Jamarex Sp.j. R. M. Paszko

Bielsko-Biała

Opinie o Jamarex Sp.j. R. M. Paszko

kaziko
użytkownik zarejestrowany

market, niestety, ale chyba nie mam zbyt dobrych wieści. Strona internetowa firmy nie działa, tu od 2012 cisza na forum, w Internecie brak o nich informacji, to wniosek nasuwa się sam, chyba przestali działać.

Kasia

Mój tata pracował kiedyś w tej firmie, widywałem Go tylko w niedzielę. Zmienił pracę i widuję go co dzień.

paszko

chciałem coś napisać na ten temat,ale nie napiszę nic.Sławek 6 lat pracowałem w tej firmie.BÓG wybacza, kierowcy nigdy

Pracuję tam ponad rok i nie pamiętam aby kasy nie było ostatnio na czas...

Nie ma co się rozwodzic na temat owej FIRMY mówiąc krótko syf i malaria jestem pewien że ten rok jest ich ostatnim

Anonim

Niema co się tam pchać. Szkoda czasu , nikt w tej firmie nic nie wie , kiepskie zarobiki , brak podstawowych ubezpieczeń.

A jakie są zarobki i flota samochodów dla ph

Zostaw opinię o Jamarex Sp.j. R. M. Paszko - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamarex Sp.j. R. M. Paszko