Penny - Dobroszyce

Gdańsk

Opinie o Penny - Dobroszyce

rozwolninie

TU nie chodzi o firmę bo jest rzetelna tylko o tego ( usunięte przez administratora )

rozwolnienie

robilem tam lipa jak nic jeden taki gruby to na 2 zmianie to idzie do domu o17 i wraca o 21 szkoda gadac

bombelki

Jak chcesz się nabawić zawału to spróbuj popracować w Penny.

Janek

No cóź po ilości przewalonych pracowników zgadzam się, że są nieźli ale to tyle z plusów reszta to jak masz inne mozliwości to sobie odpuść.

Ola

to chyba jakiś żart. penny - dobroszyce to jakaś jedna wielka pomyłka. atmosfera, jeżeli panuje tam jakakolwiek, nie można powiedzieć że jest chociażby dobra. koleżeńskość to fikcja. w penny się nie zarabia. tam dostaje się jałmużnę. chyba ze komuś wystarczy 1200 przekazane na odczepnego bo to maksimum.

z tego co mi wiadomo nigdy ni pracowala tam kobieta.... "bywa całkiem koleżeńska atmosfera" czasem bywa ale rzadko "Podobno tam płacą nieźle" mysle ze 1100 - 1300 to nie jest "nieźle"

Zostaw opinię o Penny - Dobroszyce - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Penny - Dobroszyce