Opinie o Rob-Com Robert Błaszczak sp.j. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rob-Com Robert Błaszczak sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rob-Com Robert Błaszczak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rob-Com Robert Błaszczak sp.j. w Wrocław

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Informatyk w firmie Rob-Com Robert Błaszczak sp.j.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Rob-Com Robert Błaszczak sp.j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Zjedzmojchoj Nowy wpis

Dziekuje za opinie. Nie bede tracił czasu na dziadostwo i żydostwo kasowe. Mam 20 lat doswiadcZenia w IT a byłem o krok od aplikowania tam. Troche sie nakreciłem ale jak poczytałem o szefie to nie sobie sam biznes prowadzi.

Administrator Nowy wpis

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Rob-Com Sp.j.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Rob-Com Robert Błaszczak sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. informatyki i wdrożeń. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Były

Formalnie jest dwóch wspólników. Praktycznie jest jeden SZEF, który nie ma szacunku do ludzi traktuje wszystkich z góry jak niedorozwiniętych. Zarobki w tej firmie to śmiech na sali nigdy nie wiesz ile zarobisz (loteria), a samego systemu wypłacania "premii" nie ogarnia osoba, która tą premie przyznaje - przepraszam punkty uznaniowe T. ( Kto pracował ten wie). Nie polecam ! Ilość pracy i żądania nie są adekwatne do zarobków! Dyspozycyjność 24/7, za którą nikt nie płaci. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wygląda (usunięte przez administratora) to polecam to firmę.

Administrator

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Rob-Com Sp.j.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kandydat

Zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna w tej firmie na stanowisko serwisanra informatyka. Moze ktos podac jaka atmosfera tam panuje I jak wyglada tam praca? Oraz jak wyglada wynagrodzenie w tej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Rob-Com Sp.j.?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
S
@Administrator

Jeśli ktoś lubi pomieszanie kołchozu z latającym cyrkiem monty pythona to firma jest dla niego idealna.

smirnoff

Proces rekrutacji w tej firmie to farsa - wychodzi do Ciebie gość w kapciach, coś tam stęka i marudzi, że mu informatycy do innych firm uciekają jak tylko zdobędą doświadczenie (widocznie warunki kiepskie jak uciekają) po czym zero odzewu po rozmowie, choć poszła dobrze. Szkoda czasu. Poważni ludzie powinni się traktować poważnie.

Andy
@smirnoff

Powinieneś się cieszyć że się nie odezwali. Problemem tej firmy jest szefostwo. Zadufane w sobie i przekonane o swojej nieomylności. Jak już tam pracujesz to pamiętaj że RB ma zawsze rację a jak TP coś tam sepleni to masz mu przytakiwać. Zmarnowałem tam parę lat, jedyną sensowną osoba był tak kiedyś Michał L.

pj
@smirnoff

Mam podobne doświadczenie, szkoda czasu na tą "firmę"

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Rob-Com Robert Błaszczak sp.j. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Rob-Com Robert Błaszczak sp.j.
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gajowa 21
    50-519 Wrocław
  • NIP: 8971031473 REGON: 930792580 KRS: 0000072033
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Rob-Com Robert Błaszczak sp.j.
Przejdź do nowych opinii