Novum Office Sp. z o.o.

Kraków

Novum Office Sp. z o.o.

Opinie o Novum Office Sp. z o.o.

Aneta

@Anonim, odnosisz się do komentarza sprzed kilku miesięcy. Być może od tego czasu zaszły jakieś zmiany, ale ciężko stwierdzić, kiedy pracownicy nie wypowiadają się na tym wątku. Domyślam się, że miałeś już styczność z Novum Office. Jeśli tak to opisz proszę swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie.

Ktoś z branzy

To prawda. Wiem z doświadczenia. Ale mam juz lepszą pracę. A ci co tam zostali nie mają ambicji

Anonim
@Ktoś z branzy 05.01.2018 12:37

Widze, ze nic sie nie zmienilo :))) az dziw bierze, ze ta firma jeszcze istnieje :)

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Novum Office Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Novum Office Sp. z o.o. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

ja
@Administrator 04.03.2018 10:41

Trudno dzielić się informacjami na portalu, na którym administrator wszystko usuwa.

Patrycja K

Byłam na rozmowie o pracę dzisiaj i całkiem pozytywnie to wyglądało. Nie wiem skąd komentarze poniżej się biorą.

True
@Patrycja K 10.11.2017 16:00

Popracujesz i skończy ci się próbny i zobaczysz sama...

Radek

Pozytywnie

Zostaw opinię o Novum Office Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novum Office Sp. z o.o.