Eco-cars Sp.zo.o.

Poznań

Opinie o Eco-cars Sp.zo.o.

Agata

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania o aktualnej sytuacji w firmie. Może jednak ktoś się zdecyduje na udział w dyskusji? Na stronie internetowej Eco-cars nie ma zbyt wielu bieżących informacji - z czego może to wynikać?

Agata

Jak wyglada dzisiaj sytuacja w firmie? Czy plotki o jej upadku okazały się informacjami bez pokrycia? To najważniejsza z informacji, jakie niezbędne są osobom poszukującym pracy.

4rfg

@wore chociaz to dziwne ze nikt sie tutaj nie wypowiada

camilleon

Firma upada, lub już upadła.

Vicki

Cyrk a nie firma. Powiem tak: Obsługa biura świetna. Kontakt z kolesiem ktory ponoc się zna, zwlaszcza pewien Seweryn który nadaje się na targ z warzywami a nie miedzy samochoday i części. Dupolizaj wlasciciela , donosiciel jakich mało!!! Do tego jeździ samochodem nie mając prawa jazdy. Mało kto w tej firmie zna się fachowo na sprzedawanych czesciach. Wypłata : Zenada przez dużo Ż do tego duże "Ż" nie ozusowane w całości. Pozdrawim i zycze miłych zakupów tam pod okiem pfff fachowej obsługi.

loco
@Vicki 03.09.2014 22:56

Panie Darku jeśli ma Pan problem to proszę o kontakt.

cocoloco

Firma jest NIESAMOWITA, (firma tzn. tata i synuś) w ciągu kilku miesięcy wywalają(pozbawiają)z pracy większość zatrudnianych osób, potem tata wyrzuca synusia na bruk, i ostatecznie synuś (z pomocą policji) wyrzuca na bruk tatę.

eco-bronco

Firma rodzinna[usunięte przez moderatora] Co do firm, które współpracują z tym paskudnym duetem, to sytuacja jest podobna. Kandydowanie synusia do samorządu M[usunięte przez moderatora]. z ramienia sld tylko potwierdza jego paskudny charakterek. Chciałoby się mieć więcej władzy niż tylko tę w firmie, a co za tym idzie każdy się z pewnością domyśla. Oby jak najmniej takich [usunięte przez moderatora] miało dostęp do władzy.

M.K

Firma rodzinna. Jednakowo z rodzinną atmosferą nie ma nic wspólnego. Zarząd składający się głównie z męskiego grona zupełnie pozbawiona jest kultury osobistej i jakichkolwiek manier. Częste obelgi i wyzwiska w strone pracowników potęgują stres. [usunięte przez moderatora] oszukiwanie z wynagrodzeniem. Atmosfera w wiekszosci nerwowa dla osob o duzej odpornosci zwłaszcza w kontaktach z głownym szefem. Nie placenie za nadgodziny. Zdarzyło sie, ze w razie potrzebnego wolnego badz wczesniejszego opuszczenia pracy nie było problemów.

Zostaw opinię o Eco-cars Sp.zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-cars Sp.zo.o.