Opinie o Bestkebab Sp. z o.o. w Lisowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bestkebab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestkebab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestkebab Sp. z o.o. w Lisowice

Jakiś czas temu.....

Ogółem niema dramatu jest ciężko ale zarobić da sie na chleb i pieniądze zawsze na czas

aav

Nie polecam pracy w kebabie ludzie dla nich to roboty, w ogóle zero szacunku

abc

Byłam, słyszałam,widziałam.Dziwię się że jeszcze sąd pracy tam nie dotarł. Najgorszy jest obleśny mały, mściwy turek erotomanzboczeniec który próbuje sobie stworzyć jakiś własny mały harem i jedyne co jego interesuje to która ma męża i jakiego,a umiejętności pracownika ocenia po aparycji i podejściu w stosunku do niego.

prawda
@abc

Haha roki

bezrobotny

Czytając te opinie to so tylko narzekania za dosc dobrze platną prace,jesli sie którejś pani nie podoba to niech sie zwolni,a jak ma pogwałcone prawa to niech idzie do sądu pracy.Mnie osobiscie obżydza kupienie np. kebaba po takich wpisach. Praca jest z urzyciem niebezpiecznych narzedzi więc pracownice muszą chyba mieć predyspozycje jakieś psychofizyczne.

@bezrobotny

A dla czego mają się zwalniać !? Jako pracownik maja swoje prawa które pracodawca ma mieć na uwadze i je przestrzegać!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bestkebab Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KONSERWATOR, MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
ANONIM

Dzisiaj wyjaśniło się kto ile ma do powiedzenia w tej firmie. Nikt nie potrafi sobie poradzić z psychicznie chorym, głupkiem turkiem Okanem który powinien raczej siedzieć w tureckim wiezieniu a wyżywa się na Polskich pracownikach. Jeśli Polski prezes staje za turkiem który kłamie,oskarża nas o rasizm bo jest czarny wprowadza karę,zakaz rozmów na hali gdzie się przebywa po 10 godzin prawie codziennie to trzeba będzie wzywać policję.

X c x

Prawdopodobnie zwolniła się niedawno z ukladania starsza pani której turek dokuczał...

NoKebabBest

w tej firmie z pracujących kobiet, 3/4 to mężatki. Nie pracuję na kebabie,jednak połowę z nich doskonale słychać, (pewnie zostanie to wycięte przez administratora) jednak prawda jest taka,że same zachowują się jak małe dziwki,prowokują i zaczepiają wszystkich facetów,a potem zawsze oburzone,że usłyszały epitet pod swoim adresem.Podejrzewam,że nie wybrane mają spokój z Okana zaczepkami tylo raczej te,które go olewają i nie prowokują. Monalizak ma rację,nie możemy dawać się poniżać we własnym kraju,jednak jeżeli chcemy,żeby nas ktoś szanował,zacznijmy szanować same siebie i tak samo ma rację Grubalaska,NASZ POLSKI PAN PREZES powinien się wkońcu tym zainteresować.Każda poniżana kobieta ( oczywiście nie z tych prowokujących zaczepki) lub osoba,której warunki pracy nie do końca odpowiadają niech idzie do prezesa,nie poskutkuje,znowu i znowu i znowu. Trzeba próbować, prezes L. musi w końcu zareagować,mamy czasy TV i programów typu sprawa dla reportera lub interwencja :). Coś trzeba zadziałać w tej firmie,ale najpierw niech przestaną podnosić głos laski,które za przeproszeniem włażą Okanowi z gadką do (usunięte przez administratora) w żartach wyzywają a potem wielkie halo bo usłyszały od niego spier dalaj

monalizak dama z kebabem

A co z osobami które nie mogą pójść do pracy gdzieś na strefę ? Z powodu wieku lub innych przyczyn mają bardzo małe szanse na pracę w firmach ze stref ekonomicznych większych miast.Co z nimi? Ich czas i rodzina są nic nie warte ? Myślicie ze praca 10 godz. lub więcej w takich warunkach to dla nich przyjemność? Nie maja żadnych praw ? Jest XXI wiek,mieszkamy w Polsce wolnym kraju,należymy do UE mamy swoje prawa. Jest ustanowione prawo którego należy przestrzegać, mamy kodeks drogowy i przepisy, za nie przestrzeganie ich grozi kara. Jest też kodeks pracy który pracodawca ma obowiązek przestrzegać jeśli nie powinien być ukarany.Skoro pracownicy zgłosili do inspekcji pracy nieprawidłowości a kontrola nie odniosła żadnego skutku,ponieważ jak wieść niesie po zakładzie że "zostało posmarowane,,...może należy iść wyżej? Podobno to wina turków. Nas kobiet jest tutaj większość,a kobieta sprzeciwić im się nie może,może tak chcą pokazać swoją władzę,tylko oni nie są u siebie zapomnieli o tym.Ja znam swoje prawa i mam zamiar o nie walczyć bez względu na skutki,nie dam się zniewolić, szantażować i poniżać we własnym kraju!

I kto w ogóle zarządza tym zakładem, nikogo nie interesuje co dzieje się na hali, nie interesują nikogo stosunki międzyludzkie ( za które co niektórzy mogą skończyć w sądzie,wystarczą tylko świadkowie i małe dowody). Nikogo i nic tylko mięcho i kasa...A reszta jak bydło w stajni jeszcze trochę i do stołów będą przykówać

...

Na opiekaniu są dwie zmiany,za nadgodziny nie masz nic, żadnego dodatku.

grubalaska

w Legnicy jest strefa ekonomiczna,w Środzie Śląskiej i Polkowicach też. Kto Was trzyma w Kebabie?. Na wejściu masz info,że zaczynasz o 7,00 a kończysz niewiadomo, co do Okana to laski same sobie winne,same zaczepiają i prowokują,a potem się dziwią,że są "szmacone". Ta firma ma wiele minusów,ale to firma oferuje jedne z niższych stawek dla lektorów języków obcych. (usunięte przez administratora) odradzam współpracę z firmą CKB! powinien się tym zainteresować. Bez sensu jest wyżywanie się na Gośce i Edku,bo tak jak my im podlegamy,tak oni komuś też.

...
@grubalaska

Nikt się na nikim nie wyżywa a szczególnie na panu E. a pani G.sama jest sobie winna. Jakim ona jest majstrem ? Zadaje pytania bo szef jej kazał ! "Czy pani ma okres,,? Zabrania opuszczenia zakładu pracy po godzinach odsyłając do szefa ! czy to jest normalne zachowanie majstra w normalnym zakładzie pracy?! Jest mściwa! Zachowuje się jak bezmyślna...... Jak będą jej kazać do nas strzelać bo będziesz chciała wyjść o piętnastej to będzie ? Bo jej kazali. I jak coś czytasz to zagłębiaj się w temat bardziej..."najlepiej powiedzieć zmień pracę,, Turek to z kamienia łupanego się urwał ? Na zaczepki reagować nie ma prawa pozytywnie,znasz zasady współpracy w firmach?To prokuratorem grozi !Kogo oni zatrudniają że takie rzeczy się dzieją?

pseudo brygadzista

hmmm pracuje więcej niż się wam wydaje i z miłą chęcią się zamienię a to co sobie wmawiacie to już wasza sprawa ale spokojnie przecież są inne firmy wiec macie wybór nikt was nie uwiązał przecież ? kierat hmmm jak wszędze...ale zresztą macie swój punkt widzenia proszę nie zrobimy jednego drugiego zamówienia klijenci odejdą a jak odejdą nie będzie zamówień i pracy hehh ciekawe czy siedząc w domu dostaniecie trzy tysiące ehhh

kebabiara
@pseudo brygadzista

Te trzy tysiące przez ile godzin wypracujesz,240,280 czy 300, czy może kebab na ciebie robi a ty zawijasz ? Wiele osób nie chce tych pieniędzy wypracowanych po 10 godz. z wszystkimi sobotami. Główny problem na tym forum jak nie zauważyłeś dotyczy wymuszania czasu pracy i traktowania ludzi. Chcesz pracować 10 godzin ? To sobie pracuj nawet i 16, są takie dziewczyny co i w niedziele przyjdą ( nie wiem co nimi kieruje) Ale nie pod przymusem. I te dziwne pytania z wyrzutami w poniedziałek "dlaczego pani nie było w sobotę w pracy?,,Najlepiej powiedzieć to zmień zakład,niż zorganizować ludziom racę i czas pracy tak żeby to miało ręce i nogi,a nie wchodzisz o 7dmej i nie wesz kiedy wyjdziesz czy o 15stej czy o 17stej. Chcą robić duże zamówienia, klienci ? Do tego trzeba przyjąć ludzi a nie zajeżdżać tych co są bo mięso musi być zrobione,nie naszym kosztem. Chcemy pracować i normalnie spokojnie żyć. Nie wszystko za pieniądze można kupić. Tak,tak narzekamy ale to nie narzeka jedna,dwie,czy trzy osoby i nad tym trzeba by się było już zastanowić...

....

A z czego mamy sie cieszyc? Pracować trzeba, w okolicy jest problem z paca,a wy to wykorzystujecie do granic mozliwosci, zrobiliście kierat z zakładu, ludzie są zmeczeni, wydajność spada a wam (usunięte przez administratora)wiecznie mało. Weź się panie peudo brygadzisto za robotę wtedy pogadamy bo jak na razie to nie macie ani rozumu ani chęci do pracy z tego co widzimy, a przepekac 10 godzin po kątach to każdy potrafi. Mam nadzieje że sytuacja w regionie sie zmieni i ludzie zaczną odchodzić z tego pseudo zakladu !

pseudo brygadzista

masakra czytam i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.....pracuje tu już sporo i ludzie naprawdę jeśli komuś coś nie pasuje to zmieńcie prace nikt was na siłę nie trzyma , jednak to prawd ze polacy potrafią tylko narzekać....

jadzia

Została jeszcze pominięta kwestia niejakiego pana O... to turek który wyśmiewa się z osób otyłych,starszych, w okularach lub zbyt spokojnych,wyraźnie faworyzuje dziewczyny które wpadną mu w oko,zignorowany potrafi być mściwy,wulgarny i agresywny!

halal

A ja chciałabym dodać że szefostwo z innych nacji zagranicznych(czyt.turcja) upodobało sobie sprawdzanie kobiet pod każdym względem prywatnym wręcz intymnym. Mniemana pani brygadzistka(majster) podchodzi do każdej kobiety z kolei wypytując o to czy ( ma pani dzisiaj okres?) albowiem osoby z okresem są przestawiane na osobny stół gdzie są same i wystawione na pośmiewisko, nie mogą wyrabiać w tym stanie szczególnego mięsa(indyk) bo ich wiara tłumaczy to jako że kobieta jest NIECZYSTA! TO JEST naganne naruszenie prywatności intymnej kobiet. Nikt nie zasłużył na takie upokorzenie na tle całego zakładu. Aczkolwiek jesteśmy w polsce !! nie w TURCJI! i 1/4 szefostwa (polacy) powinni nas bronić! Honoru kobiet, Tak być nie może!! to nie jest (usunięte przez administratora) LUDZIE MACIE WŁASNE PRAWA! a jeśli ktoś się sprzeciwi to co?dyscyplinarka? TAK! OTWÓRZCIE OCZY.!

sasanka
@halal

To prawda,ta sytuacja wydarzyła się wczoraj czyli 2.06.2015,chodzą pogłoski że jeśli będzie jakieś nieuzasadnione zwolnienie dyscyplinarne sprawa skończy się w sądzie pracy( Tak nawiasem to tam jest wiele spraw które można oprzeć o sąd lub inne organy ścigania). Znów zaczęły się nadgodziny całymi tygodniami po 10 godz,jutro wypłata NIBY,czyli w sobotę aby ludzi zmusić do przyjścia....Orzeczenie pseudo majstrów ,,Jutro normalnie pracujemy!'' I proszę Admina o złagodzenie cenzury ponieważ wszystkie informacje tutaj podane są prawdziwe

Kaśka

Jak można się z nimi skontaktować w sprawie pracy?

gumiś

To kiepskie rozeznanie robiłeś...wiele się zmieniło po nalocie inspekcji pracy...

Kaśka

Witam. Tak czytam i w sumie konkretów nie ma. Że źle i niedobrze to wszędzie piszą. Obecnie pracuje w Niemczech w rzeźni która na forach ma takie same opinie. Ja nie narzekam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda ta praca? Czy przyjmują kobiety i mężczyzn? Jak wygląda sprawa z przyjęciami w chwili obecnej? No i jakieś zarobki, nie konkrety ale jakieś widełki? Z góry dzięki

Kaśka

No to się najwięcej dowiedziałam. Dzięks

Zostaw merytoryczną opinię o Bestkebab Sp. z o.o. - Lisowice

• Jak się pracuje w Bestkebab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestkebab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bestkebab Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 126A
    59-230 Lisowice