Zarges Polska Sp. z o.o.
counter
2 8 14 5 1
Łucja Nowy wpis

Znajdę tutaj kogoś kto aktualnie pracuje bądź niedawno pracował w Zarges w głównej siedzibie w Sosnowcu? Jakie zarobki dają na start?

Baartass Nowy wpis

W przeciągu kilku ostatnich lat na południu Polski pracowało 3 pracowników, z czego ostatni 4 lata a poprzednicy po kilka misięcy. Na północy Polski w ciągu kilku ostatnich kilku lat pracowało 2 pracowników z czego ten pierwszy też coś 4-5 lat a ostatni chyba 3 miesiące. Częstotliwość ogłoszeń w tym przypadku nie idzie w parze z ilością zatrudnionych pracowników, tak jak wspomniałem szukają kogoś odpowiedniego. Trwa to tak długo ponieważ albo nie ma konkretnego kandydata albo konkretnemu kandydatowi warunki na pasują. Na atmosferę nie można narzekać, nie jest to korporacja. Czas pracy to 8 godzin, nikt Cię nie zmusi do pisania maili czy wykonania telefonu przed 8 rano czy po 16 popołudniu. Zdrowe zasady współpracy, Właściciel to człowiek honorowy, bardzo grzeczny i sprawiedliwy. Kierownicy są ok. na północy jest konkretny, posiada dużą wiedzę techniczną i duże doświadczenie w branży, otwarty na dobre pomysły i potrafiący słuchać. na południu jest młodszy, narwany i nie wiem czemu lubiący rywalizować z podwładnymi Firma ogólnoświatowa, Polski oddział jest firmą rodzinną. Nie masz ciśnienia na podróże służbowe i ciągłe wyjazdy. Załatwiasz sprawy telefonicznie i mailowo. w tej branży przy tym asortymencie i przy takim rodzaju klienta jazda do klienta bez umówionej wizyty mija się z celem stąd praca głównie home office. Coś jeszcze?

ktoś Nowy wpis

Napisz dlaczego patrząc na historię dawanych ogłoszeń w Pracuj.pl w przeciągu kilku lat było bardzo dużo ogłoszeń. Nie wydaje Ci się dziwne że jest aż tak duża rotacja. Rozumiem że gdyby był tak zwany jeden no dwóch nieodpowiednich kandydatów ale niemalże każdy kto przychodzi zaraz odchodzi. Bo tak to można zrozumieć po częstotliwości ukazujących się ogłoszeń. Co do zarobków piszesz że są niskie a i prowizja nie należy do satysfakcjonujących ale ktoś na to się godzi to dlaczego zaraz po jakimś czasie odchodzi. Może brak atmosfery ? Może są niezdrowe relacje miedzy ludzkie? Może być tak że firma jest w porządku jako firma ale może jest ktoś kto nie pozwala spokojnie pracować nawet za niskie wynagrodzenie o którym piszesz.

Tak1Nie
Baartass Nowy wpis

Szukają ponieważ nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata. Auta to cały wachlarz, to co tańsze. Na podkarpaciu będzie Rapid ze słabym silnikiem, na Warmii i Mazurach Kia ceed i to zajechana. Podstawa raczej stała i mała, nie ma szansy na spore negocjacje, można nadgonić prowizją ale nie ma co liczyć na dużą prowizję od razu. Trochę czasu upłynie zanim zacznie się kręcić sprzedaż. Szukają człowieka z doświadczeniem technicznym, nie musi być z branży. Napiszcie co was interesuje konkretnie, będzie mi łatwiej coś o firmie napisać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

abc

Do Waldi. Piszesz że firma oferuje świetne warunki pracy i płacy. Powiedz dlaczego ciągle pokazuje się ogłoszenie na stanowisko DTH ??? Czy w tej firmie jest coś nie tak, skoro ciągle szukacie kogoś na to stanowisko ??? Może jednak warunki albo może atmosfera jest daleka od ideału.

Tak4Nie

pomper

żenada zarges:)

Tak3Nie

Ktoś

Witam. Wszyscy Ci którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie powinni nawet najmniejsze ustalenia zapisać w formie pisemnej. Wynagrodzenie, premię, prowizję od sprzedaży oraz zakres terytorialny działania. Ustalcie również zanim podejmiecie pracę czy wszyscy klienci którzy są na waszym rejonie są rzeczywiście wasi. Wszelkie ustalenia formalizujcie tylko i wyłącznie z prezesem firmy. Nie zgadzajcie się na ustalenia ustne.

Tak11Nie

Hmm

Jakie auto?

ktos

Patrzyłem na archiwalne ogłoszenia w pracuj.pl strasznie często się ogłaszali. Coś jest nie tak w tej firmie ???

ktoś

Czy został już ktoś wybrany na stanowisko DTH

ktos

Nie piszecie nic o atmosferze i stosunkach międzyludzkich.Jak ten temat wygląda. Jakie samochody firma posiada. Duża jest rotacja w firmie?

aaa

Proszę napiszcie o atmosferze, stosunkach międzyludzkich itd .... Czy możesz napisać konkretnie o narzędziach jakie się dostaje

zainteresowany

Pokazało sie ogłoszenie na handlowca. Napiszcie prosze o atmosferze warunkach itd

Rafcio

Firma godna polecenia. Nie ma minusów.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarges Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zarges Polska Sp. z o.o.