restauracja Segment

Opinie o restauracja Segment

Laska która tam pracuje ma kompleks wieśniary a szef dajcie spokój zapłacił mi za 22 godziny 140 zł skandal !!!!!!!!!!!!!!!

Anonim2

Nie polecam. Płacą bardzo mało, a oczekują nie wiadomo czego. Wszystko jest na głowie kelnerki chodź w niektórych momentach powinna być oddzielna osoba na odbieranie telefonów i zmywanie naczyń. Właścicielowi radzę albo podnieść płace albo zatrudnić więcej osób. Bo czasami ciężko być w 3 miejscach jednocześnie.

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako srednią Atmosfera i ludzie tam pracujący są niezwykle sympatyczni Najbardziej podobało mi się w restauracja Segment atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w restauracja Segment niska płaca

Zostaw opinię o restauracja Segment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Segment