Ico Komputer Krzysztof Niedziółka

Opinie o Ico Komputer Krzysztof Niedziółka

tapas

Usługi mają rzeczywiście na dobrym poziomie, ale wiadomo czy dorzucają dla pracowników jakieś benefity socjalne? Nie ukrywam, że fajne jest zatrudnienie.

Piotr

Piotr Paweł
@Piotr 07.04.2015 16:30
Zwykły oszust na maile nie odpisuje telefon odbiera mówi co klient chce usłyszeć i na tym się kończy jego dalsze działanie!!!...

Panie Piotrze mam takie samo zadanie ze to zwykły oszust mogę prosić o kontakt na maila paw_pio1.1@o2.pl

Zostaw opinię o Ico Komputer Krzysztof Niedziółka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ico Komputer Krzysztof Niedziółka