ITPL HR Consulting - AIP

Opinie o ITPL HR Consulting - AIP

Kama

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Brak organizacji, niesłowność, brak możliwości kontaktu po podpisaniu umowy. Przekazują nieprawdziwe informacje odnośnie charakteru wykonywanej pracy.

Aneta

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pośrednictwem ITPL HR Consulting - AIP? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

mjnh

teraz tych ofert już nie ma @franek, ale nie sądze, żeby praca biurowa byął opcją na dorobienie, tylko raczej na główny zarobek. No bo cięzko byłoby pogodzić prace z biurową w typowych dla tej pracy godzinach 8-16 z podstawową pracą. To mało możliwe.

qwerty

są ok, skonczyla mi sie jedna umowa, i robota, dali mi zachwile inaa, lepsza. kasa tak jak umowiona, byla ok, na czas, dwudziestegopiatego

płazio

wszystko ok, pracuje juz z nimi 2 lata, zawsze mi znajdą jakas pracę jak nie tu to tam, a nie tak jak w innych agencjach ze siedzisz w domu i nic nie robisz. placą zawsze dzien wczesniej!

serwus

nie wiem jak w call center ale w drukarni to istna porazka przychodzisz do pracy i dowiadujesz sie ze dzisiaj nie pracujesz pozatym placa marne grosze. odradzam podjecia pracy w tej firmie. nieslowni ludzie

piotrek

Pracuje z nimi od 4 miesięcy w call center. Wszystko ok. pieniądze na czas. Nawet często się zdarza, że są już około 15 w w umowie mają czas do 25

K.

Ja również nie polecam podejmowania pracy przez te agencje, ktora jest w ogole niezorganozowana i niesłowna.Od poczatku mojej pracy stwarzała problemy,pominąwszy ( usunięte przez administratora ) tej popry nie otrzymałem,choc wielokrotnie prosilem o zwrot podpisanej umowy, jedno zwala na drugiego a zadne nie umie sie zorganizowac.( usunięte przez administratora )

Byly pracownik

Nie polecal tej firmy juz miesiac c( usunięte przez administratora )nie odbieraja telefonow a w ich siedzibie nikogo nie ma, dopiero przez pracodawce zaczeli odbierac telefony, duzo obiecuja malo dotrzymuja slowa, nie trzymaja sie umow, ja tam na nich nasylam sad i PIP mam dosyc zabawy z nimi

Zostaw opinię o ITPL HR Consulting - AIP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITPL HR Consulting - AIP