Dow Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dow Polska Sp. z o.o.

hlh

Aktualnie oferują zatrudnienie przez Agencje Posrednictwa Pracy....to joke? nie pisza w ogloszeniu o tym, bo kto by sie zglosil!!

rs

Właśnie zwalniają... więc może nie warto tam iść

NA
@admin 17.08.2015 19:16
Twoim zdaniem firma Dow Polska Sp. z o.o. była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum....

Duża kasa, zero kontroli. poza tym dno GM burak, banda nierobów i hr.... szkoda gadać - nie polecam.

Zostaw opinię o Dow Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dow Polska Sp. z o.o.