Opinie o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. w Warszawa

Czy w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Rafał Nowy wpis

Można wykorzystać w hurtowni śmieszne 200 zlotych żadnych bonów itp.

@Rafał

A to 200 zł to do wykorzystania w ciągu roku jest? Znalazłem sobie stare ogłoszenie dla magazyniera i akurat tam nic nie pisali o tym, dla tego etatu. Widziałem też, że wymagana była dyspozycyjność i nie bardzo rozumiem o co z tym chodzi, niech ktoś wytłumaczy.

Adam Nowy wpis

Czy w alpanie pracuje jeszcze pan kierownik wiesiek?

Czy w alpanie pracuje jeszcze pan kierownik wiesiek?

Zdzichu

Pracowalem tam kiedys u Wieska na zmianie pikna sprawa, (usunięte przez administratora) ekipa fajnie sie pracowalo. A teraz uwaga co najwazniejsze melanz pijanstwo to byla norma, chyba wszyscy pili, ale robota byla zrobiona bardzo milo wspominam te czasy :)

Wanda
@Zdzichu

nie pracujesz już w tej firmie bo pracodawca zechciał wymienić pijącą ekipę na trzeźwą?

@Zdzichu
@Wanda

to byla sztywna ekipa nie pijacka, nie bylas nie widzialas nie wiesz nic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czym Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Były pracownik.

Tak. Zachęcają aż chce sie tam pracować.

Kamila
@Były pracownik.

Ile wynoszą te dodatki? :P

MAcko

Siemka , jakie są zarobki w firmie Alpan i jak sie tam pracuje ?? z góry dziękuję

Konrad

Od kiedy to firma ma nagradzać za złą prace? Dobrze pracując nie będzie powodu do marudzenia bo firma jest ok!

Miki
@Konrad

Jaka dobra prace jak wysrubowane sa normy do zrobienia jak ktos robi szybko to sa pomylki szybko to sie mozna zesrac albo szybko abo dokladnie

Miki

Nie dosc ze zabieraja za niby jakies straty to jeszcze za bledy coraz lepiej widze sie dzieje i jeszcze do tego ukraina pracuje

Ludzie omijaicie to firmę szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kierownictwo kable numer jeden donoszą wyżej a teraz jak będziesz mieć błąd w składaniu to za jeden taki zabiorą ci 5 zł

Dorota

Dzięki, chociaż wyzwiska są zbędne, w końcu jesteśmy na forum publicznym. Czyli za każdy błąd podczas pracy w Alpan potrącają pieniądze z wynagrodzenia? Wyjaśnij, jeśli możesz.

Alpan Wysogotowo,tragedia,żywność i napoje z powodu małego magazynu stoją na słońcu . Pani kierownik zero wiedzy na tematy logistyczne. Praca w godzinach nocnych łamiąca wszelkie przepisy dotyczące przestrzegania ciszy nocnej. Samochody ciężarowe przyjeżdżają w godzinach nocnych mimo zakazu przejazdu od 22 do 6 rano.

Henryk

Spoko firma, dla chcących pracować nie będzie powodu do narzekania!!

Dzień dobry.Jestem z Suwałk.Właśnie wczoraj pytałem o pracę jako kierowca -magazynier.Pan dyrektor zapytany o podstawę wynagrodzenia powiedział ,że otrzymuje się najniższą krajową.Myślę,że cos nie gra w jego umyśle.Przecież w Suwałkach szukaja pracowników.Nie przepracuje za taką stawke nawet minuty.Oferowanie najniższej to brak szacunku dla pracownika.Będziecie zwijać ten wasz (usunięte przez administratora) biznes.

Justyna

@Dobry, chciałabym, żebyś przedstawił skąd masz takie informacje na temat pracy w firmie Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.? Czy rzeczywiście takie sytuacje mają miejsce, czy są to tylko Twoje przypuszczenia bądź informacje, które słyszałeś od jakichś osób? Napisz bardziej szczegółowo, co wiesz na ten temat.

Dobry
@Justyna

Przypuszczenia a tak po za tym to Wiesiek jest dobrym kierownikiem więcej takich jak on a że się powydziera to widocznie musi

dastan211
@Justyna

sa moze przyjecia do alpan do wieska na zmiane?

@dastan211

Na stronie internetowej firmy Alpan Maciej Pankiewicz znalazłem informację o tym, że firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisku magazyniera. Czy taki rodzaj pracy odpowiadałby Twoim oczekiwaniom? Możesz podzielić się z nami informacją, dlaczego akurat praca w tej firmie wydaje Ci się interesująca? Odpowiedz, proszę.

Justyna

@Dobry, czy może masz wiedzę na temat innych aspektów pracy w firmie Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.? Interesuje mnie, jak wygląda atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie osób, które są bardziej doświadczone, czy trzeba samemu radzić sobie z powierzonymi obowiązkami?

Dobry

Wiesiek kierownik Warszawa alpan deblu zastanów się nad swoją zachowaniem i nie wdziera tego ryja na twojej zmianie można chlac alkohol i przyjść na na panem do roboty bo i tak nic nie powiesz

Romek
@Dobry

A skąd to wiesz

Justyna

@Anka, jak konkretnie postępuje firma Alpan Maciej Pankiewicz wobec osób, które są zatrudnione w tej firmie? Czy możesz sprecyzować to, co napisałaś w swoim komentarzu? Sprecyzuj również, co rozumiesz pod określeniem, że firma postępuje tragicznie wobec zatrudnionych pracowników, jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na to, iż w taki sposób określiłeś ten aspekt pracy.

Anka

Nawet w dobie tzw braku pracowników na rynku pracy firma postępuje tragicznie wobec w niej zatrudnionych. To całkowicie absurdalne. Aż się prosi o kontrole z pipu. Radzę omijać firmę. Naprawdę nie ma sensu nawet iść na rozmowę kwalifikacyjną. Ja nabawiłam się depresji.

Justyna

@życzliwy, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Alpan Maciej Pankiewicz? Dlaczego według Ciebie występują takie sytuacje, o których wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy jest to wina braku odpowiedniego miejsca do przechowywania tego typu towaru? Napisz, proszę, coś więcej w tym temacie.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

życzliwy

Firma tragiczna,żadnej logistyki,towar potrafi godzinami leżeć na słońcu a przecież to żywność.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Super się pracuje .Konkretny pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.?

Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.