Novum Office Sp. z o.o.

Kraków

Novum Office Sp. z o.o.
2 25

Opinie o Novum Office Sp. z o.o.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Novum Office Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Novum Office Sp. z o.o. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

ja
@Administrator 04.03.2018 10:41

Trudno dzielić się informacjami na portalu, na którym administrator wszystko usuwa.

Ktoś z branzy

To prawda. Wiem z doświadczenia. Ale mam juz lepszą pracę. A ci co tam zostali nie mają ambicji

True
@Patrycja K 10.11.2017 16:00

Popracujesz i skończy ci się próbny i zobaczysz sama...

Radek

Pozytywnie

Zostaw opinię o Novum Office Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novum Office Sp. z o.o.