Viola S.C. Kwiaciarnia

Poznań

Opinie o Viola S.C. Kwiaciarnia

tre

no ale na chwile obecna to z tego co sie orientuje to oni i tak nie posuzkiuja zadnych pracownikow nowych

Mała666

Co? Umowa śmieciowa, albo w ogole nie dawana zeby wlasciciele nie placili, stawka marna, nie mozna nigdzie odejsc bez przytyku, uzalanie na utargi jakby to byla wina pracownika, sprzedawania starych kwiatow jako nowe a ceny to chyba marza 200%, kilka lat temu tez tam pracowalam

Asia85

Witam!! Pracowałam w tej kwiaciarni przez 4 lata i nie mogę powiedzieć na jej temat żadnego złego słowa. Mają w Poznaniu dwie kwiaciarnie na osiedlu Orła Białego przy bloku nr. 6 oraz na rynku Wildeckim. Szefostwo wyrozumiałe same superlatywy! POLECAM!

Zostaw opinię o Viola S.C. Kwiaciarnia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viola S.C. Kwiaciarnia