Martin Braun Sp. z o.o.

Opinie o Martin Braun Sp. z o.o.

Karolina

Dawno nie było nowych wpisów odnośnie tego jak pracuje się w firmie. Jakim pracodawcą jest Martin Braun obecnie? W poprzednich opiniach padło stwierdzenie, że pracując tu można się wiele nauczyć. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym jakie możliwości rozwoju oferuje właśnie ten pracodawca? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

ludzia

@xxx słabsze to znaczy na jakie konkretmie wymnagrodzenie na starcie będę mogła liczyć? jak z jakichś powodów nie możesz podać konkretnej stawki, różnie może być, to może chociaż jak najbardziej zbliżone ciasne widełki podaj. słyszałam bowiem że jednak dobrze płaca od ludzi

Xxxxxxxx

Witam.Z tego co tu widzę to zarobki w tej firmie słabsze niż w piekarni obok mojego domu.Żeby nie było że się nie znam to pracuje w branży i jeśli braun tak płaci to jestem w szoku.pozdrawiam

Technolog

I tu Was zaskoczę, w związku z rozwojem firmy potrzebujemy technologa-cukiernika na rejon Śląska...... Praca ciekawa a reszta to uzgodnienia.....

Misty

jeździłem dla nich rok jako pH i nigdy nie udało mi się zarobić więcej niż 1900zł Co trzeba przyznać. Produkty najwyższej jakości. standardy wyposażenia PH super, tylko targety na rejonie gdzieś w kosmosie niedosiężne a od targetów zależała premia. Teraz się pewnie pozmieniało bo to było jakiś spory czas temu. Jedno pewne. Fajni współpracownicy i niezła ekipa była. Niestety super autem człowiek nie nakarmi rodziny... Ale jak ktoś jest młody ambitny i mieszka u mamy to polecam!

dzidzia 2

Atmosfera spoko,ludzie super gorzej z dyrekcją a zarobki na średniej krajowej. Ale można się dużo nauczyć ogólnie warta polecenia

Zostaw opinię o Martin Braun Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martin Braun Sp. z o.o.