Euro Holding Sp. z o.o.

Opinie o Euro Holding Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Gabs rozumiem, że widziałaś taką opcje zatrudnienia? Czy w takim razie zdecydowałaś się na udział w procesie rekrutacyjnym i możesz napisać nam o nim kilka słów? To bardzo ważna kwestia dla wielu, bo nadal jest to bardzo stresująca sytuacja, od której naprawdę wiele zależy.

Gabs

A czy ktos pracował moze na stanowisku recepcjonistki? Warszawa Bardzo prosze o opinie :)))

użytkownik zarejestrowany

@Jurek, dziękuję bo każda opinia na forum dla innych użytkowników się liczy. Powiedz co miałeś zawarte w umowie jeśli chodzi o zakres obowiązków? Bo chyba tutaj u Ciebie był największy problem jeśli chodzi o zatrudnienie w Euro Holding Sp. z o.o.?

użytkownik zarejestrowany

@Tomson, to byłoby marzenie większości pracowników :) jednak w sami wiemy jak to w praktyce wygląda. Odnośnie sytuacji w Euro Holding, to jest jakaś nadzieja, skoro Ty nie miałeś takich sytuacji, jak widać ile pracowników, tyle też opinii.

użytkownik zarejestrowany

Dziękuję za odpowiedź @Tomson, dobrze słyszeć, że można w Euro Holding liczyć na trochę więcej niż w innych firmach. A jak odniósłbyś się do kwestii atmosfery, poruszanej przez @byłego pracownika? Czy rzeczywiście takie sytuacji miały miejsce? Pytam ze względu na to, że przy takich oskarżeniach przyda się więcej niż jedna opinia.

@Karolina 23.08.2017, 10:06

Cześć Karolina, Ciężko mi wypowiedzieć się w tym temacie, bo osobiście się z tym nie spotkałem. Co nie znaczy, że tak być nie mogło. Firma ma 3 prezesów i pewnie wynika to z faktu kto pod którego podlega. W poprzednich dwóch firmach w których pracowałem też nie było tak, żeby przełożeni tylko klepali po plecach podwładnych. Może wypadałoby zorganizować ogólnopolską akcje coachingową dla zarządzających firmy by nauczyli się lepiej współpracować i kierować personelem... cóż, byłoby to trudne w zorganizowaniu ale piękne :)

Jurek
@Karolina 23.08.2017, 10:06

Witajcie kto tam był choc jeden dzien to wie co i jak niestety brak poszanowania pracownika ,wyzysk praca no cóż nie koniecznie w zakresie swoich obowiazków bo co elektryk ma wspolnego z tym iz musi malowac pokoje i nikogo to nie obchodzi ile czasu to zajmie wiec niech nikt mi nie mówi ze nie było pracy po godzinach !!! Owszem niby za odbiór godzin a jak przyszło co do czego to wielki problem z odebraniem ! z całego serca nie polecam !!!

użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik na jakim stanowisku pracowałeś? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat wypłaty - jej wysokości, terminowości. Czy była zadowalająca? To istotne informacje dla osób poszukujących pracy w Warszawie.

@Karolina 25.07.2017, 20:01

Cześć Karolina, Jeśli chodzi o wypłaty, to firma płaci więcej niż konkurencyjne firmy. Pensja w teorii płacona 1 każdego miesiąca, w rzeczywistości wypłacana jest kilka dni wcześniej ( czyli w ostatnim tygodniu miesiąca).

Pracowałem tam 1,5 roku. Rzeczywiście pracy po godzinach nie było, ale i szacunku nie było. Karkołomne awantury. Wyzywanie od idiotów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zawsze jak wychodziłem od szefowej to miałem wrażenie że próbowała udowodnić mi, że jestem ułomny umysłowo. Zresztą nie tylko ja. Wszystko było grubymi nićmi szyte. Dopasowywane do rzeczywistości. Dobrze tam maja tylko dupowłazy i lizusy. Reszta codziennie jest mieszana z błotem. Merytorycznie też jest słabo . Nie maja pojęcia na tematy biznesowe.

Tomson

Najgorsze w portalach takich jak ten jest to, że wypowiadają się jedynie osoby zażenowane czy sfrustrowane faktem że im nie wyszło. Wprawdzie pracuje tu od miesiąca ale widzę, że ludzie pracują tu od wielu lat, są zżyci ze sobą i pomocni. Nie ma szalonej rotacji personelu jak w większości firm które widziałem. Dodatkowo pracuje tu naprawdę dużo osób, znacznie więcej niż wypowiedziało się przede mną. Nie ma siedzenia po godzinach jak w korporacjach a zarobki są na tym samym poziomie. Szczerze polecam

Silw

Najgorsze 3 miesiące jakie mogły być w pracy. Masakra przełożeni i wszystko w koło.

Żałuję że miałem z nimi cokolwiek doczynienia

Stanowczo odradzam!!!! Zero szacunku, zero kompetencji chociażby w rekrutacji. Brak szacunku dla ludzi ich czasu jaki poświecają tej firmie. Państwo zatrzymaliście się na latach 80-tych, pora obudzić się !!!!!

STANOWCZO ODRADZAM! zero szacunku dla człowieka oraz dla czasu jakim dysponuje!

xcx
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jakie sa średnie zarobki dla pracowników produkcyjnych? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Alastro

Masakra wystarczyło kilka tygodni pracy i wiem ,że to pomyłka.

ciekawski
@Alastro 23.09.2016, 23:21
Masakra wystarczyło kilka tygodni pracy i wiem ,że to pomyłka.

Jakie stanowisko?

qweb

Ciesze się ,że już tutaj nie pracuje nie polecam.

tomekr

Stanowczo odradzam. Zupełny brak szacunku dla ludzi

Macie nowe informacje o Euro Holding Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

Zostaw opinię o Euro Holding Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Holding Sp. z o.o.