Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.

Opinie o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.

nikt

Fakty magazyn: 1) tylko dla zdesperowanych i nie mających alternatywy 2) Warszawa niestety nie pozwala na godne zarobki w magazynach, nawet przy ciężkiej pracy jaka jest w Alpanie, więc jeśli jesteś choć trochę ogarnięty szukaj czegoś innego 3) rzeczywiście premie są, ale koszty pracowników muszą być minimalne, więc są niewielkie, bądź w ogóle 4) brak regulaminu pracy, gdzie wszystko powinno być zawarte, nie wspominając, że na umowie każdy powinien mieć coś takiego 5) nie zgodzę się z zrzutami co do kierowców, którzy otrzymują lepsze trasy - zapracowali sobie na to. wielu kierowców, którzy tam pracują w ogóle nie nadaje się do funkcjonowania w społeczeństwie, a co dopiero do kontaktów z klientem i odpowiedzialności za towar!!! 6) brak odpowiedniej osoby do zarządzania magazynem, stąd wiele strat, do tego jeszcze branie towaru na koniec miesiąca w ilościach irracjonalnych i wydawanie później z kliku dniowym terminem, bądź już po terminie 7) logista: robi co może, a może nie wiele z tym co ma, ale zawsze można dużoooo lepiej 8) kierownicy zmianowi: jest/było dwóch takich z którymi chyba mało kto chce współpracować 9) jak jeszcze dodamy do tego księgową, która trzęsie całą firmą, to aż ciarki przechodzą. Pisać mógłbym dalej, ale to powinno wystarczyć tym co szukają pracy jak i dla pracodawcy.

dastan211

a co slychac u kierownika krzykacza wieska dalej ten popierdoleniec tam robi

Ppppp

Dno totalne

P

Dno totalne

ooo
użytkownik zarejestrowany

może i tak się stało, jendka jak nie macie informacji potrwierdzonych na ten temat to nie piszcie o tym na forum i nie wprowadzajcie nikogo w błąd.

mak

Mam pytanie do pracowników Alpan Płock czy to prawda że Walus został zwolniony pracowałem kiedyś w Płocku.

zirytiwany

a propos tej wypowiedzi (to po francusku) "wydaje mi się, że to, że firma jest rodzinna nie przekresla ich w żadnen sposób, nawet lepiej bo maja bliskie relacje. " -ewidentnie widać, że piszesz to na polecenie kogoś z zarządu. Czy napisałem, że firma rodzinna jest czym złym-nie. Problemem Alpana jest natomiast to, że w zarządzie zasiadają ludzie dziwni intelektualnie: rozsyłający głupkowate maile o chamskiej treści pełne błędów ortograficznych, pani dyrektor, która manipuluje przy obrotach handlowców po to, by nie zapłacić im premii, wreszcie spotkania integracyjne, które są jedynie pretekstem do wyciągnięcia z kogoś przydatnych informacji i wyrzucenia, by znajomi z zarządu mogli mieć premie za zrobienie rzekomo przez siebie obrotu. Dziwię się właścicielowi, że dał im się tak rozpanoszyć, ale nie moja to sprawa. Mam nadzieję, że zrozumiałeś teraz, że nie problemem są bliskie relacje a zwyczajna manipulacja. Radzę omijać tą firmę i tyle. Handlowcy tracą na współpracy z alpanem: klientów bo nawet nie ma wcześniej ustalonych cen, towar jest często wybrakowany albo ktoś przerzuca handlowca z długim stażem na gorszy rejon, żeby nie wyrobił obrotu. Wolne żarty.

zirytowany

Firma robiąca na początku dobre wrażenie. To jednak tylko złudzenie. "Stary" właściciel ma jeszcze jakieś zasady, jego syn i "bliscy" przyjaciele z klucza "Brawo Rafał! Brawo Ania!" wchodzący w skład zarządu są ich całkowicie pozbawieni. Niedouczeni (kierownik nie zna się na ortografii, a "głównodowodząca" może kiedyś przechodziła obok szkoły), bazujący na dorobku "Starego", pozbawieni umiejętności i wiedzy na temat prowadzonej działalności. Ta firma niszczy ludzi - szczególnie tych, którzy dużo i wydajnie pracują. Właśnie tych usuwa się z Firmy w obawie, że wyjdzie, iż samemu nic się nie robi. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Opis po doświadczeniach w pracy PH oddział Warszawa.

ja80

Syf ,kierownik to świnia ma za ludzi bydło najlepiej pracować za darmo ,są lepsi i gorsi

Zenek1

Praca w tej firmie jako kierowca to jest jedna wielka porazka! Obiecuja cuda nie widy, a okazuje sie zupwlnie co innego. kirowcy podzieleni sa na lepszych i gorszych co oczywiscie odbija sie na wynagrodzeniu (ok. 1000 zl roznicy miedzy kierowcami!). Nieliczna grupa oczywiscie brat kierownika itp. ma lepiej ulozone trasy, lepszy wywoz za co otrzymuja premie, a gorsi dwa razy tyle roboty mniejszy wywoz za co nie otrzymuja premii. Kierowcy nie maja placone za nadgodziny ani godziny nocne. Logistyk pozbawiony wszelkiej odpowiedzialnosci bo oczywiscie zwalaja na kierowcow czeka tylko aby wypchnac towar z magazynu i o godz. 13 zwinac sie do domu - dalej kierowca niech sie martwi. Jeszcze duzo by pisac na temat pracy kirowcy w tej firmie - po prostu jedna wielka zenada! Goraco nie polecam!

darek
@Zenek1 18.03.2016, 21:33

Zenek,a o którym oddziale piszesz?

ja80

Praca w tej firmie to wyzysk malo placom i zabieraja z pensi

użytkownik zarejestrowany

Qta-phon

Alpan we Wrocku po 4 miesiącach już się zwija. Zwolnienia na potęgę, co tydzień po kilka osób. W wigilię gasimy światło i tyle z podboju... Omijać tą firmę szerokim łukiem. Ci co pozostali wszyscy szukają pracy

piąt

na początku wszystko gra byłem pod wrażeniem właściciela gościu zaimponował mi podejściem do biznesu i to był błąd bo to tylko otoczka. Pan Maciej to można powiedzieć, że ma jeszcze jakieś zasady jednak syn to zupełnie inny temat. Bardzo miło wspominam pracę w ALPANIE jednak rozstanie z firmą to zupełnie inny temat. Jak chcesz tam pracować to kup sobie wiadro wazeliny bo jeżeli nie to będzie kiszka.

tosław

Oszuści i kłamcy największy to logistyk pan (usunięte przez administratora)

fatal

HooL - 2012-02-14 08:30:09 Mariola Ty się zdecyduj, czy piszesz w rodzaju męskim, czy żeńskim. Coś mi tu ściemą pachnie...Fatalna Firma, wyzysk człowieka przez właścicieli. Ludzie ciężko pracują wyrabiają kasę a sami nie mają za to zapłacone. Wstyd Panie właścicielu okradać ludzi i wpędzać ich w biedę. A tak księgowa to taka sama wredna wypłaca kiedy chce zależy od jej humoru. Nie przyjmujcie się w tej firmie.

HooL

Zostaw opinię o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.