Opinie o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Pytanie.

Witam mam pytanie czy pani I mieszała wśród pracowników jak jeszcze u was pracowała i naprawdę dyrektor czy też prezes był tak w nią wpatrzony.

Wojtek

Piszecie ze firma nie jest uczciwa, ale nie piszecie czemu?

Dino
@Wojtek

Bo chcą dalej tam pracować...

Obecny pracownik

Chyba, że konkurencja chce zdyskredytować firmę!!

BYŁY
@Obecny pracownik

niestraszna konkurencja, jeśli firma uczciwa!!!!

BYŁY
@BYŁY

a ta firma nigdy nie była i nie będzie uczciwa, nie będzie szanować pracowników, którzy na nich pracują i dla nich. Szkoda, że tego nie potrafią docenić.

@BYŁY

Doceniają i szanują ludzi którzy pracują w tej firmie.

on
@Obecny pracownik

najbardziej to boicie się konkurencji - prędzej czy później was skasują.

Lojd
@on

Jak już marnujesz swój czas (żeby napisać opinie) i czyjś czas (bo ktoś to czyta) to może jakieś konkrety? Czego się dokładnie lub kogo boi? Czym to się objawia? Gdzie? Trójmiasto czy Kutno?Pierdolić anonimy, każdy głupi umie. A twój tekst jest w stylu Boga nie ma... Dla jednych nie, dla drugich tak.

Ilona

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. Firma na swojej stronie internetowej pisze, że pomimo braku ofert pracy warto wziąć udział w rekrutacji spontanicznie: http://www.cleaneco2000.pl/oferty.html Czy ktoś z was wysyłał tam ostatnio CV? Podjęliście pracę w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Gutek

Firma ma dobre opinie więc może nie każdy pracownik musi tu pracować jeśli jest tak źle?

Salome

W końcu się ktoś odważył napisał prawdę! Szanuję to, tylko nie pij jak piszesz xd

Ilona

Na stronie internetowej Clean-Eco 2000 nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale wpadła mi w oko informacja o tym, że niezależnie od tego, czy jakieś oferty są publikowane, czy nie, zawsze warto aplikować, wysyłając swoje CV. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://www.cleaneco2000.pl/oferty.html Czy komuś z Was udało się podjąć pracę w Clean-Eco 2000?

Beton na beton

Pani, co ty gadasz, nazywasz drugą osobę swołoczą? Really ?! Idź żryj gruz...

Zorientowany Kellogg's

Szanowni Państwo, Czytam te wpisy dotyczące Kutna i nie wiem czy się smiac, czy płakać...niestety. Naprawdę widać brak pewnej wiedzy co z czego wynika, pozwolę więc wyjaśnić Państwu kilka kwestii. 01. Oddział Clean-Eco w Kutnie świadczy usługi w zakresie czystości na rzecz UMA Investments ( Kellogg's). Co za tym idzie to firma Kellogg's ustala standardy i zasady do jakich firma Clean-Eco musi się stosować! Co z tego wynika? To nie biuro wymyśla zasady tylko Kellogg's, bo to o bezpieczeństwo jakości naszego produktu tutaj chodzi. 02. Macie Państwo żal o wszystkie zakazy w miejscu pracy, ale przepraszam bardzo...to jest zakład produkujący żywność!!! Stąd te wszystkie zasady, które dotyczą wszystkich! Nie tylko pracowników Clean-Eco ale też Kellogg's, Veolia i Securitas... Podkreślam jeszcze raz produkujemy żywność, więc standardy muszą być wysokie...fakt, że utrudnia to czasem prace...wolimy to niż cofnięcie partii produkcyjnej z rynku bo bezpieczeństwo i zadowolenie klienta jest najważniejsze! 03. System kartek został wprowadzony przez Kellogg's i zapronowany jako rozwiązanie także firmie Clean-Eco. Jest to rozwiązanie, które pomaga piętnować nie właściwe zachowania ale też pozwala nagradzać te właściwe. Niestety z czystej statystki wynika że zachowań nie właściwych jest zawsze więcej niż właściwych bo w grę wchodzą przyzwyczajenia...z domu, z poprzednich miejsc pracy. Będę tu zaglądał czesciej i starał się prostować uwagi, które zaburzają ocenę firmy a wynikają z czystej niewiedzy. Pozdrawiam

ewa

Czytając te komentarze mogę powiedzieć tylko jedno ! WSZYSTKO PRAWDA ! Zakład zmienił sie pod każdym względem. Widać ze ludzie się boja. Moim zdaniem ten zakład to jedna wielka pomyłka ! Ludzie siedzący w biurze jeszcze bardziej. ZAKAZ dosłownie wszystkiego. Atmosfera nie do przyjęcia.

Robert
@ewa

Zakaz wszystkiego. To prawda.

Dyrektor Oddziału Kutno

Szanowni Państwo, Dorosły człowiek różni się od dziecka między innymi tym, że potrafi podejmować świadome decyzje, zmienia to co mu nie odpowiada, sam kieruje swoim życiem. Więc jeśli dorosłemu człowiekowi nie odpowiada praca, to albo ma na tyle odwagi cywilnej, żeby podejść do osób, które go źle traktują i powiedzieć: nie podoba mi się to, nie możesz tak do mnie mówić; albo zmieniają pracę. Dorosły człowiek, nie wylewa żółci swego niezadowolenia na wszystkich, którzy stoją obok, bo wie, że mógłby skrzywdzić kogoś, kto na to nie zasługuje. Dorosły człowiek na obronę swojej tezy używa prawdziwych, pełnych argumentów i tak prostując to co wcześniej: te przerwy w ciągu ośmiu godzin pracy to w sumie 45 min; te zabierane 150 zł za żółte kartki to dodatek za rzetelną pracę i zgodnie z ustaleniami jest zabieranych po 3 żółtych kartkach, co dotąd się nie zdarzyło; a atmosfera? Atmosferę tworzymy sobie sami, więc jeśli wokół Was jest niefajna, to może czas coś z tym zrobić. Takie są fakty.

EWA
@Dyrektor Oddziału Kutno

Atmosefera w teamach jest dobra. To osoby z biura wszystko robią aby ludzie rezygnowali. Jeżeli chodzi o to aby podejść i powiedzieć osobie prosto w twarz na temat co jest nie tak,to owszem było dużo takich sytuacji. Nawet to ze NIE MOŻNA ZABRONIĆ CZŁOWIEKOWI UŻYWANIA TELEFONU PODCZAS PRZERW ! Skarżą się wszyscy i to prosto w twarz osób siedzących za biurkiem. Nowa osoba która jest na miejscu w biurze nie potrafi czasem powiedzieć czegoś normalnie tylko się wydziera na innych pracowników albo straszy żółtymi kartkami. Od straszenia to są duchy a nie pracodawca. Przerwy owszem jest sporo bo 45 min ale jeżeli spóźnisz się chwile to już jest nie tak ale jeżeli zostaniesz dłużej w pracy 15-20 min bo jest coś dodatkowego np. Klasa to tego inni nie widza. Dziękuje bardzo za uwagę.

Ula

Jeżeli chodzi o atmosferę to atmosfera jest okropna

Nowicjusz

No i dobra trochę sie pośpieszyłem ze wpisem właśnie dostałem telefon od znajomego z innej firmy i do niego ide a tam nawet nie pojadę i nie zadzwonie ze rezygnuję ciul z nimi wybaczcie i pozdrawiam :P

nowicjusz

Jutro zaczynam u nich jestem przerażony tym co to przeczytałem same negatywne opinie... cóż mam odporną psychikę sam będę cicho więc mam nadzieje że tam przetrwam nie muszę mieć znajomych w pracy chce po prostu uczciwie zarobić ale jak ktoś mi pociśnie za nic i będzie darł japę to po prostu mu przywalę i tak sie to skończy nawet jak bedzie to prezes bo sie nie dam trzymajcie kciuki napiszę za jakiś czas co słychać ;)

Ilona

@Iza, czy chcesz dać do zrozumienia, że atmosfera i relacje między pracownikami są głównymi minusami wynikającymi ze współpracy z Clean-Eco 2000? Widzę, że te czynniki są bardzo dla Ciebie istotne. Co możesz powiedzieć o innych aspektach zatrudnienia u tego pracodawcy?

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Clean-eco 2000? Jaka jest atmosfera?

EWA

Atmosfera okropna

IZA

Pracuję obecnie .Atmosfera okropna .

EDYTA

Na Kutnie w obiekcie Kellogg atmosfera okropna

Iza

Nie polecam pracy masakra atmosfera jedno drugiego utopi w łyżce wody

Były Pracownik

Pracowałem tam i dla mnie lipa.Na Galerii Bałtyckiej 4 lata temu byli lepsi i gorsi. A na tą chwilę w budynku Centromer w Gdańsku jest (usunięte przez administratora) totalny panie które mają pracować po 8h pracują max rzetelnie po 1h a po niby umyciu podłogi śmierdzi stęchlizną mopy nie wymieniane od 3 lat.Jednym mopem myje się klatki raz zamaczając je we wiadrze z wodą i tak przez 6 pięter a na drugi dzień tym samym mopem myje się garaż po prosty SYF,BRÓD I CO KTO DODA .....

OBIEKTYWNY

Jeżeli pojawia się jedna, no może 3 negatywne opinie, to można pomyśleć - pewnie jakiś zwolniony pracownik się mści. Ale gdy jest ich coraz więcej i więcej, to to musi być prawda. Dlatego proponuję dać spokój sobie z taką firmą. Pozdrawiam

Smutna

Pracuje w clean eco od miesiąca, co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi ... nie ma szacunku do pracownika ...po prostu masakra !!!nie polecam pracy w tej firmie A dokładniej kellogs w Kutnie

Upokarzany

Najlepszy żart, to pani nadzorująca usługi sprzątania na Galerii Bałtyckiej, była sprzątaczka i w dodatku ślepa na jedno oko. Zapomniał wół jak cielęciem był. Tam pracownicy dzielą się na ulubieńców i resztę chołoty, która musi pracować na tych ulubieńców. Jak jesteś na topie to masz wolne a jak nie to zapieprzasz. Kiedyś to było inaczej, każdy był traktowany tak samo, bo i Opiekunowie byli na poziomie. teraz żenada. Panie Prezesie pomocy........... proszę się przyjrzeć co się dzieje na Galerii i jak jest zarządzana przez dyrektor R. Pracownik upokarzany.

wszyscy pracownicy serwisu
@Upokarzany

Droga koleżanko BN. Jeżeli chciałaś pozostać anonimowa nie trzeba było używać tych określeń, które tylko Ty używasz na palarni usiłując oczernić i wyśmiać naszą koleżankę i z którą podobno znasz się ponad 20 lat. Określenie „ślepa na jedno oko” jest Twoim popisowym określeniem chociaż nie do końca zgodnym z prawdą. Szkoda tylko, że nie widzisz, że Ty jesteś na swoim stanowisku pracy ślepa na dwoje oczu. My pracownicy serwisu jesteśmy przeciwni Twoim bezpodstawnym obelgom pod adresem naszym i naszych przełożonych. Wielokrotnie obgadywałaś nas przy czynnym udziale Twojej „palarnianej bliźniaczki” DJ. Wielokrotnie wymyślałaś niestworzone rzeczy o nas próbując nas skłócić, kilka razy doprowadziłaś do płaczu niektóre z nas. Jeszcze ci mało. Nawet panie z innych firm wysłuchując na palarni Twoich chorych opinii o nas są zniesmaczone Twoim zachowaniem. Jakoś nie byłaś upokarzana jak wielokrotnie korzystałaś z pomocy naszej pani w sprawach czysto prywatnych. My nie boimy się o tym mówić, że zawsze nam pomaga jak się do niej zwrócimy. No i Twoja pamięć jest bardzo słaba. Wielokrotnie nam opowiadałaś jak to poprzednie przełożone pilnowały was, jak to paliłyście po kryjomu na rampach, jaka była dyscyplina – a teraz według Twoich słów to są wczasy. Przemyśl sobie to, bo inaczej zwołamy zebranie i wobec wszystkich powiemy całą prawdę o Tobie a naprawdę chyba nie ma osoby, której byś nie dokuczyła czy nie ośmieszyła a my naprawdę dużo wiemy także o Twojej pracy. I tak na koniec – nikt nie bronił Tobie zdobyć wykształcenia, nikt nie bronił Tobie dokształcać się na kursach - wtedy mogłabyś podjąć pracę w biurze ale na nasze szczęście to się nie stało. Ale zawsze masz wybór i możesz iść pracować do Twojej ulubionej poprzedniej przełożonej na Morenę czy Carrefoura lub do galerii obok. Wtedy będziesz wreszcie zadowolona a my odetchniemy z ulgą.

TIK-TAk
@wszyscy pracownicy serwisu

Moja droga Pani o inteligencji tik-taka, z braku laku i kit dobry. Więcej szacunku do osób, które coś przeżyły na tej Galerii. Zamiast szczekać, czas zabrać się za pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.
  • Polska 43
    81-334 Gdynia

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.