Clean-eco 2000

Gdynia

Opinie o Clean-eco 2000

OBIEKTYWNY

Jeżeli pojawia się jedna, no może 3 negatywne opinie, to można pomyśleć - pewnie jakiś zwolniony pracownik się mści. Ale gdy jest ich coraz więcej i więcej, to to musi być prawda. Dlatego proponuję dać spokój sobie z taką firmą. Pozdrawiam

Smutna

Pracuje w clean eco od miesiąca, co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi ... nie ma szacunku do pracownika ...po prostu masakra !!!nie polecam pracy w tej firmie A dokładniej kellogs w Kutnie

Upokarzany

Najlepszy żart, to pani nadzorująca usługi sprzątania na Galerii Bałtyckiej, była sprzątaczka i w dodatku ślepa na jedno oko. Zapomniał wół jak cielęciem był. Tam pracownicy dzielą się na ulubieńców i resztę chołoty, która musi pracować na tych ulubieńców. Jak jesteś na topie to masz wolne a jak nie to zapieprzasz. Kiedyś to było inaczej, każdy był traktowany tak samo, bo i Opiekunowie byli na poziomie. teraz żenada. Panie Prezesie pomocy........... proszę się przyjrzeć co się dzieje na Galerii i jak jest zarządzana przez dyrektor R. Pracownik upokarzany.

wszyscy pracownicy serwisu
@Upokarzany 11.11.2016 21:39

Droga koleżanko BN. Jeżeli chciałaś pozostać anonimowa nie trzeba było używać tych określeń, które tylko Ty używasz na palarni usiłując oczernić i wyśmiać naszą koleżankę i z którą podobno znasz się ponad 20 lat. Określenie „ślepa na jedno oko” jest Twoim popisowym określeniem chociaż nie do końca zgodnym z prawdą. Szkoda tylko, że nie widzisz, że Ty jesteś na swoim stanowisku pracy ślepa na dwoje oczu. My pracownicy serwisu jesteśmy przeciwni Twoim bezpodstawnym obelgom pod adresem naszym i naszych przełożonych. Wielokrotnie obgadywałaś nas przy czynnym udziale Twojej „palarnianej bliźniaczki” DJ. Wielokrotnie wymyślałaś niestworzone rzeczy o nas próbując nas skłócić, kilka razy doprowadziłaś do płaczu niektóre z nas. Jeszcze ci mało. Nawet panie z innych firm wysłuchując na palarni Twoich chorych opinii o nas są zniesmaczone Twoim zachowaniem. Jakoś nie byłaś upokarzana jak wielokrotnie korzystałaś z pomocy naszej pani w sprawach czysto prywatnych. My nie boimy się o tym mówić, że zawsze nam pomaga jak się do niej zwrócimy. No i Twoja pamięć jest bardzo słaba. Wielokrotnie nam opowiadałaś jak to poprzednie przełożone pilnowały was, jak to paliłyście po kryjomu na rampach, jaka była dyscyplina – a teraz według Twoich słów to są wczasy. Przemyśl sobie to, bo inaczej zwołamy zebranie i wobec wszystkich powiemy całą prawdę o Tobie a naprawdę chyba nie ma osoby, której byś nie dokuczyła czy nie ośmieszyła a my naprawdę dużo wiemy także o Twojej pracy. I tak na koniec – nikt nie bronił Tobie zdobyć wykształcenia, nikt nie bronił Tobie dokształcać się na kursach - wtedy mogłabyś podjąć pracę w biurze ale na nasze szczęście to się nie stało. Ale zawsze masz wybór i możesz iść pracować do Twojej ulubionej poprzedniej przełożonej na Morenę czy Carrefoura lub do galerii obok. Wtedy będziesz wreszcie zadowolona a my odetchniemy z ulgą.

TIK-TAk
@wszyscy pracownicy serwisu 01.12.2016 21:53

Moja droga Pani o inteligencji tik-taka, z braku laku i kit dobry. Więcej szacunku do osób, które coś przeżyły na tej Galerii. Zamiast szczekać, czas zabrać się za pracę.

maniek

Atmosfera rzeczywiście dopiero dopisuje, bo to dobry znak.

zygmunt

Nie szanują klientów. Pani przychodząca sprzątać "udaje ze sprzata" podczas gdy nie robi nic. Płacimy za pełne sprzatanie pomieszczen a swietem jest jak Pani zechce umyc podłogę i równiez z tym ma problem, zamiatanie od swieta ciagle sie zwalnia lub przychodzi tylko smieci wyrzucic, nie potrafi nawet kurzu z szafki zetrzec. Ogólnie żenada, zaczelismy sprzatac sami

Niezadowolony

Bardzo szczerze nie polecam....bałagan, chaos, zero szacunku dla ludzi i klientów.

Klon

Luzak - prawa! Brak szacunku do pracowników..brak ogłady i zrozumienia i zaufania.. Firma upada. Pan Prezes - ha ha ha .. dobre. Nie odpowiednia osoba na danym stanowisku. Popieram - pora się obudzić.

luzak

Widzę że niektóre wpisy zostały usunięte...wiadomo przez kogo...Jak się nie płaci i nie szanuje pracowników to ciężko się przyznać do błędów!!!???Panie ,,PREZESIE,,.....pora się obudzić jak się chce prosperować na rynku....Firma spada na dno...!!!Są lepsze firmy,dobrze płacą i szanują ludzi...Prawda p.Beato R.???

Ala

Profesjonalne ściemnianie dostępne tylko w Clean Eco 2000. NIE POLECAM!

karla

Nie pytajcie się już, tylko spróbujecie tam pójść do pracy. Teraz poszukują osób, jak ktoś sam nie spróbuje to się nie przekona. Osoby które pracowały w tej firmie dobrze wiedzą co się dzieje i to się nie zmieni.

karla

Co mają do pracy fizycznej błędy ortograficzne, może ktoś jest dysortografikiem. No właśnie, na błędy zwraca uwagę prezes, a sam nie potrafi napisać stylistycznie miela. Panie prezesie, boli co ludzie piszą ? Wszystkich macie za nic, myślicie, że ludzie tylko palą, kradną i leżą. Trochę szacunku dla pracowników.

Osoba

Ludzie do narzekania jesteście pierwsi ale do pracy .....Tylko krytykować ,a co od siebie daliście.... nic najlepiej żeby płacili za palenie ,leżenie ,kradzież itp .Czy macie w ogóle jakieś pojęcie o normalnej pracy? nie wspomnę o ortografii i innych błędach stylistycznych porażka....

ran

Ha, ha , ha pracownicy fachowcy, chyba jakiś żart. Osoba o niku szelest napisała prawdę o firmie. No cóż prawda w oczy kole. Przy takich fachowcach ta firma jeszcze bytuje ? Chyba nie długo... szkoda, po właściciel długo pracował na renomę firmy a tu takie porażki, nie każdy nadaję się, aby kontynuować takie dzieło.Wybór osób mających wpływ na rozwój firmy:( Czas się obudzić.... bo nie długo będzie za późno....

ja

Nie ma co dużo mówić, wszystko jasne. Człowiek o nik-u szelest jest niewiarygodny a nawet bezczelny. Jak można oceniać osoby po jednym dniu pracy i ich obrażać. Znam pracowników tej firmy, to dobrzy fachowcy.

szelest

Witam, nie dawno zatrudniłem się w tej firmie zostałem przyjęty, rozmowa była krótka i rzeczowa.. Dziś zakończyłem pierwszy dzień, wolałbym uniknąć komentarze bo i tak opinia i ocena tej firmy jest jednoznaczna, sprzęt to to profelka nie jest, ciuchy robocze jakie dostałem były za duże chyba rozmiaru XXL ( mówili że nie mieli a to ściema ), w poprzednim zakładzie pracy widziałem lepsze ciuchy a tu byle by usługa była zrobiona, autem którym jechałem do pracy to totalny złom ciekawe tylko czy to ma badania ale zresztą ja nie kierowałem, co do pracy typowy standard mycie okien, klatki schodowej i na zewnątrz budynków było znośnie, współpracownicy to totalny marginez społeczny więcej K.. w jednym dniu nie słyszałem, odzywki do siebie takie same, z nikim nie pogadasz nawet, co do pieniędzy to nie wiem mówią że terminowo tego nie udało mi się sprawdzić. Niewiadomo dlaczego zatrudniają ludzi z prawem jazdy B skoro oni i tak nie jeżdżą a w takim charakterze miałem być zatrudniony cóż traktowanie w ciągu dnia tak samo nawet po imieniu się nie da.. Jeżeli ktoś się wybiera do nich do pracy do odradzam bo nawet wyposażenia nie dostaniecie profesjonalnego.

SIC

Ja nie oskarżam tylko stwierdzam fakt. Bardzo podchwytliwe pytanie z tym mobbingiem, ale nie dowiesz się kto napisał. Jak nie wiesz, co to mobbing to poczytaj, może ci się przydać jak będziesz stosował ich metody. Własnie w dzisiejszych czasach każdy wie co to mobbing... ty chcesz aplikować na Koordynatora ? Widzę, że jeden post został usunięty, co zabolało ? Można usunąć literki ale prawdy nie wymażesz....... Pozdrawiamy

ohoho

i znowu obiekt stracili,ale wszystko w porządku to już prawie standard

ala

anka...pytanko ta "czarna mamba" to konkretnie na jakim obiekcie była kierowniczka?...pytam bo ciekawa jestem czy chodzi o tą samą co u mnie była opiekunem

SIC

Zgadzam się z powyższą opinią Pani I kręci prezesem jak tylko może, wszystko aby zarobić więcej kasy. Nie liczy się z innymi. Masakra.... Żal mi tych właścicieli, którzy myślą że rządzą firmą a to zupełnie inaczej wygląda..

były

Jeśli chodzi o ogłoszenie dotyczące kierownika ds. kadr i płac to z tego co wiem już nieaktualne p. Iza została na miejscu. hej człowieku z pseudo. CINEK pracowałeś tam jak piszesz 9 lat????ciekawe ja 5 ale mam całkowite inne poglądy na to co Ty wypisujesz....na pewno się nieraz spotkaliśmy ale powiem Ci coś albo pod tym pseudo kryje się któryś z prezesów albo Ty nieźle musiałeś się im podlizywać bo o tak sobie podwyższę nie było mowy....specjalistyczne prowadzenie usług????kto z tego co wiem i pamiętam to brygadzistów to było dwóch lub trzech z jedną Panią Izą a reszta to brygadziści z musu. Także sorry ale nie wypisuj głupot każdy kto tam pracował zgodzi się z Tobą że wypłaty i owszem na czas ale to jak traktują ludzi jak ciągle podejrzanych o konfabulowanie o spiskowanie o inne pierdoły to wszystko przeszło do historii clean eco. Tam liczy się tylko jedna osoba Pani I. tylko ona ma możliwość i specjalistyczne podejście do wpływania na panów prezesów....

Cinek

Witam, Moje doznania i osobiste spostrzeżenia odnośnie pracy w/w firmie, są dobre. Pracowałem tu około 9 lat w sekcji usług doraźnych. Pracodawca wielokrotnie przystępowal na wszelkiego rodzaju prośby. Począwszy od zaliczek kończysz na podwyszkach i wysokich premiach. Nie ukrywam iż wymagało to z mojej strony, specjalistycznego prowadzenia usług, przez ten okres mogę stwierdzić iż 80 procent ludzi zatrudnionych nie nadaje się do prac porządkowych, stąd wpisy j.w A pozostały odsetek, nie potrafi wyjść z cienia zadufanych brygadzistow. Ogólnie; wypłaty na czas, możliwość zaliczek, na usługi służbowe auta, specjalistyczny park maszyn.

Raben -fresh

kolos się wali ,obiekty padają jak muchy,a karawana jedzie dalej

rum

Park maszynowy ????? ha, ha, te ruiny, którymi dysponuje. Prace na poziomie ? jakiś żart. Do prac na poziomie to trzeba mieć sprzęt i dobrych ludzi oraz prowadzić szkolenia profesjonalne w celu podnoszenia kwalifikacji. Teraz technologie idą do przodu i inne firmy robią wszystko, aby temu sprostać. Niestety ta firma stoi w miejscu.

rum

Wyżej, gdzie ? dyrektorka z prezesem na to przymykają oko, bo boją się stracić Alfe. Oni sami są tacy, to tylko zostaje inspekcja pracy. ale czy ktoś się odważy, ludzie wolą zmienić pracę i uciec od poniżania.

prac

Pani Madziu przepraszamy

zoska

Zgadzam sie z tym wszystkim co jest napisane powyzej dodam jeszcze ze jak jak nie idzie po mysli Pani kierownik to dostajemy kary... a to dobre.

pracownik93

Przełożona na jednym z obiektów clean eco niestety nie ma ani rozumu ani pojęcia o wykonywanej pracy, ale jest dla szefostwa wygodna bo oni lubią donosicieli,nieważne czy mówią prawdę czy kłamią, traktuje ludzi jak durni,którzy wierzą we wszystko,ale tak nie jest.....

były

Hej człowieku z nikiem "luki". Ty chyba nie rozumiesz co my piszemy. Nie mówimy nic co jest niezgodne z prawdą-to po pierwsze po drugie nikt nie jest frustratem. Ja np. przepracowałem w tej firmie 6 lat, rozstałem się z nimi bo nie ma tam szacunku dla ludzi. Jeszcze raz- bo chyba nie zrozumiałeś- mówimy jasno, owszem płacą pieniążki co miesiąc jak mówi umowa, odprowadzają składki jak się należy- ale czy to jest najważniejsze. Owszem ważne, ale nie mniej ważne jest to jak oni traktują swoich pracowników- ludzi którzy "na nich" pracują, dzięki którym mają wygodne samochody młody i stary szef każdy inny jeden jeepa drugi Vw a małżonka szefa jeszcze inny - opelka. I co , nic bardzo dobrze mają firmę to mają samochody i inne przyjemności ale szkopuł polega na tym, że tych ludzi dzięki,którym mogą to wszystko mieć taktują jak śmieci nie umieją normalnie z nimi rozmawiać. Atmosfera jest zawsze podszyta podejrzeniami o kłamstwo, kradzież, oszukiwanie itp. I ty mówisz, 'luki' że jesteśmy frustratami. Pytanko - znasz tych ludzi, pracowałeś lub pracujesz tam, a może jak napisał poprzednik jesteś ładną panienką i szefowie młody i stary dają Ci fory....zastanów się co piszesz..co innego wymagać od ludzi a co innego ludzi szmacić i mieć za nic.

luki

Ale wy tu głupoty frustraci wypisujecie.Mają firmę to nie pozwalają na dyskusje.Chcecie dyskutować to do polityki,albo pozakładajcie swoje firmy i pozwólcie waszym pracownikom na dyskusje z wami.Ogólnie firma bardzo jak na Polskę uczciwa jeśli chodzi o podejście do pracownika typu składki itp.

nan

Tak, to prawda, brak szacunku i traktowanie ludzi jak gorszych od siebie, to wizytówka tej firmy. No chyba, że jest się ładną młodą pracownicą, to można wtedy wodzić Panów za nos.....Był taki jeden przykład Pani, co robiła wrażenie, że pracuje, Panowie zachwyceni, tylko obiekty padały jeden po drugim, syf i brud. No cóż najważniejsze dobrze się ustawić i oczarować panów.

były

Witam Powiem tak. Jeśli chodzi o pracę w firmie clean-eco w której przepracowałem ponad 5 lat to praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej, pieniądze- a to bardzo ważne- zawsze były na czas. I to wszystko dobre co można o nich powiedzieć. Niestety traktowanie pracujących tam ludzi, w zależności od tego jaki humor ma szef Jacek lub szef senior to sprawa inna. Ci ludzie obaj panowie nie nadają się na przełożonych, nie potrafią okazać cienia szacunku dla drugiego człowieka traktują go jak śmieci, dopóki pracuje i w miarę się nie odzywa jest ok, jeśli tylko zacznie mieć swoje zdanie na jakikolwiek temat-won. Znałem osobiście kierownika jednego z działu- pracował tam długo zarządzał ludźmi, prowadził za młodego szefa szereg spraw- wiecie jak go potraktowali w piątek jeszcze zrobił za nich robotę a po południu zwolnili go jak szmaciarza jak terrorystę nawet nie pozwolili mu dobrze się spakować. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie ludziom którzy szanują siebie i drugiego człowieka

rr zalamana

pewnie chodzi o Kellogg's w kutnie

Wkurwiona

(usunięte przez administratora)!wykorzystują na każdym kroku nie polecam!

zalamana

Dlugo zwlekałam z tym czy napisać ale jednak to zrobię bo traktowanie pracowników jest karygodne i przykro to mowić ale jak kierownik moze mowić ze mnie wypie.... Ma swoich ulubiencow a malo tego grafik jest ustalany z dnia na dzien i na dodatek informuje w formie smsa. a jesli mowi sie ze zglosi sie do dyrektorow to odpowiedz jest taka to Cie zwolnimy i tyle. Duzo by pisac to tak w skrocie ale zbiore reszte dowod i na pewnk zglosze to do Inspekcji Pracy bo jest to ponizanie pracownikami dodam ze nie jestem sama jest nas wiele w takiej sytuacji a chcemy pracowac ale nie w takich warunkach pracy i pod taka presja pani kierownik.

Zainteresowana
@zalamana 09.05.2014 14:48

jakiego to dotyczy obiektu, bo mnie też źle traktowano. Zainteresowana

Zainteresowana
@Zainteresowana 19.05.2014 18:20

To chyba czas zgłosić. Tu tylko leserzy, ulubieńcy i znajomi oraz rodzina ma dobrze, reszta ma pracować i się nie odzywać

A jaka jest prawda Adaś???????!!!!!!!!!!!!!!

Pochwal sie ile to ludzie zarabiają tam??????Czy ci brak odwagi?

adam

No cóż, kazdy orze jak może... Co do firmy to NIEPRAWDA, że zatrudniaja na czarno i poniżej krajowej. Znam takich co wracali do tej firmy bo przynajmniej zawsze na czas dostawali wypłate. I sa traktowani zwyczajnie jak ludzie. Cos ci sie nie udalo załatwic i teraz plujesz żółcią...szkoda zdrowia

wkurzony
@adam 07.01.2012 17:28

pod nikiem adam na 100% sami wlasciciele pisza. JESNE. sami maja miedzy sobą konflikt i problem

Zostaw opinię o Clean-eco 2000 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean-eco 2000