Syrexpol

Żary

Opinie o Syrexpol

JJ

A ja tam pracę własnie polecam, wydaje mi się dość dobra i sensowna, nie wiem skąd jakieś minusy w komentarzach

Anonim

ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE KTO PRÓBOWAŁ PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE TO WIE ŻE TO STRATA CZASU I NERWÓW STRZEŻCIE SIĘ OSZUSCI!!!!!!

Anonim

praca nie niewolnictwo

Syrexpol to firma z której ucieka nawet rodzina! Pracowałem tam i była to moja najgorsza praca jaką miałem. Ci co piszą źle jest prawdą a piszą za mało. Dajcie sobie spokój Zarobić 2tys graniczy z cudem a praca pod przymusem po 10 godzin dziennie plus 8 sobota Szczerze odradzam

Ja

Super firma

dawny

Syrexpol to najgorszy syf jak niestety poznałem ...odradzam pracae z Rodzinką.pl kto pracował ten wie :)

firma i zarobki w porządku

ja
@anonim 29.10.2014 13:32
firma i zarobki w porządku

ty chyba człowieku chory jesteś, nic tam nie jest w porządku!!!

Dubst

Widać w ciągu 15 lat sporo może się zmienić. Zamiast wyciągać wnioski na przyszłość powielają swoje błędy. Chyba każdy pracownik się ze mną zgodzi.

były pracownik

bez szans chyba że przepracujesz 300 godzin

?

Nie ten adres dla normalnych ludzi, nie na pracy człowiekowi zależy tylko na zarobkach. tutaj dorobisz się tylko garba i pylicy. W zimę rano 2*C. Umyć się nie można, bojler 40l ciągle wyłączany itp...

Pieniek

Pracuję w Syrexpol i coś niecoś wiem. Fakt, miodów nie ma ale jeżeli komuś zależy na pracy, będzie pracował. Jeżeli ktoś chce leżeć i mieć 2000 zł na rączkę, to niestety nie ten adres.

Ania

Pracuję w firmie Syrexpol już wiele lat co może o niej powiedzieć ktoś kto nie przepracował ani dnia. [usunięte przez moderatora]

To powalona firma najgorszy syf [usunięte przez moderatora]

Iba

Z góry odradzam !! W firmie Syf .. w dodatku oszukują na kasę.

daniel112

anonim - 2011-01-27 16:26:03 Niepolecam firmy Syrexpol-strzeszcie sie syf kiła i mogiła popieram syf jak sam [usunięte przez moderatora]

Niepolecam firmy Syrexpol-strzeszcie sie syf kiła i mogiła

Zostaw opinię o Syrexpol - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syrexpol