Euro Holding Sp. z o.o.

Opinie o Euro Holding Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W Euro Holding Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko sprzątanie. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Zaciekawiony.

Cześć, Chciałbym się dowiedzieć na temat pracy w w/w firmie. Interesuje mnie Specjalista ds. obsługi floty. Jaki jest tam zakres obowiązków i atmosfera, jak wygląda to finansowo oraz jakie są godziny pracy. Dzięki za odpowiedź

@Zaciekawiony.

O wow znow szukaja?? To tylko znak, ze lepiej omijac szerokim lukiem. Brak szacunku dla pracownikow, ludzi traktuje sie jak rzeczy / wlasnosc rozkapryszonej bandy dorobkiewiczow.

Nick Nowy wpis

Bo tak.pracowalam tam.

NONO Nowy wpis

Pani z euro holding kontaktuje się z połową Linkedina (świat jest mały i ludzie sie ze soba kontaktuja zwlaszcza w ramach jednej profesji). Kobieta dostaje cv z danymi personalnymi do rekrutacji, obiecuje, ze sie odezwie następnego dnia i jest cisza. Typowy ghosting albo wyłudzanie danych. (usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis
@NONO

pisze bezpośrednio sama wysyłajac wiadomosc na portalu ? mam zazanczone że szukam pracy w tej branży ale nic nie dostałam :)

Asiks

W firmie pracują osoby z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy, tworzące miły fajny zespół. Dbają o atmosferę w pracy- co uważam, ze jest najważniejsze. Duży profesjonalizm. Ciekawe projekty, dodatki i wynagrodzenie.

Maciej
@Asiks

A te dodatki za co są konkretnie przyznawane? Mocno się trzeba nagimnastykować żeby je dostać?

Asiks
@Maciej

Po przepracowaniu jakiegoś okresu w firmie (nie pamietam dokaldnie jaki to jest czas) jest możliwość otrzymania karty Multisport, opiekę medyczną, oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach. Wyzsze stanowiska, otrzymują też auta służbowe.

Office Manager

Rozmowa w bardzo miłej atmosferze, w sali konferencyjnej. Trwała Ok. 40 m Kontakt telefoniczny z osoba prowadząca.

Pytania bardzo konkretne.

Eryk

Świetna firma, wie co i jak robić żeby było dobrze. Powiedzcie czy rekrutuje obecnie?

Czym Euro Holding Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Euro

Benefity podobne jak u innych poważnych firm. Między innymi karta Multi-sport i opieka prywatna Medicover ale najlepszym jest praca w normalnych godzinach, więc pozostaje nam czas dla znajomych i rodziny.

A.

Czy warunki pracy w Warszawie się poprawiły? Czy warto rozpocząć pracę w tej firmie?

Stefan
@A.

Jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem w firmie Euro Holding? Widziałem, że firma poszukuje aktualnie księgowego, dlatego zastanawiam się, czy jest to stanowisko, które mogłoby Cię zainteresować.

A.
@Stefan

Tak, na recepcji

Aleksandra
@A.

@A Od Twojego wpisu minęło już kilka dni. Napisz, czy poczyniłeś już jakieś kroki w związku z pracą w Euro Holding? Daj znać jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna, dzięki.

Tomasz

Jakieś aktualne newsy o pracy i zarobkach byłyby mile widziane. Od dawna taka cisza bo jest dobrze?

@Tomasz

Zarobki bardzo dobre, adekwatne do obowiązków. Mila atmosfera, pracuje ponad rok i jestem zadowolony. Polecam.

KlauDia
@adler90

Bardzo dobre tzn ile? :D 1800? 2500? 3000? Każdy ma inną skalę ( i Tak, zdaje sobie sprawę, że to kwestia indywidualna- Mam na myśli średnie warunki finansowe dla nowoprzyjętego) :)

@KlauDia

Zależy od stanowiska. Uważam, że odpowiednie do posiadanego doświadczenia i zdecydowanie wyższe od przeciętnej rynkowej.

Czyli jedno jest pewne - zarobki w Euro Holding Sp. z o.o. są według Was dobre. Co do atmosfery, macie różne opinie. Dlatego może zachcecie bardziej opisać tę kwestię? Macie niemiłe doświadczenia z samymi pracownikami czy bardziej z przełożonymi?

admin

Macie nowe informacje o Euro Holding Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

@admin

Bardzo dobre zarobki, wszystko ok :)

@Nick Bardzo dziękuję Ci za ten post. Szanuję Twoją opinię dotyczącą Euro Holding jako pracodawcy, ale chyba można by znaleźć jakieś jego plusy. Jak przedstawia się tam wynagrodzenie - jest już na dosyć godnym poziomie?

@Karolina

Tak, wynagrodzenie jest OK - wysokie, ale niestety nie dla wszystkich. Tylko dla wybranych. Jednak firma myśli, że to załatwia wszystko(usunięte przez administratora)

@Nick To jednak chyba normalne, że nie wszyscy pracownicy dostają takie samo wynagrodzenie. Może ich przecież różnic stanowisko, doświadczenie, a także ilość przepracowanych lat. Trzeba docenić, iż w Euro Holding można dostać pensję na dobrym poziomie. A co z premiami - dostajecie je?

@Karolina

tak normalne, że każdy ma inne wynagrodzenie, ale proszę czytać ze zrozumieniem. Chodzi tu o to, że na niektórych stanowiskach płace są sporo powyżej średniej rynkowej, a niektóre właśnie średnie ( w zależności ile kto wazeliny ze sobą nosi). Dostanie premii nie zależy od osiągnięć (usunięte przez administratora) Owszem, zdarzają się.

Bardzo dziękuję, ze postanowiłeś dopowiedzieć coś w tej kwestii. Może jednak Prezes firmy Euro Holding ma jakiś konkretny powód, by wynagradzać niektórych pracowników nieco lepiej - nie sprowadzajmy zatem wszystkiego do jego humoru. Wiesz może, czy planuje się tam zatrudnienie nowych osób?

Na oficjalnej witrynie firmy Euro Holding możecie zauważyć, że w chwili obecnej prowadzą oni rekrutację: http://www.euroholding.pl/kariera A zatem jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową, to jest to niewątpliwie najlepszy moment na aplikowanie. Proszę, dajcie znać w komentarzach, co sądzicie.

@kleszcz. Zapewne masz jakiś problem związany z firmą Euro Holding. Ale Twój wpis jest zbyt lakoniczny i nic nie powie osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś o tym pracodawcy. Wyjaśnij nam konkretnie - jaki masz właściwie zarzut wobec niego?

@anonymous, widzę, że jesteś zainteresowany współpracą z Euro Holding i sugerujesz się opiniami na tym forum. Są one na pewno punktem odniesienia dla osób poszukujących informacji o tej firmie jako pracodawcy, ale czasami warto podjąć ryzyko i przekonać się osobiście o tym jak nam się będzie pracowało w danym miejscu pracy. Co postanowiłeś odnośnie do współpracy z Euro Holding?

@e., co masz konkretnie na myśli pisząc o wyzysku i łamaniu danego słowa w Euro Holding Sp. z o.o.? Czy takie zachowania dotyczą Cię bezpośrednio? Jak oprócz atmosfery i środowiska przedstawiają się pozostałe warunki zatrudnienia w oparciu o które współpracujesz z tym pracodawcą? Twoja wypowiedź, z pewnością zainteresuje te osoby, które chciałyby rozpocząć pracę w Euro Holding Sp. z o.o.

e.

Niestety muszę dołączyć do grona osób z opinią negatywną..(usunięte przez administratora) Klimat dla ludzi, którzy lubią pracować w atmosferze fałszu, uśmiechania się do siebie i udawania, że bardzo się lubimy i jest ogólnie super. To jak się tu pracuje, pokazuje chociażby ilość osób, które w ostatnim czasie odeszło z firmy. Oczywiście jest też grono długoletnich pracowników - ale wszędzie się takie znajdzie- są to ludzie (usunięte przez administratora) albo tacy, którym wszystko jedno, albo tacy dla których najwyższą wartością jest kasa (usunięte przez administratora)

Jest jakaś przyczyna tej ciszy na forum?

grrrr

Super firma, stałe godziny pracy, dobre zarobki. Szczerze polecam.

@Gabs rozumiem, że widziałaś taką opcje zatrudnienia? Czy w takim razie zdecydowałaś się na udział w procesie rekrutacyjnym i możesz napisać nam o nim kilka słów? To bardzo ważna kwestia dla wielu, bo nadal jest to bardzo stresująca sytuacja, od której naprawdę wiele zależy.

Gabs

A czy ktos pracował moze na stanowisku recepcjonistki? Warszawa Bardzo prosze o opinie :)))

@Jurek, dziękuję bo każda opinia na forum dla innych użytkowników się liczy. Powiedz co miałeś zawarte w umowie jeśli chodzi o zakres obowiązków? Bo chyba tutaj u Ciebie był największy problem jeśli chodzi o zatrudnienie w Euro Holding Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Holding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Holding Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Holding Sp. z o.o.