Opinie o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ania

Pracuje tam kilka miesięcy (Kallog Kutno ) jedyne co mogę powiedzieć to wszystko zmienia się w (usunięte przez administratora). Zakaz rozmów na temat co cię boli. Zakaz używania telefonu komórkowego w czasie przerwy. Wprowadzone zostały kartki. Dostaje się żółta kartę za to ze wróciło się z przerwy po 17 minutach a nie 15. Palac papierosa musisz w polowe go gasić bo masz natychmiast wracać. Zanim dojdziesz na kantynę twój czas na przerwę się kończy i nie zdążysz zjeść a co gorsza często jesz szybko przez co człowiek choruje. Połowa ludzi się wydziera na pracownika. Większy szacunek maja ludzie pracujący w kallogu niż w clean eco. Praca rozdzielana nie sprawiedliwie.

Myt

Nie polecam. Wszystko idzie do przodu, takie uslugi sa jest w cenie, a tu najlepiej by pracownik robil za (usunięte przez administratora), jak sie rozeznalem po innych firmach to podziekowalem i zmienilem firme i teraz zarabiam za ta sama robote dwa razy wiecej i nie musze ogladac upierdliwej I.

Myt

Karol
@Myt

Dodaj jeszcze słowo na m, a kończący się na -ing z jej strony. Oczywiście ona sie zdziwi jak ktos cokolwiek powie ze jest nie tak.. brak sluw

Irena
@Myt

A możesz konkretniej napisać o zarobkach? Ile zarabiałeś w poprzedniej firmie, a ile zarabiasz teraz?

Chętna do pracy Nowy wpis
@Myt

Warto się tam zatrudnić ? Płacą na czas? Czy to prawda ze dają umowe po 3 miesiacach jak piszą w ogłoszeniu? Dużo jest pracy ? czy dam rady jak mam ponad 50 lat?

Franciszek Nowy wpis
@Chętna do pracy

Też bym chciał wiedzieć szczególnie z tymi zarobkami czy nie ma opóźnień. Jakbyś się coś dowiedział do napisz, bo ja też w podobnym wieku ;)

Bolo Nowy wpis
@Franciszek

Nie ma opóźnień

Monika Nowy wpis
@Bolo

No to bardzo dobra informacja, a jeszcze ten poruszony aspekt związany z wiekiem kandydata?

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wojanowo. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Osoba Sprzątająca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ania

Dominik
@Ania

Dokładnie opisane. Zapomniala Pani dodać ze te żółte kartki to zabranie 150 zł z wypłaty.

Ewa
@Dominik

Ja pracuje tam już ponad 2 lata. Kiedyś było inaczej. Człowiek z zapałem przychodził do pracy. Nie było takiego rygoru. A teraz ? Teraz połowa ludzi chce odejść. Ja sama pracując tu tak długo mam dość. Atmosfera jest okropna. Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać. Człowiek człowieka by zabił. Ludzie maja dość.

Magda
@Ania

Ooo a tak dobrze mówią że atmosfera i wogóle....no A jak nie można tele na przerwie A jak ktoś ma dzieci i chce skontaktować się jak w domu to co.no masakra kartki jak na meczu

Franciszek
@Magda

Tez mi się to skojarzyło z kartkami ostrzegawczymi na meczu. Trochę dziwne rozwiązanie, no ale wiadomo, że chodzi o to, żeby ludzi pracowali, a nie się obijali. Ciekawe co jest jak się dostanie czerwoną, a nie żółtą kartkę? Penie wyjazd z roboty...

Emilia
@Magda

To jest straszne! Przerwa jest dla pracownika i ma prawo robić na niej co chce. Czy te kartki wciąż są używane?

ON
@Emilia

Takie pytanie - czy te kartki są uregulowane w jakimś dokumencie typu regulamin?

@ON

Jeśli macie watpliwości co do tych kartek zgłoście do PIP. Oni sprawdzą co i jak.

Kierownik oddziału w Kutnie
@Ania

Dzień dobry, Zbyt dużo nieprawdziwych słów tutaj zostało podanych, żeby zostawić to tak bez komentarza. Dlatego pozwoliłem sobie na odpowiedź. Jeżeli chodzi o przerwy i korzystanie z telefonów to sprawa wygląda następująco. Podczas 8 godzinnej pracy każdemu pracownikowi przysługują dwie przerwy, jedna 15 minut i druga 30 minut (sumarycznie 45 minut). Podczas tego czasu nie ma zakazu korzystania z prywatnych telefonów. Ponadto, jeżeli pojawi się konieczność kontaktu rodziny z pracownikiem to mamy telefony służbowe, które można podać swoim bliskim w celu skontaktowania się z nami podczas pracy. Jeżeli chodzi o kartki to tak, taki system nagradzania i upominania pracowników występują w zakładzie, w którym świadczymy pracę, dotyczy to wszystkich osób wykonujących pracę. Można otrzymać żółte i czerwone kartki, ale także i zielone, która to są wyróżnieniem za dobrą pracę czy też odpowiednie zaangażowanie. Tak jak wspomniał @Franciszek ma służyć to temu, żeby nagrodzić dobrych pracowników a tych co popełniają błędy upominać i dokształcać jest to swego rodzaju prewencja. Jeszcze nigdy w historii firmy się nie zdarzyło, żeby ktoś został pozbawiony premii uznaniowej za otrzymanie zbyt dużej ilości żółtych czy czerwonych kartek, co więcej nikt nigdy nie dostał czerwonej kartki co też świadczy o tym, że system jest skuteczny, ponieważ jedno upomnienie powoduję, że pracownik zaczyna zwracać większą uwagę na daną niezgodność. Często są to niezgodności związane z BHP, czyli bezpieczeństwem wszystkich pracowników, a więc też nas samych. Gdyby miał ktoś jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości to chętnie odpowiem i wszystko wyjaśnię. Natomiast jeżeli chodzi o niektóre komentarz to zalecałbym jednak pewną ostrożność w wypisywaniu nieprawdziwych informacji a osobą, które myślą na poważnie o pracy sugeruję, żeby złożyli CV i sami się przekonali, jak jest naprawdę i nie brali niektórych opinii na poważnie. Pozdrawiam serdecznie Paweł

Emilia
@ON

A skąd ja mam wiedzieć? Ja nie mam pojęcia, zaglądam tutaj jako potencjalny pracownik. Sprawa kartek bardzo mnie zszokowała ale nie znam szczegółów.

Franciszek
@Ilona

Myślisz, że PIP się w ogóle ty zajmie? Jeśli w regulaminie firmy jest taki zapis i pracownik się z nim zapoznał i go podpisał to chyba nie ma się czego czepiać tylko pracować tak, żeby tych kartek nie zbierać wcale albo jak najmniej. Proste, nie?

zeta
@Franciszek

Kartki wszystkich denerwują nie można spokojnie pracować.

logo firmy Spedytor Międzynarodowy
logo firmy Spedytor Drogowy
JCSS Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Rejonu firma pożyczkowa
Gdynia
Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.
Aplikuj na wiele ofert

Na jakie benefity można liczyć w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Jestem
Kandydat

Witam Pracuję w Clean Eco parę lat nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby ktoś na mnie krzyczał czy poniżał.Są premie uznaniowe czy dodatki na święta i prezenty jeśli ktoś nie spróbuje się nie przekona .Nie ma co słuchać negatywnych opini .Ja jestem zadowolona z pracy i polecam .Nie czytajcie głupot. Przekonajcie się sami.

Osoba prywatna

Jeśli chodzi o Gdańsk (tylko na ten temat się wypowiem). Pracowałem na jednym obiekcie, wszyscy mili, zarówno koordynatorka jak i ludzie wyżej. Nigdy nie spotkałem się ze spóźnioną wypłatą, czy też złym traktowaniem. Podstawa w budowaniu relacji biznesowych i innych to szczerość. Zepsuła się maszyna, telefon do serwisu Clean-Eco i tego samego dnia przyjechal serwisant i naprawił maszynę. Jedyna firma w której mi się tak dobrze pracuje, rynek jest duży jeśli chodzi o firmy sprzątające, ale... Tutaj pracownik jest szanowany, pieniądze też fajne moim zdaniem jak komuś za mało zawsze może dodatkowo biura czy coś innego wziąć. W stosunku do klientów również dział handlowy daje rade, starają sie sprostac oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie walisz w(usunięte przez administratora), chcesz pracować i nie masz problemów z alkoholem, cenisz sobie współpracę na wysokim poziomie? Przyjdź do firmy Clean-eco 2000, zapewniam że jesli masz chęci do pracy - Zostaniesz na dłużej, tak jak ja.

bodzio
@Osoba prywatna

sami piszą o sobie w superlatywach. Dziecinada!!!! firma rżnie pracowników z każdej strony

Mateusz
@bodzio

Co Ty człowieku za bzdury teraz opowiadasz? Pracuje w firmie pare lat mialem 3 obiekty pod soba i chyba wiem jak jest z mojej perspektywy lepiej niz Ty, idz do roboty a nie siedzisz i marnujesz czas na pisanie

Poz

Firma pełna profesjonalizmu pod każdym względem. Atmosfera super, zero problemów z dogadaniem się w zespole. Oczywiście firma wypłacalna na czas co ceni sobie każdy pracownik.

Mat
Kandydat

Brak profesjonalizmu ze strony tej firmy (dział rekrutacji). Kandydat do pracy marnuje swój czas i pieniądze a na miejscu okazuje się, iż są inne wymagania niż te przedstawione w ogłoszeniu o pracę. Nie radzę aplikować do tej firmy.

df
@Mat

A to u nich standard.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Eryk
@Pytanie

Nie. Tutaj pracownik nigdy nie było traktowania pracownika jako filar, tylko jako zło konieczne. A atmosfera to żart...

Paulina

@ed a jakikolwiek socjal jest zapewniony?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Ed
@Pytanie

Nie.

Pytanie.

Witam mam pytanie czy pani I mieszała wśród pracowników jak jeszcze u was pracowała i naprawdę dyrektor czy też prezes był tak w nią wpatrzony.

Wojtek

Piszecie ze firma nie jest uczciwa, ale nie piszecie czemu?

Dino
@Wojtek

Bo chcą dalej tam pracować...

Obecny pracownik

Chyba, że konkurencja chce zdyskredytować firmę!!

BYŁY
@Obecny pracownik

niestraszna konkurencja, jeśli firma uczciwa!!!!

BYŁY
@BYŁY

a ta firma nigdy nie była i nie będzie uczciwa, nie będzie szanować pracowników, którzy na nich pracują i dla nich. Szkoda, że tego nie potrafią docenić.

Ja
@BYŁY

Doceniają i szanują ludzi którzy pracują w tej firmie.

on
@Obecny pracownik

najbardziej to boicie się konkurencji - prędzej czy później was skasują.

Lojd
@on

Jak już marnujesz swój czas (żeby napisać opinie) i czyjś czas (bo ktoś to czyta) to może jakieś konkrety? Czego się dokładnie lub kogo boi? Czym to się objawia? Gdzie? Trójmiasto czy Kutno?Pierdolić anonimy, każdy głupi umie. A twój tekst jest w stylu Boga nie ma... Dla jednych nie, dla drugich tak.

Ilona

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. Firma na swojej stronie internetowej pisze, że pomimo braku ofert pracy warto wziąć udział w rekrutacji spontanicznie: http://www.cleaneco2000.pl/oferty.html Czy ktoś z was wysyłał tam ostatnio CV? Podjęliście pracę w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Gutek

Firma ma dobre opinie więc może nie każdy pracownik musi tu pracować jeśli jest tak źle?

Salome

W końcu się ktoś odważył napisał prawdę! Szanuję to, tylko nie pij jak piszesz xd

Ilona

Na stronie internetowej Clean-Eco 2000 nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale wpadła mi w oko informacja o tym, że niezależnie od tego, czy jakieś oferty są publikowane, czy nie, zawsze warto aplikować, wysyłając swoje CV. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://www.cleaneco2000.pl/oferty.html Czy komuś z Was udało się podjąć pracę w Clean-Eco 2000?

Beton na beton

Pani, co ty gadasz, nazywasz drugą osobę swołoczą? Really ?! Idź żryj gruz...

Zostaw merytoryczną opinię o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polska 43
    81-334 Gdynia
  • NIP: 9581355145 KRS: 0000142308

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.