Gamer-Media Tomasz Nowicki

Swarzędz

Opinie o Gamer-Media Tomasz Nowicki

rena
użytkownik zarejestrowany

czy ty @olkaaaaa nie przesadzasz?? To dziwny zbieg okoliczności twój laptop, kilka dni później twojego chłopaka. A może musicie uważać przy korzystaniu z kompa??

olkaaaaa

To są po prostu oszuści. Oddałam mojego laptopa do sformatowania i wgrano mi fałszywego windowsa, laptop działa gorzej niż wcześniej, gdyby nie to, że potrzebuje go cały czas zaniosłabym . Parę dni później mój chłopak również odebrał od nich swojego laptopa również z fałszywym windows. Nie oddawajcie tam swoich komputerów. Również dziewczyna, która przyjmowała mojego laptopa nie miała o niczym pojęcia. Obsługa i serwis fatalny !

fazi

Polecam sklep Gamer Media kupuję tam już kilka lat i zawsze można się dogadać. Jestem zadowolony maj wszystko i w dobrych cenach.

Klient

Chyba kobieto nie wiesz co to jest ugruntowana pozycja na rynku. konkretne zasady działania ? Formatowanie Windowsa 120 zł Za co ? Nic innego nie potrafią tylko format i format, doradzić też nie ma co. Byłem tam kilka razy po drodze do pracy i więcej tam nie wróce, straszny bajzel, i ogolnie panujacy chaos. Nie Polecam! Typowy sklep dla ludzi którzy nie się nie znaja i chca przepłacać!!!

Zostaw opinię o Gamer-Media Tomasz Nowicki - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamer-Media Tomasz Nowicki