Opinie o Bestkebab Sp. z o.o. w Lisowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bestkebab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestkebab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestkebab Sp. z o.o. w Lisowice

była pracownica

ja u nich kiedyś pracowalam... nic przyjemnego, mały szef chodzi i drze ryja żeby tylko go wszyscy widzieli. Jak to Turasy, robią podchody do dziewczyn, bo myślą że mają kasę. Ochyda!

Kaśka

Witam. Tak czytam i w sumie konkretów nie ma. Że źle i niedobrze to wszędzie piszą. Obecnie pracuje w Niemczech w rzeźni która na forach ma takie same opinie. Ja nie narzekam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda ta praca? Czy przyjmują kobiety i mężczyzn? Jak wygląda sprawa z przyjęciami w chwili obecnej? No i jakieś zarobki, nie konkrety ale jakieś widełki? Z góry dzięki.

misiek

wiecie ci, chyba lepiej sprawdzić konkretnie w zakresie obowiązków jak wszystko wygląda, zapewne część rzeczy się pokryje z tego co tam wypisali, więc jak miałeś już styczność z branżą @idol to jednak inaczej, wiesz już i orientujesz się jak wszytsko działa. Ja mam z koleji inne pytnie odnośnie pracy, macie tam mikrofalówkę? bo nie wybrażam sobie pracy bez ciepłego posiłku.

clinico

czy pracuje ktoś może w firmie z Srody sl lub okolic

@clinico

Nie. Lubiąż i Kawice

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bestkebab Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KONSERWATOR, MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
zadowolona

Ja już kilka lat pracuje w tej firmie i nie mogę powiedzieć złego slowa. Szefostwo super , zawsze gotowi pomoc i zawsze otwarci dla ludzi a to co piszą inni to bzdury. Super firma i super praca z chęcią się do niej idzie. Osobiście plecam prace w Bestkebab

@zadowolona

Zmienilem!!!!!! teraz wiem ze zyje mam czas dla siebie i rodziny,pracuje z ludzmi którzy sie szanują

anonimowa

jak pójdziesz tam do pracy to się przekonasz zarobki są dobre bo pracujesz w akordzie i ile wypracujesz tyle zarobisz to zależy od ciebie i od twoich chęci do pracy a jak zintegrujesz się z ludżmi to będziesz miał naprawdę dobrze pozdrawiam!!!

anonimowa

wcale nie jest tak żle jak ktoś to opisuje w każdym zakładzie jest różnie są i nerwy i jest dobrze w kebabie nie ma takiego reżimu w różnych sytuacjach można dogadać się z szefostwem to też są ludzie i wiele problemów pracowników rozwiązują pozytywnie a to o czym piszecie że to kierat często jest tak że jest dużo pracy i trzeba zamówienie zrobić ale przy tym więcej można zarobić nikt nie trzyma tam ludzi nie płacąc za pracę a nie miłą często atmosferę pracy sami ludzie robią bo każdy chce zarobić i jak by mogli to za każde kilo mięsa oczy by sobie nawzajem wydrapali ja osobiście pracę tam lubiałam

?

stawki takie same,brak dodatków za nadgodziny i za godziny nocne,brak premii,za sobote +50 zł za niedzielę +100 zł...ja nikomu nie polecam pracowałam tam jakiś czas temu,zakład ma monopol na robotę bo w okolicy jest cieżko....typowy prywaciarz...

Zadowolony

A ja uważam, ze praca na tzw. Akord jest najlepsza. Pracuje sumiennie i zarabiam lepiej niz maz, pracujący gdzie indziej. Jeśli nie byłby wprowadzony akord to wiadomo.. Czy sie stoi czy sie leży. A tak tez kto pracuje to zarabia, a myśle ze większość jest zadowolona. Soboty sa dodatkowo płatne wiec jak przyjdę to wiem ze nie pracuje za darmo. O wypłatę nie trzeba sie prosic ok. 10 zawsze jest.

...
@Zadowolony

Sumiennie mozna pracowac rowniez osiem godzin i z wlasnej woli a nie dziesiec i wszystkie soboty!

...

Zmuszają do całotygodniowych nadgodzin i pracy w soboty(usunięte przez administratora)

dają umowy,pierwszą dostaniesz prawdopodobnie na 3 miesiące,ale po jakim czasie? Tego nikt raczej nie wie...oczywiście jak dasz radę.

mariolaa

Mam takie pytanie... czy w tym zakładzie lub czy w ogóle dają umowę o prace albo po jakim czasie ???

jacek

Siema.Chciałem tam przyjść do pracy ale po tym co przeczytałem to dziekuje bardzo, Do widzenia. buaaahahahahahahah Ostrooo tam macie

dftgh

No to jest fakt co tu piszą.A majstrowie w ogóle nie wiedzą co to jest praca i nawet bycie i nazywanie się majstrem,ludzie są przez nich traktowani jak psy.Nie wierzycie w to co tu piszą??? To zapraszam (usunięte przez administratora)

zobozzu

alee to przecież szczegółł dla tak bogatych zarządców(szefów) cóż oni mogą się interesować zwykłym szarym pracownikiem który z ledwością zarabia na utrzymanie domu,dzieci i się martwi co do garnka włożyć, Także BESTKEBAB pomylił swoją pierwotną nazwe z nazwą" BESTKEBAB OBÓZ " nie polecam! wyzysk ludzi, traktowanie jak śmieci, nikogo nie biorą pod uwagę oprócz dobrego jacka danielsa do wypicia w biurze!!

Niezaradna
@zobozzu

Jak ci nie pasuje to zmien prace!!!!!!!!!!!!!!

zaradna

Witam. Wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie,przestrzegam.Stanowiska pracy w systemie akordowym 0,23gr za kilogram,w systemie godzinnym 10 zł netto na godzinę.Zakład ten to typowy kierat gdzie ludzie są traktowani jak woły robocze,bez szacunku i obrażani,całkowita dezorganizacja pracy,wprawdzie są mistrzowie i brygadziści ale brak zarządzania...chaos.Brak okreslonego czasu pracy moższ pracować 3 godziny lub 12 godzin,brak informacji na temat dziennego planu do wykonania czyli wchodzisz i nie wiesz o której wyjdziesz,ciepła woda w kranie tylko rano,bhp i warunki sanitarne opłakane(usunięte przez administratora)Nie ma problemu z wypłatami zawsze około 10 karzego miesiąca jednak z naliczaniem zarobionych pieniążków jest juz problem,(usunięte przez administratora)W pracy akordowej zeby się utrzymać musisz wyrobić około 300-400 kilo gdzie czasami jest trudno bo zalezne jest od tego z jakiego mięsa,jego jakości i wielkości kebaba.Te kilogramy które wyrobisz zapisywane są w karcie a zarządza nimi mistrz,może to byc odpisane na konto kogoś innego...Praca czasami w niedziele może sie zdazyć ze święto...firmą zarządza kilku turków i jeden polak...hierarchia wsród pracowników,każdy chce być ważny i wydawać polecenia.Sami pracownicy to jedna wielka klika rodzina,znajomi którzy traktowani są na innych warunkach co może odczuć osoba spoza tego kręgu...prawdą jest że starzy pracownicy i osoby z jakimiś względami mogą zarobić ponad 3000zł w akordzie ale to 10-11 godz dziennie plus soboty...wiekszosć pracowników to miejscowi i okoliczni mieszkancy w trudnej sytuacji z brakiem perspektyw i mozliwości innej pracy ze względu na wiek...atmosfera pracy na najgorszym możliwym poziomie.Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Bestkebab Sp. z o.o. - Lisowice

• Jak się pracuje w Bestkebab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestkebab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bestkebab Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 126A
    59-230 Lisowice