenia kwalifikacji. Teraz technologie idą do przodu i inne firmy robią wszystko, aby temu sprostać. Niestety ta firma stoi w miejscu.

rum

Wyżej, gdzie ? dyrektorka z prezesem na to przymykają oko, bo boją się stracić Alfe. Oni sami są tacy, to tylko zostaje inspekcja pracy. ale czy ktoś się odważy, ludzie wolą zmienić pracę i uciec od poniżania.

prac

Pani Madziu przepraszamy

zoska

Zgadzam sie z tym wszystkim co jest napisane powyzej dodam jeszcze ze jak jak nie idzie po mysli Pani kierownik to dostajemy kary... a to dobre.

pracownik93

Przełożona na jednym z obiektów clean eco niestety nie ma ani rozumu ani pojęcia o wykonywanej pracy, ale jest dla szefostwa wygodna bo oni lubią donosicieli,nieważne czy mówią prawdę czy kłamią, traktuje ludzi jak durni,którzy wierzą we wszystko,ale tak nie jest.....

Zostaw opinię o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.